Filtruj według

Cena
755 1298
Wysokość (mm)
1900 2120
Szerokość (mm)
850 1100
Głębokość (mm)
850 1140
Lustro
więcej... mniej
Styl
więcej... mniej
Możliwe kolory prezentowanych mebli (w przybliżeniu)
więcej... mniej
Filtruj

Szafy narożne do salonu

Szafy narożne do salonu

Szafa narożna NATURAL N-14

Wysokość : 200.5 cm

Szerokość : 109 cm

Głębokość : 87 cm

Cena 1 039,08 zł

Szafa narożna będąca jednym z elementów kolekcji Natural. 

Szafa narożna typu "L" w stylu nowoczesnym Indianapolis I-14

Wysokość : 192 cm

Szerokość : 106 cm

Głębokość : 90 cm

Cena 1 087,91 zł

Szafa narożna typu "L" będąca jednym z elementów nowoczesnego systemu Indianapolis. Meble z rodziny Indianapolis, dzięki swej niebagatelnej stylistyce i bogactwie modeli, znajdują zastosowanie w salonach, sypialniach i gabinetach.

Brązowa szafa narożna OSKAR OSZN

Wysokość : 195 cm

Szerokość : 85 cm

Głębokość : 85 cm

Cena 988,00 zł

Szafa narożna Oskar OSZN, będąca jednym z elementów kolekcji mebli do salonu OSKAR

Szafa narożna w stylu nowoczesnym Vegas V-38

Wysokość : 192 cm

Szerokość : 90 cm

Głębokość : 90 cm

Cena 807,96 zł

Szafa narożna będąca jednym z elementów systemu mebli Vegas, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Szafa narożna typu "L" w stylu nowoczesnym Vegas V-39

Wysokość : 192 cm

Szerokość : 109 cm

Głębokość : 96 cm

Cena 1 125,75 zł

Szafa narożna typu "L" będąca jednym z elementów systemu mebli Vegas, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Uwielbiasz sprytne rozwiązania dla domu lub chcesz urządzić niewielkie pomieszczenie i zaoszczędzić cenną przestrzeń? Wybierz oryginalne szafy narożne do salonu z naszej oferty. Charakteryzują się one przede wszystkim dużą pojemnością oraz różnorodnością stylistyczną, dzięki czemu sprawdzą się doskonale w każdym wnętrzu.

Uniwersalne szafki narożne do salonu

Duża szafa na ubrania to podstawa w każdym domu. Wielokrotnie jednak pojawia się konieczność pójścia na kompromisy związana z brakiem dostępnej przestrzeni. Wybierając szafki narożne do salonu, pozwolisz sobie na pełnię możliwości bez żadnych ustępstw. Posiadamy w ofercie meble typu „L” lub szafy z uciętym rogiem, które umożliwią Tobie uzyskanie jeszcze większej przestrzeni do przechowywania niezbędnych rzeczy. Nasze produkty dostępne są w wielu różnych wybarwieniach, dzięki czemu dopasujesz je do pozostałych elementów w salonie. Niektóre stanowią część całościowych systemów mebli charakteryzujących się jednolitym designem. Sprawdź pełną ofertę szaf narożnych do salonu i zacznij zmieniać swoje mieszkanie na lepsze!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć