Filtruj według

Cena
707 2100
Wysokość (mm)
750 756
Szerokość (mm)
900 2000
Szerokość po rozłożeniu (mm)
1400 2700
Głębokość (mm)
700 1000
Średnica (mm)
1000 1100
Kształt blatu
więcej... mniej
Dostępne kolory blatów
więcej... mniej
Stół rozkładany
więcej... mniej
Styl
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Filtruj

Stoły kuchenne

Stoły kuchenne

Stół kuchenny - miejsce rodzinnych spotkań


Centralnym punktem w większości domowych kuchni jest stół. Bez wątpienia jest to element wyposażenia, przy którym odnajdujemy chwilę spokoju w trakcie porannego zgiełku. Stół jest również miejscem w mieszkaniu, gdzie spotyka się cała rodzina i razem spędza czas. Wspólne obiady niedzielne - czy miałby one sens, gdyby nie wspólny, duży stół? Na pewno byłoby ciężko, dlatego warto posiadać taki model, przy którym zasiądzie cała rodzina.

Stół z powyłamywanymi nogami - nie w tym przypadku


Ile pomysłów, tyle możliwości. W sklepach znajdziesz stoły z przeróżnymi nogami, które mogą być tradycyjne lub fikuśnie zdobione. Jedno jest pewne - stół bez nóg to tylko łamigłówka językowa. W sklepach raczej próżno takich szukać, przynajmniej u nas. W sklepie Mebloteka24 otrzymasz stoły z tradycyjnymi nóżkami, a także modele o starannie wykonanych, ozdobnych nogach, które z pewnością będą zachwycać oczy gości.

Stół kuchenny rozkładany


Masz mało miejsca w kuchni, ale chciałbyś, aby w razie potrzeby Twój mały stoliczek zamienił się niczym za pociągnięciem magicznej różdżki w stół dla wielu osób? W Meblotece24 nie czarujemy, ale mamy dla Ciebie propozycję i na takie okazje. W naszej ofercie znajdziesz stoły rozkładane, które na co dzień nie będą zajmować dużo miejsca, ale gdy nadejdzie potrzeba, będziesz mógł w łatwy sposób uzyskać miejsce dla dodatkowych osób.

Obrady i obiady przy okrągłym stole kuchennym


Okrągły stół to nie tylko domena posiedzeń polityków. Również w Twoim domu możesz wstawić stół o owalnym lub okrągłym kształcie blatu. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne. Osoby zasiadające przy tego typu stole mają lepszy zakres swobodnych ruchów, a przy tym większy komfort spożywania posiłków. Dodatkowo okrągłe blaty to świetne rozwiązanie do wąskich, korytarzowych pomieszczeń. Łagodzą one ciężki dla oka kształt pomieszczenia, a przy okazji nie posiadają niebezpiecznych kantów.

Wymiary stołu kuchennego odpowiednie dla każdego


Jeżeli nie posiadasz wielkiego mieszkania, w którym znajdzie się miejsce na duży stół, nie musisz się tym zamartwiać. Sklepy z meblami oferują różnorodne warianty wielkości stołów, dlatego na pewno znajdziesz coś, co wpisze się w Twoje niewielkie wnętrze. Także w sklepie Meblotece24 dajemy Ci bogaty wybór wielkości stołów kuchennych.

Stoły drewniane i kolorowe - dla każdego coś dobrego


Marzy Ci się klasyczny drewniany stół, a może chcesz, aby w Twoim mieszkaniu znalazła się nowoczesna odsłona stołu w bieli i czerni? Tak naprawdę w tym momencie możesz wręcz przebierać w ofertach stołów dostępnych na rynku. Kolorowe blaty, drewniane wykończenie, metalowe elementy. Wszystko, co sobie wymarzysz jest w zasięgu Twojej ręki. Szeroki wybór stołów do kuchni czy jadalni powoduje, że możesz stworzyć kącik jadalniany, podkreślający design całego Twojego domu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć