Filtruj według

Cena
959 1338
Wysokość (mm)
1920 1940
Szerokość (mm)
900 1090
Głębokość (mm)
900 960
Lustro
więcej... mniej
Styl
więcej... mniej
Możliwe kolory prezentowanych mebli (w przybliżeniu)
więcej... mniej
Filtruj

Szafy narożne biurowe

Szafy narożne biurowe

Szafa narożna typu "L" w stylu nowoczesnym Vegas V-39

Wysokość : 192 cm

Szerokość : 109 cm

Głębokość : 96 cm

Cena 1 337,39 zł

Szafa narożna typu "L" będąca jednym z elementów systemu mebli Vegas, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Szafa narożna typu "L" w stylu nowoczesnym Indianapolis I-14

Wysokość : 192 cm

Szerokość : 106 cm

Głębokość : 90 cm

Cena 1 305,49 zł

Szafa narożna typu "L" będąca jednym z elementów nowoczesnego systemu Indianapolis. Meble z rodziny Indianapolis, dzięki swej niebagatelnej stylistyce i bogactwie modeli, znajdują zastosowanie w salonach, sypialniach i gabinetach.

Szafa narożna w stylu nowoczesnym Vegas V-38

Wysokość : 192 cm

Szerokość : 90 cm

Głębokość : 90 cm

Cena 959,85 zł

Szafa narożna będąca jednym z elementów systemu mebli Vegas, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Szafy narożne stanowią ciekawe rozwiązanie projektowe, które umożliwia znaczną oszczędność miejsca, przy jednoczesnym zachowaniu dużej pakowności. To bardzo istotne w przypadku przydomowych biur czy gabinetów, w których czasem konieczna jest optymalizacja dostępnej przestrzeni. Takie szafy bez problemu pomieszczą dużą liczbę rzeczy potrzebnych do codziennej pracy biurowej. Mogą stanowić część większego wyposażenia oraz służyć do organizacji dokumentów i nie tylko.

Praktyczne szafy narożne do biura

Szafy biurowe narożne z naszej oferty występują w dwóch głównych wersjach - w kształcie litery „L” oraz ze ściętym rogiem. Drugi model daje jeszcze więcej miejsca, dzięki wykorzystaniu dodatkowej, wewnętrznej przestrzeni. Oprócz tego szafy występują w różnych wybarwieniach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do obecnej lub planowanej aranżacji pomieszczenia. Co więcej, większość przedstawianych propozycji to części większych systemów mebli, które charakteryzują się spójną stylistyką. Z ich pomocą bardzo łatwo urządzić cały pokój w taki sposób, aby poszczególne elementy doskonale do siebie pasowały.

Szafy narożne do biura mogą stanowić niezwykle funkcjonalny element, przydatny na co dzień. Ze względu na swój charakter zapewniają dużo praktycznej przestrzeni. Zespół sklepu internetowego mebloteka24 dba o to, by prezentowane modele charakteryzowały się wysoką jakością wykonania i doskonałym dopasowaniem poszczególnych elementów. Zobacz naszą ofertę i zdecyduj się na wyjątkową szafę biurową narożną, która może znacznie wpłynąć na komfort Twojej pracy.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć