Filtruj według

Cena
2337 5130
Styl
więcej... mniej
Możliwe kolory prezentowanych mebli (w przybliżeniu)
więcej... mniej
Filtruj

Zestawy do gabinetu

Zestawy do gabinetu

Zestaw brązowych mebli do gabinetu ROMERO E

Cena 3 295,95 zł

Zestaw brązowych mebli w stylu nowoczesnym do gabinetu, zbudowany z elementów zestawu mebli ROMERO, w skład którego wchodzą wąska szafa/regał zamknięty, biurko, regał, dwie komody, szafka wisząca i regał zamknięty.

Produkt niedostępny Zestaw mebli do gabinetu KREO B Zestaw mebli do gabinetu KREO B
  • Obecnie brak na stanie

Zestaw mebli do gabinetu KREO B

Cena 3 375,36 zł

Zestaw mebli do gabinetu w stylu nowoczesnym i wielokolorowej odsłonie, skomponowany z elementów systemu mebli KREO, w skład którego wchodzą trzy regały półotwarte, szafa, cztery szafki wiszące (kwadraty), półka wisząca (kwadrat), biurko, ława i komoda.

Produkt niedostępny Zestaw mebli do gabinetu KREO E Zestaw mebli do gabinetu KREO E
  • Obecnie brak na stanie

Zestaw mebli do gabinetu KREO E

Cena 3 470,53 zł

Zestaw mebli do gabinetu w stylu nowoczesnym i wielokolorowej odsłonie, skomponowany z elementów systemu mebli KREO, w skład którego wchodzą trzy regały półotwarte, szafa, szafa wąska/regał zamknięty, dwie szafki wiszące (kwadraty), półka wisząca (kwadrat), biurko, szafka wisząca i komoda.

Produkt niedostępny Zestaw mebli do gabinetu KREO F Zestaw mebli do gabinetu KREO F
  • Obecnie brak na stanie

Zestaw mebli do gabinetu KREO F

Cena 2 383,63 zł

Zestaw mebli do gabinetu w stylu nowoczesnym i wielokolorowej odsłonie, skomponowany z elementów systemu mebli KREO, w skład którego wchodzą dwa regały półotwarte, szafa, szafa wąska/regał zamknięty, szafka wisząca (kwadrat), półka wisząca (kwadrat), biurko i szafka wisząca.

Produkt niedostępny Zestaw mebli w stylu nowoczesnym do gabinetu Vegas 3 Zestaw mebli w stylu nowoczesnym do gabinetu Vegas 3
  • Obecnie brak na stanie

Zestaw mebli w stylu nowoczesnym do gabinetu Vegas 3

Cena 5 129,89 zł

Zestaw mebli do gabinetu skomponowany z elementów systemu mebli Vegas, w skład którego wchodzą szafa przesuwna, dwa biurka, łącznik do biurek, regał zamknięty i regał częściowo odkryty.

Właściwe urządzenie gabinetu to podstawowa rzecz dla późniejszej wygody pracy. A w końcu to w niej spędzamy ogromną część życia. Jeżeli zastanawiasz się jakie meble będą najlepsze do Twojego służbowego pomieszczenia, pomyśl nad wyborem gotowych zestawów do gabinetu, które charakteryzują się dopasowaniem poszczególnych elementów, ciekawą stylistyką, ale przede wszystkim ergonomicznym rozmieszczeniem mebli, które znacznie ułatwia codzienne działania podejmowane w biurze. Na platformie mebloteka24 znajdują się zestawy gabinetowe, które pozwolą na kompleksowe wyposażenie pokoju służbowego.

Co wchodzi w skład zestawów do gabinetu?

Oferowane przez nas zestawy mebli składają się zazwyczaj z biurka (lub zestawu biurek ze specjalnym łącznikiem), regałów (mogą być one zakryte lub odkryte) oraz dużej szafy przesuwnej. Pomieszczą one z łatwością segregatory, dokumenty, książki oraz inne przedmioty, które są obecne w miejscu pracy. Otwierane na boki drzwi szafy znacznie ułatwiają korzystanie z niej, zwłaszcza w przypadku, gdy do dyspozycji nie ma dużo wolnej przestrzeni.

Meble gabinetowe - zestawy ze sklepu mebloteka24

Kluczowym elementem dla pracy przy komputerze jest biurko. Ważna jest jego wysokość, która pomimo możliwości dopasowania krzesła, nie może być zbyt niska lub wysoka, ponieważ prowadzi to do nieprawidłowej postawy ciała. A przy siedzącym trybie pracy niezwykle ważne jest dbanie o kręgosłup. W przypadku mebli do przechowywania bardzo ważny jest ich rozmiar i pakowność. Ważne jest to, żeby z łatwością zmieściły się w danym pomieszczeniu, a do tego pozwoliły na ulokowanie w nich wszystkich niezbędnych rzeczy. Drugim ważnym aspektem oferowanych przez nas zestawów mebli do gabinetu jest ich design. Wszystkie elementy korespondują ze sobą i tworzą widoczną całość. Możliwy jest wybór spośród szerokiej palety wybarwień, dzięki czemu można dostosować wygląd zestawu do stylistyki obecnej w gabinecie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego. Jesteśmy pewni, że znajdziesz meble, które doskonale podkreślą charakter Twoich wnętrz.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć