Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
533 1990
Wysokość (mm)
900 2300
Szerokość (mm)
700 1450
Głębokość (mm)
700 1140
Lustro
więcej... mniej
Styl
więcej... mniej
Możliwe kolory prezentowanych mebli (w przybliżeniu)
więcej... mniej
Filtruj

Szafy narożne do przedpokoju

Szafy narożne do przedpokoju

Brązowa szafa narożna OSKAR OSZN

Wysokość : 195 cm

Szerokość : 85 cm

Głębokość : 85 cm

Cena 1 030,46 zł

Szafa narożna Oskar OSZN, będąca jednym z elementów kolekcji mebli do salonu OSKAR

Szafa narożna typu "L" w stylu nowoczesnym Indianapolis I-14

Wysokość : 192 cm

Szerokość : 106 cm

Głębokość : 90 cm

Cena 1 305,49 zł

Szafa narożna typu "L" będąca jednym z elementów nowoczesnego systemu Indianapolis. Meble z rodziny Indianapolis, dzięki swej niebagatelnej stylistyce i bogactwie modeli, znajdują zastosowanie w salonach, sypialniach i gabinetach.

Szafa narożna typu "L" w stylu nowoczesnym Vegas V-39

Wysokość : 192 cm

Szerokość : 109 cm

Głębokość : 96 cm

Cena 1 337,39 zł

Szafa narożna typu "L" będąca jednym z elementów systemu mebli Vegas, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Szafa narożna w stylu nowoczesnym Vegas V-38

Wysokość : 192 cm

Szerokość : 90 cm

Głębokość : 90 cm

Cena 959,85 zł

Szafa narożna będąca jednym z elementów systemu mebli Vegas, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Brązowa szafa narożna OPTIMO 4

Wysokość : 213 cm

Szerokość : 95 cm

Głębokość : 95 cm

Cena 1 157,96 zł

Szafa narożna będąca jednym z elementów sytemu mebli garderobianych OPTIMO.

Szara szafa narożna SMART 4

Wysokość : 190 cm

Szerokość : 95 cm

Głębokość : 95 cm

Cena 767,91 zł

Szafa narożna należąca do systemu mebli garderobianych SMART.

Gdyby meble mogły liczyć na nagrodę za najlepsze wykorzystanie przestrzeni dostępnej w pomieszczeniu, to szafy narożne z pewnością otrzymałyby przynajmniej nominację. Co ważne, wcale nie widać po nich jak dużą pojemność skrywają w sobie. Dzięki temu stanowią świetne rozwiązanie dla niewielkich mieszkań, w których priorytetem jest odpowiednia organizacja. Szafy narożne do małego przedpokoju to opcja bardzo chętnie wybierana przez klientów.

Szafy narożne do przedpokoju dla każdego wnętrza

Szafy narożne do przedpokoju dostępne są w dwóch głównych typach - w kształcie litery L oraz modele, których boki sięgają dalej, a całość jest ścięta na rogu. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać większą powierzchnię użytkową. Wybór zależy więc od potrzeb oraz upodobań stylistycznych - jedni wolą charakterystyczne, kanciaste kształty, inni natomiast wybiorą bardziej obłe i łagodne rozwiązania. Jedno jest pewne - wszystko, czego szukasz znajdziesz na platformie mebloteka24.

Po pierwsze: funkcjonalność

Wszystkie meble należy tworzyć w taki sposób, aby były wygodne w codziennym użytkowaniu i zapewniały maksymalna użyteczność. Tak też jest w przypadku naszych produktów. Oferujemy szafy narożne do przedpokoju z lustrem, które pozwalają na łatwą kontrolę outfitu przed wyjściem. Dodatkowo wyposażone są w zestaw różnorodnych półek, szafek i wieszaków, które znacznie ułatwią przechowywanie potrzebnych rzeczy. Jeżeli potrzebujesz dobrze wykonanych, praktycznych i pojemnych mebli, sprawdź koniecznie naszą pełną ofertę.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć