Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
453 1718
Wysokość (mm)
1870 2300
Szerokość (mm)
710 1450
Głębokość (mm)
710 1140
Lustro
więcej... mniej
Styl
więcej... mniej
Możliwe kolory prezentowanych mebli (w przybliżeniu)
więcej... mniej
Filtruj

Szafy narożne do przedpokoju

Szafy narożne do przedpokoju

Szafa narożna w stylu nowoczesnym Vegas V-38

Wysokość : 192 cm

Szerokość : 90 cm

Głębokość : 90 cm

Cena 807,96 zł

Szafa narożna będąca jednym z elementów systemu mebli Vegas, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Szafa narożna typu "L" w stylu nowoczesnym Vegas V-39

Wysokość : 192 cm

Szerokość : 109 cm

Głębokość : 96 cm

Cena 1 125,75 zł

Szafa narożna typu "L" będąca jednym z elementów systemu mebli Vegas, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Szafa narożna typu "L" w stylu nowoczesnym Indianapolis I-14

Wysokość : 192 cm

Szerokość : 106 cm

Głębokość : 90 cm

Cena 1 087,91 zł

Szafa narożna typu "L" będąca jednym z elementów nowoczesnego systemu Indianapolis. Meble z rodziny Indianapolis, dzięki swej niebagatelnej stylistyce i bogactwie modeli, znajdują zastosowanie w salonach, sypialniach i gabinetach.

Brązowa szafa narożna OPTIMO 4

Wysokość : 213 cm

Szerokość : 95 cm

Głębokość : 95 cm

Cena 923,78 zł

Szafa narożna będąca jednym z elementów sytemu mebli garderobianych OPTIMO.

Gdyby meble mogły liczyć na nagrodę za najlepsze wykorzystanie przestrzeni dostępnej w pomieszczeniu, to szafy narożne z pewnością otrzymałyby przynajmniej nominację. Co ważne, wcale nie widać po nich jak dużą pojemność skrywają w sobie. Dzięki temu stanowią świetne rozwiązanie dla niewielkich mieszkań, w których priorytetem jest odpowiednia organizacja. Szafy narożne do małego przedpokoju to opcja bardzo chętnie wybierana przez klientów.

Szafy narożne do przedpokoju dla każdego wnętrza

Szafy narożne do przedpokoju dostępne są w dwóch głównych typach - w kształcie litery L oraz modele, których boki sięgają dalej, a całość jest ścięta na rogu. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać większą powierzchnię użytkową. Wybór zależy więc od potrzeb oraz upodobań stylistycznych - jedni wolą charakterystyczne, kanciaste kształty, inni natomiast wybiorą bardziej obłe i łagodne rozwiązania. Jedno jest pewne - wszystko, czego szukasz znajdziesz na platformie mebloteka24.

Po pierwsze: funkcjonalność

Wszystkie meble należy tworzyć w taki sposób, aby były wygodne w codziennym użytkowaniu i zapewniały maksymalna użyteczność. Tak też jest w przypadku naszych produktów. Oferujemy szafy narożne do przedpokoju z lustrem, które pozwalają na łatwą kontrolę outfitu przed wyjściem. Dodatkowo wyposażone są w zestaw różnorodnych półek, szafek i wieszaków, które znacznie ułatwią przechowywanie potrzebnych rzeczy. Jeżeli potrzebujesz dobrze wykonanych, praktycznych i pojemnych mebli, sprawdź koniecznie naszą pełną ofertę.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć