Filtruj według

Cena
79 273
Wysokość (mm)
120 650
Szerokość (mm)
700 1150
Głębokość (mm)
165 250
Styl
więcej... mniej
Możliwe kolory prezentowanych mebli (w przybliżeniu)
więcej... mniej
Filtruj

Półki dziecięce

Półki dziecięce

Przede wszystkim na książki i małe zabawki - półki do pokoju dziecięcego są swego rodzaju gablotą, w której przechowywane są najważniejsze dla malucha przedmioty. Ponadto jest to funkcjonalny element wyposażenia przestrzeni przeznaczonej dla dziecka, gdyż zajmuje mniej miejsca niż regał stojący, a przy tym mogą się one stać dekoracją pustych ścian. Na rynku znajdziemy wiele kolorowych dziecięcych półek, które oprócz funkcji przechowywania, stają się również elementami ozdobnymi w pokoju dziecka.

Półki ścienne - dziecięce miejsce na skarby

Pokoje dziecięce są zwyczajowo niewielkimi pomieszczeniami, dlatego tak ważne jest rozsądne zagospodarowanie tej przestrzeni, aby była ona funkcjonalna i komfortowa dla malucha. W pokoju dziecięcym powinno znaleźć się łóżko, biurko, komoda oraz regał. Półki wiszące dziecięce są dodatkową przestrzenią, która w sposób estetyczny i użytkowy pozwala na zagospodarowanie ścian.

Twoje dziecko ma pokaźną kolekcję pluszaków, a może nie masz, gdzie przechowywać złożonych z klocków budowli? Wiszące półki to idealne rozwiązanie, aby stworzyć dziecku galerię prac z klocków albo umieścić na nich zbiór lalek oraz innych, drobniejszych zabawek. Półki w pokoju dziecięcym to bardzo praktyczne rozwiązanie, ze względu na to, że zabawki są wyeksponowane, a przede wszystkim mają swoje miejsce.

Półki do pokoju dziecięcego muszą odpowiadać na potrzeby estetyczne najmłodszych, ale też spełniać normy i atesty. Sklep mebloteka24.pl to bezpieczne miejsce do zakupów produktów z najwyższej półki.

Wystawka książek - wiszące półki w pokoju dziecka

Półki w pokoju dziecięcym to również miejsce do przechowywania książek i bajek. Na pewno Twoje dziecko stawia już pierwsze kroki w czytaniu albo ma tę umiejętność opanowaną. Kiedy książki oraz lektury zaczynają pojawiać się w wieku szkolnym i stopniowo zagracają pokoje dzieci, to znak, że już najwyższa pora pomyśleć o instalacji wiszących półek w pokoju malucha. Staną się one idealnym miejscem do przechowywania, gdzie wszystkie niezbędne książki znajdą swoje miejsce i będą zawsze pod ręką.

Półki do pokoju dziecięcego - dopasowany design

Elementy wyposażenia pokoju dziecięcego trzeba dopasowywać do wieku i potrzeb malucha - pod względem koloru, ilości miejsca i ogólnego designu. Półki wiszące dziecięce w większości są elementem uniwersalnym, który można dostosować do pokoju chłopczyka, jak i dziewczynki. Tego rodzaju dziecięce półki ścienne mogą także pełnić funkcję galerii, na której maluch będzie eksponował swoje malunki, rzeźby z ciastoliny lub inne efekty kreatywnych zabaw. W pokoju dziecka taki typ rozwiązania jest wręcz niezastąpiony, gdyż udostępnia dodatkowego miejsca.

Półka w pokoju dziecięcym - proste rozwiązanie w niebanalnej formie

Proste półki odeszły do lamusa. Jeżeli chcesz, aby pokój dziecka nabrał bajkowego brzmienia, zdecyduj się na wiszące półki w mocnym kolorze lub zadbaj o ich nietypową formę. Być może znajdziesz półki w kształcie chmurek albo i konarów drzewa. Fantazyjne półki w pokoju dziecka będą tylko dodawać uroku, a i Twój maluch z pewnością będzie nimi zachwycony.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć