Filtruj według

Cena
2337 5130
Styl
więcej... mniej
Możliwe kolory prezentowanych mebli (w przybliżeniu)
więcej... mniej
Filtruj

Zestawy do gabinetu

Zestawy do gabinetu

Zestaw brązowych mebli do gabinetu ROMERO E

Cena 3 295,95 zł

Zestaw brązowych mebli w stylu nowoczesnym do gabinetu, zbudowany z elementów zestawu mebli ROMERO, w skład którego wchodzą wąska szafa/regał zamknięty, biurko, regał, dwie komody, szafka wisząca i regał zamknięty.

Zestaw mebli w stylu loftowym DARK 2

Cena 2 932,00 zł

Zestaw mebli w stylu industrialnym, składający się z mebli kolekcji DARK, w skład którego wchodzą witryna, komoda, stolik RTV, ława i półka.

Zestaw mebli w stylu loftowym DARK 1

Cena 2 859,00 zł

Zestaw mebli w stylu industrialnym, składający się z mebli kolekcji DARK, w skład którego wchodzą witryna, komoda, stolik RTV, ława i półka.

Produkt niedostępny Zestaw mebli w stylu nowoczesnym do gabinetu Vegas 3 Zestaw mebli w stylu nowoczesnym do gabinetu Vegas 3
  • Obecnie brak na stanie

Zestaw mebli w stylu nowoczesnym do gabinetu Vegas 3

Cena 5 129,89 zł

Zestaw mebli do gabinetu skomponowany z elementów systemu mebli Vegas, w skład którego wchodzą szafa przesuwna, dwa biurka, łącznik do biurek, regał zamknięty i regał częściowo odkryty.

Produkt niedostępny Zestaw mebli do gabinetu KREO B Zestaw mebli do gabinetu KREO B
  • Obecnie brak na stanie

Zestaw mebli do gabinetu KREO B

Cena 3 375,36 zł

Zestaw mebli do gabinetu w stylu nowoczesnym i wielokolorowej odsłonie, skomponowany z elementów systemu mebli KREO, w skład którego wchodzą trzy regały półotwarte, szafa, cztery szafki wiszące (kwadraty), półka wisząca (kwadrat), biurko, ława i komoda.

Produkt niedostępny Zestaw mebli do gabinetu KREO E Zestaw mebli do gabinetu KREO E
  • Obecnie brak na stanie

Zestaw mebli do gabinetu KREO E

Cena 3 470,53 zł

Zestaw mebli do gabinetu w stylu nowoczesnym i wielokolorowej odsłonie, skomponowany z elementów systemu mebli KREO, w skład którego wchodzą trzy regały półotwarte, szafa, szafa wąska/regał zamknięty, dwie szafki wiszące (kwadraty), półka wisząca (kwadrat), biurko, szafka wisząca i komoda.

Produkt niedostępny Zestaw mebli do gabinetu KREO F Zestaw mebli do gabinetu KREO F
  • Obecnie brak na stanie

Zestaw mebli do gabinetu KREO F

Cena 2 383,63 zł

Zestaw mebli do gabinetu w stylu nowoczesnym i wielokolorowej odsłonie, skomponowany z elementów systemu mebli KREO, w skład którego wchodzą dwa regały półotwarte, szafa, szafa wąska/regał zamknięty, szafka wisząca (kwadrat), półka wisząca (kwadrat), biurko i szafka wisząca.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć