Filtruj według

Cena
2194 3574
Styl
więcej... mniej
Możliwe kolory prezentowanych mebli (w przybliżeniu)
więcej... mniej
Filtruj

Zestawy do gabinetu

Zestawy do gabinetu

Zestaw mebli do gabinetu KREO F

Cena 2 204,00 zł

Zestaw mebli do gabinetu w stylu nowoczesnym i wielokolorowej odsłonie, skomponowany z elementów systemu mebli KREO, w skład którego wchodzą dwa regały półotwarte, szafa, szafa wąska/regał zamknięty, szafka wisząca (kwadrat), półka wisząca (kwadrat), biurko i szafka wisząca.

Zestaw mebli do gabinetu KREO B

Cena 3 121,00 zł

Zestaw mebli do gabinetu w stylu nowoczesnym i wielokolorowej odsłonie, skomponowany z elementów systemu mebli KREO, w skład którego wchodzą trzy regały półotwarte, szafa, cztery szafki wiszące (kwadraty), półka wisząca (kwadrat), biurko, ława i komoda.

Zestaw mebli do gabinetu KREO E

Cena 3 209,00 zł

Zestaw mebli do gabinetu w stylu nowoczesnym i wielokolorowej odsłonie, skomponowany z elementów systemu mebli KREO, w skład którego wchodzą trzy regały półotwarte, szafa, szafa wąska/regał zamknięty, dwie szafki wiszące (kwadraty), półka wisząca (kwadrat), biurko, szafka wisząca i komoda.

Zestaw brązowych mebli do gabinetu ROMERO E

Cena 2 343,00 zł

Zestaw brązowych mebli w stylu nowoczesnym do gabinetu, zbudowany z elementów zestawu mebli ROMERO, w skład którego wchodzą wąska szafa/regał zamknięty, biurko, regał, dwie komody, szafka wisząca i regał zamknięty.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć