Filtruj według

Cena
2144 3960
Styl
więcej... mniej
Możliwe kolory prezentowanych mebli (w przybliżeniu)
więcej... mniej

Zestawy do gabinetu

Zestawy do gabinetu

Zestaw mebli w stylu nowoczesnym do gabinetu JRV3

Cena 3 959,87 zł

Zestaw mebli do gabinetu skomponowany z elementów systemu mebli JRV, w skład którego wchodzą szafa przesuwna, dwa biurka, łącznik do biurek, regał zamknięty i regał częściowo odkryty.

Zestaw brązowych mebli do gabinetu ROMERO E

Cena 2 313,00 zł

Zestaw brązowych mebli w stylu nowoczesnym do gabinetu, zbudowany z elementów zestawu mebli ROMERO, w skład którego wchodzą wąska szafa/regał zamknięty, biurko, regał, dwie komody, szafka wisząca i regał zamknięty.

Zestaw mebli do gabinetu KREO B
  • Nowy

Zestaw mebli do gabinetu KREO B

Cena 3 001,00 zł

Zestaw mebli do gabinetu w stylu nowoczesnym i wielokolorowej odsłonie, skomponowany z elementów systemu mebli KREO, w skład którego wchodzą trzy regały półotwarte, szafa, cztery szafki wiszące (kwadraty), półka wisząca (kwadrat), biurko, ława i komoda.

Zestaw mebli do gabinetu KREO E
  • Nowy

Zestaw mebli do gabinetu KREO E

Cena 3 109,00 zł

Zestaw mebli do gabinetu w stylu nowoczesnym i wielokolorowej odsłonie, skomponowany z elementów systemu mebli KREO, w skład którego wchodzą trzy regały półotwarte, szafa, szafa wąska/regał zamknięty, dwie szafki wiszące (kwadraty), półka wisząca (kwadrat), biurko, szafka wisząca i komoda.

Zestaw mebli do gabinetu KREO F
  • Nowy

Zestaw mebli do gabinetu KREO F

Cena 2 144,00 zł

Zestaw mebli do gabinetu w stylu nowoczesnym i wielokolorowej odsłonie, skomponowany z elementów systemu mebli KREO, w skład którego wchodzą dwa regały półotwarte, szafa, szafa wąska/regał zamknięty, szafka wisząca (kwadrat), półka wisząca (kwadrat), biurko i szafka wisząca.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć