Filtruj według

Cena
91 5319
Wysokość (mm)
180 2250
Szerokość (mm)
100 1300
Głębokość (mm)
176 635
Styl
więcej... mniej
Możliwe kolory prezentowanych mebli (w przybliżeniu)
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Filtruj

Regały i biblioteczki do salonu

Regały i biblioteczki do salonu

Regał zamknięty w stylu nowoczesnym Vegas V-35

Wysokość : 192 cm

Szerokość : 70 cm

Głębokość : 40.5 cm

Cena 639,52 zł

Regał zamknięty będący jednym z elementów systemu mebli Vegas, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Regał w stylu skandynawskim BOX

Wysokość : 180 cm

Szerokość : 51 cm

Głębokość : 40 cm

Cena 1 462,47 zł

Regał w stylu skandynawskim, będący jednym z elementów kolekcji BOX.

Duży regał w stylu nowoczesnym Vegas V-34

Wysokość : 192 cm

Szerokość : 70 cm

Głębokość : 40.5 cm

Cena 570,88 zł

Regał będący jednym z elementów systemu mebli Vegas, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Regał w stylu klasycznym Mars MR-5

Wysokość : 194 cm

Szerokość : 60 cm

Głębokość : 46 cm

Cena 840,24 zł

Regał zaprojektowany w stylu klasycznym, będąca jednym z elementów systemu mebli Mars.

Wysoki, szeroki, brązowy regał More 05

Wysokość : 184 cm

Szerokość : 83.2 cm

Głębokość : 29.7 cm

Cena 487,00 zł

Biblioteczka należąca do serii regałów More, dostępnych w różnych kolorach i rozmiarach.

Niski, brązowy regał More 02

Wysokość : 112.5 cm

Szerokość : 41.6 cm

Głębokość : 29.7 cm

Cena 215,00 zł

Biblioteczka należąca do serii regałów More, dostępnych w różnych kolorach i rozmiarach.

Wysoki, jasnobrązowy regał More 01

Wysokość : 184 cm

Szerokość : 41.6 cm

Głębokość : 29.7 cm

Cena 319,00 zł

Biblioteczka należąca do serii regałów More, dostępnych w różnych kolorach i rozmiarach.

Regały i biblioteczki to meble stworzone do salonu, w którym najczęściej skupia się rozrywkowe życie domu. Masz ochotę odpocząć po męczącym lub stresującym dniu i chcesz zagłębić się w lekturze interesującej książki? Pokój dzienny to idealne miejsce do relaksu na kanapie, w towarzystwie ulubionych płyt, filmów czy lektur. Do ich przechowywania niezbędne są odpowiednio dobrane regały. W naszym sklepie znajdują się najlepsze propozycje, które pomieszczą nie tylko książki, ale i pozostałe akcesoria przydatne w salonie.

Regały do salonu - różnorodność dostępnych opcji

Jedną z najważniejszych cech naszych regałów i biblioteczek jest ich różnorodność. Możesz wybrać zarówno proste w formie kompozycje złożone z kilku otwartych półek na książki, jak i rozbudowane meble z zamykanymi szafkami i szufladami. Mamy także w swojej ofercie niewielkie regały narożne, które doskonale uzupełnia wyposażenie pokoju dziennego, nie zajmując przy tym wiele cennego miejsca. To jednak nie wszystko. Jeżeli lubisz meble uniwersalne, które spełniają na raz kilka różnych funkcji, możesz zdecydować się na regały odgrywające jednocześnie rolę stolika RTV, na którym możesz umieścić telewizor oraz wszelkie urządzenia elektroniczne, które mu towarzyszą (jak np. odtwarzacz DVD, dekoder, konsola).

Salon z biblioteczką? Wybierz model dla siebie

Wybierając biblioteczki z powyższej oferty, możesz zdecydować się na szereg różnych wersji stylistycznych. Posiadamy meble klasyczne, nowoczesne, industrialne, a nawet modele odwołujące się do wzorców rustykalnych czy niezwykłe propozycje w stylu prowansalskim. Dopasowanie regał do pozostałych elementów wyposażenia wnętrza ni powinno więc sprawić najmniejszego problemu. Dodatkowym ułatwieniem może być fakt, że większość mebli z naszej oferty stanowi część większych systemów, które zawierają kompletny zestaw elementów do pomieszczeń różnego typu.

Jeżeli marzy Ci się salon z biblioteczką, która będzie praktyczna i wyróżni się na tle pozostałych propozycji, wybierz produkt z oferty naszego sklepu internetowego. Oferujemy dogodną dostawę i wsparcie na każdym etapie transakcji.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć