Filtruj według

Cena
1260 7541
Styl
więcej... mniej
Możliwe kolory prezentowanych mebli (w przybliżeniu)
więcej... mniej
Filtruj

Zestawy dziecięce

Zestawy dziecięce

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka LORENTO G

Cena 3 564,75 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka skomponowany z elementów systemu LORENTO, w skład którego wchodzą biurko narożne, szafka nocna, komoda, szafa narożna, łóżko i trzy regały.

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka LORENTO E

Cena 2 458,05 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka skomponowany z elementów systemu LORENTO, w skład którego wchodzą biurko, półka wisząca, szafa narożna, biurko narożne, regał, wąska szafa i regał półotwarty.

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka LORENTO C

Cena 2 993,55 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka skomponowany z elementów systemu LORENTO, w skład którego wchodzą łóżko podwójne, półka wisząca, szafa, biurko, szafka nocna i wąska szafa.

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka LORENTO J

Cena 4 153,80 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka skomponowany z elementów systemu LORENTO, w skład którego wchodzą biurko narożne, dwie półki wiszące, komoda, szafa, łóżko, szafka nocna i trzy regały.

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka LORENTO K

Cena 5 137,65 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka skomponowany z elementów systemu LORENTO, w skład którego wchodzą biurko narożne, dwie półki wiszące, komoda, szafa, łóżko, szafka nocna i pięć regałów.

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka LORENTO M

Cena 4 141,20 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka skomponowany z elementów systemu LORENTO, w skład którego wchodzą biurko, półka wisząca, komoda, szafa narożna, szafka nocna, szafa wąska, łóżko i trzy regały.

Produkt niedostępny Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka YUKO A Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka YUKO A
  • Obecnie brak na stanie

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka YUKO A

Cena 2 170,57 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka zbudowany z elementów systemu YUKO, w skład którego wchodzą dwa regały, półka wisząca, szafka wisząca, biurko i komoda.

Produkt niedostępny Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka YUKO B Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka YUKO B
  • Obecnie brak na stanie

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka YUKO B

Cena 3 102,82 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka zbudowany z elementów systemu YUKO, w skład którego wchodzą dwa regały, szafa, szafka wisząca, biurko, łóżko i komoda.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć