Filtruj według

Cena
1260 7541
Styl
więcej... mniej
Możliwe kolory prezentowanych mebli (w przybliżeniu)
więcej... mniej
Filtruj

Zestawy dziecięce

Zestawy dziecięce

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka LORENTO J

Cena 4 153,80 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka skomponowany z elementów systemu LORENTO, w skład którego wchodzą biurko narożne, dwie półki wiszące, komoda, szafa, łóżko, szafka nocna i trzy regały.

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka LORENTO M

Cena 4 141,20 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka skomponowany z elementów systemu LORENTO, w skład którego wchodzą biurko, półka wisząca, komoda, szafa narożna, szafka nocna, szafa wąska, łóżko i trzy regały.

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka LORENTO E

Cena 2 458,05 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka skomponowany z elementów systemu LORENTO, w skład którego wchodzą biurko, półka wisząca, szafa narożna, biurko narożne, regał, wąska szafa i regał półotwarty.

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka LORENTO K

Cena 5 137,65 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka skomponowany z elementów systemu LORENTO, w skład którego wchodzą biurko narożne, dwie półki wiszące, komoda, szafa, łóżko, szafka nocna i pięć regałów.

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka LORENTO G

Cena 3 564,75 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka skomponowany z elementów systemu LORENTO, w skład którego wchodzą biurko narożne, szafka nocna, komoda, szafa narożna, łóżko i trzy regały.

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka LORENTO C

Cena 2 993,55 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka skomponowany z elementów systemu LORENTO, w skład którego wchodzą łóżko podwójne, półka wisząca, szafa, biurko, szafka nocna i wąska szafa.

Zestawy - wszystko, czego potrzebujesz w jednym komplecie

Główną zaletą zestawów mebli w naszym sklepie jest to, że dostajesz pełen, spójny komplet wyposażenia za jednym razem. Nie musisz przeszukiwać stron, dobierać poszczególnych elementów - od razu dostajesz dopasowany do siebie zestaw, który będzie w jednej stylistyce. Mebloteka24 oferuje Ci bogaty wybór przeróżnych zestawów w korzystniejszej ofercie cenowej niż elementy kupowane pojedynczo.

Dokładnie dobrany zestaw mebli dziecięcych - Mebloteka24

Pokój dziecięcy powinien być przyjazny, kolorowy oraz spójny. Zbyt krzykliwe i różnorodne kolory nie wpływają dobrze na dziecko. To dlatego tak ważne jest, aby wybierać pełne zestawy mebli dziecięcych, które są dostosowane designem i kolorystyką do malucha. Zestawy mebli dla dzieci to selektywnie wybrane elementy wyposażenia, które są najbardziej potrzebne w pokoju dziecka. To duża zaleta, dzięki której zestawy mebli dziecięcych dostępne w naszej ofercie mają tak wielu zwolenników. Po prostu decydujesz się na daną kolekcję i wybierasz najbardziej pasujący zestaw do pokoju swojego dziecka. Uwierz, urządzanie jeszcze nigdy nie było tak proste.

Zestawy mebli do pokoju dziecka - moc koloru

Zestawy mebli dziecięcych dostępne na naszej stronie wyróżnia mnogość różnych wersji kolorystycznych. Mocny kolor połączony z bielą lub drewnem pozwala na osiągnięcie oryginalnego efektu, uspokojonego neutralnymi barwami. W tej sytuacji i Ty i Twoje dziecko jesteście jednocześnie zwycięzcami. Nikt nie jest pominięty - kolorowe fronty wybrane przez Twojego malucha, biały bądź drewniany korpus dla stonowania wybrany przez Ciebie. Warto też dodać, że działacie drużynowo i w ten sposób pozwalasz dziecku poczuć się ważnym decydentem. Jesteśmy pewni, że efekt tej współpracy będzie olśniewający, a pokój Twojego dziecka stanie się jego ukochanym miejscem w domu.

Zestawy mebli dziecięcych - szafa, komoda, regał i wiele innych

W naszym sklepie skomponowaliśmy kolorowe zestawy mebli dla Twojego dziecka. Jeśli chcesz, możesz zdecydować się na komplet złożony z podstawowych elementów, jak łóżko i szafka nocna albo postawić na rozbudowane zestawy mebli dziecięcych, które zawierają dodatkowo komody, szafy lub regały. Staraliśmy się wyjść naprzeciw potrzebom Twojego malucha i dopasować zestawy, aby były najbardziej funkcjonalne i spełniały kryteria wizualne. A Ty, jaki zestaw dla swojego dziecka dziś wybierzesz?

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć