Filtruj według

Cena
104 478
Wysokość (mm)
130 1250
Szerokość (mm)
150 800
Głębokość (mm)
290 570
Możliwe kolory prezentowanych mebli (w przybliżeniu)
więcej... mniej
Styl
więcej... mniej
Filtruj

Szafki kuchenne wiszące

Szafki kuchenne wiszące

Szafka wisząca EKO WHITE 50 OK-40

Wysokość : 40 cm

Szerokość : 50 cm

Głębokość : 31 cm

Cena 130,60 zł

Szafka będąca jednym z elementów systemu mebli kuchennych EKO WHITE.

Szafka wisząca Bolonia 60 G-72 1F

Wysokość : 71.5 cm

Szerokość : 60 cm

Głębokość : 31 cm

Cena 189,00 zł

Szafka kuchenna wchodząca w skład kolekcji mebli kuchennych Bolonia.

Szafka wisząca Bolonia 30 G-72 1F

Wysokość : 71.5 cm

Szerokość : 30 cm

Głębokość : 31 cm

Cena 142,00 zł

Szafka kuchenna wchodząca w skład kolekcji mebli kuchennych Bolonia.

Szafka wisząca SONIA 80 GS-60 2F

Wysokość : 60 cm

Szerokość : 80 cm

Głębokość : 31 cm

Cena 228,56 zł

Szafka będąca jednym z elementów sytemu mebli kuchennych SONIA.

Szafka wisząca BIANKA 40 G-72 1F

Wysokość : 71.5 cm

Szerokość : 40 cm

Głębokość : 31 cm

Cena 166,83 zł

Szafka będąca jednym z elementów systemu mebli kuchennych BIANKA.

Szafka wisząca BIANKA 15 G OTW-72

Wysokość : 71.5 cm

Szerokość : 15 cm

Głębokość : 30 cm

Cena 134,75 zł

Szafka będąca jednym z elementów systemu mebli kuchennych BIANKA.

Szafka górna Vigo Dark 80 G-72 2F

Wysokość : 71.5 cm

Szerokość : 80 cm

Głębokość : 31 cm

Cena 234,00 zł

Szafka będąca jednym z elementów zestawu mebli kuchennych VIGO DARK.

Szafka górna zakończeniowa LARA 30 G-72 ZAK

Wysokość : 71.5 cm

Szerokość : 30 cm

Głębokość : 30 cm

Cena 151,00 zł

Szafka kuchenna należąca do kolekcji mebli kuchennych LARA, z białymi korpusami i frontami w białym połysku.

Szafka wisząca LUNA 30 G-72 OTW white

Wysokość : 71.5 cm

Szerokość : 30 cm

Głębokość : 29 cm

Cena 142,00 zł

Szafka kuchenna pasująca do wszystkich kolekcji mebli kuchennych LUNA z białymi korpusami.

Szafka wisząca LUNA 15 G-72 OTW white

Wysokość : 71.5 cm

Szerokość : 15 cm

Głębokość : 29 cm

Cena 150,00 zł

Szafka kuchenna pasująca do wszystkich kolekcji mebli kuchennych Luna z białymi korpusami.

Dobra organizacja strefy zapasów i przechowywania jest możliwa dzięki estetycznym i praktycznym w zastosowaniu szafkom kuchennym, które znajdują się w naszym asortymencie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom naszych Klientów, stawiamy na różnorodną kolorystykę i wzornictwo kuchennych mebli. Kuchnia jest wyjątkowym miejscem w domu, które każdy chce urządzić funkcjonalnie, ergonomicznie i estetycznie. Niezwykle ważnymi elementami w każdym pomieszczeniu tego rodzaju są szafki górne kuchenne.

 

Praktyczne i modne szafki wiszące do kuchni

 

Prezentowane w naszym asortymencie szafki kuchenne na sztuki można w prosty sposób dopasować do stylu danego pomieszczenia. W ofercie znajdują się szafki o konstrukcji otwartej lub zamykanej, z drzwiami uchylnymi do boku bądź do góry. Proponujemy meble z nowoczesnymi frontami połyskowymi lub matowymi oraz w mieszanej wersji, gdzie korpus szafki imituje naturalne drewno, a jej front o połyskowym wykończeniu pięknie odbija światło i optycznie rozświetla całe pomieszczenie. W naszym asortymencie znajdują się również pojedyncze szafki wiszące do kuchni z nowoczesnymi uchwytami lub w modnym systemie bezuchwytowym.

 

Dlaczego te meble kuchenne cieszą się tak dużą popularnością? Przede wszystkim dlatego, że są praktyczne w zastosowaniu i prezentują się niezwykle modnie. Proponujemy szafki kuchenne wiszące przeszklone lub zabudowane. Większość modeli jest wykonanych z płyty laminowanej (korpus) i MDF (front) - połączenie tego typu materiałów gwarantuje wysoką jakość wykonania przy jednoczesnym zachowaniu korzystnej ceny. Wzmocnione obrzeża okleiną PCV wpływają na trwałość mebli oraz odporność na różnego rodzaju uszkodzenia. Wybrane modele są wyposażone w system cichego domykania frontów. Szafki kuchenne wiszące mogą być także wyposażone w półki, które ułatwiają przechowywanie wybranych akcesoriów kuchennych, produktów spożywczych lub naczyń.

 

Szafka wisząca kuchenna - co w niej przechowywać?

 

Poprawna organizacja przestrzeni pozwoli zwiększyć funkcjonalność kuchni. To wygodne rozwiązanie dla każdego użytkownika tego pomieszczenia - zarówno podczas przygotowywania posiłków, jak i przy sprzątaniu. Każda szafka wisząca kuchenna może być przeznaczona do przechowywania innego rodzaju akcesoriów kuchennych czy produktów spożywczych.

 

Na dolnej półce w kuchennych szafkach wiszących można trzymać puszki z kawą i herbatą. Wiele osób często przechowuje w wiszących szafkach także podstawowe przyprawy, cukier, sól i pieprz. Wyżej mogą być ustawione inne artykuły sypkie i produkty, takie jak mąka, ryż, kasza czy makarony. Przesypane do dekoracyjnych słoików będą świetnie prezentować się nawet przy przeszklonych lub otwartych szafkach.

 

W szafce wiszącej obok tej, w której znajduje się kawa i herbata, powinny znaleźć się kubki, szklanki oraz filiżanki. Dzięki temu przygotowanie gorącego napoju będzie odbywać się wyłącznie w obrębie blatu roboczego pod tymi szafkami. To ergonomiczne rozwiązanie, którego może nie docenia się na co dzień, jednak gdyby go nie zastosować, wówczas szybko odczułoby się skutki takiej decyzji.

 

Wiszące szafki kuchenne przeszklone świetnie spełniają również funkcję ozdobnej witryny, która najczęściej zdobi jadalnię. Za przeszklonymi frontami można w estetyczny sposób ustawić zastawę stołową, czyli talerze oraz miski. Wiszące szafki kuchenne z witryną umożliwiają w elegancki sposób wyeksponować dane przedmioty. Dobrym pomysłem na wykorzystanie tej przestrzeni jest również wypełnienie jej książkami kucharskimi. Meble z przeszklonymi frontami to również dobry wybór wtedy, gdy nie pamięta się, w której szafce trzyma się konkretny przedmiot lub akcesoria. W dodatku fakt, że coś jest tak bardzo widoczne, może przyczyniać się do większej dbałości o porządek wewnątrz szafki.

 

Szafka wisząca nad okapem jest zazwyczaj najrzadziej używanym meblem kuchennym, dlatego warto przechowywać w niej przedmioty, które wykorzystuje się sporadycznie.

 

Strefa przechowywania może być zarówno estetyczna, jak i funkcjonalna właśnie dzięki naszym szafkom. Proponujemy zarówno szafki kuchenne na sztuki, jak i pasujące do siebie elementy, z których można stworzyć piękne zestawy. To niezwykle tanie i jednocześnie wysokojakościowe meble kuchenne, które pomogą urządzić tę przestrzeń w wyjątkowy sposób.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć