Filtruj według

Cena
257 2572
Wysokość (mm)
340 610
Szerokość (mm)
550 1200
Głębokość (mm)
400 1000
Średnica (mm)
600 880
Dostępne kolory blatów
więcej... mniej
Kształt blatu
więcej... mniej
Styl
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Rodzaj drewna
więcej... mniej
Filtruj

Ławy i stoliki kawowe do biura i gabinetu

Ławy i stoliki kawowe do biura i gabinetu

Grafitowy stolik ze sklejki, o średnicy 60 cm wys. 54 cm Dark Moon

Wysokość : 54 cm

Średnica : 60 cm

Cena 339,64 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Dark Moon. Blat o średnicy 60 cm wykonany jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Jasnobrązowy, prostokątny stolik (40x60 cm) wys. 54 cm Freakexpo

Wysokość : 54 cm

Szerokość : 60 cm

Głębokość : 40 cm

Cena 331,28 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Freakexpo. Blat o wymiarach 40x60 cm wykonany jest ze sklejki brzozowej klasy A (lakierowanej), natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (olejowanego) albo bukowego (malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Szary stolik ze sklejki, o średnicy 60 cm wys. 54 cm Gray Moon

Wysokość : 54 cm

Średnica : 60 cm

Cena 339,64 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Gray Moon. Blat o średnicy 60 cm wykonany jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Biała, prostokątna ława (60x100 cm) wys. 34 - 54 cm Crystal White

Wysokość : 34 cm

Szerokość : 100 cm

Głębokość : 60 cm

Cena 659,58 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Crystal White. Blat o wymiarach 60x100 cm wykonany jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość od 34 do 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (olejowanego) albo bukowego (malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Dębowa, prostokątna ława (60x100 cm) wys. 34 - 54 cm Modern Oak

Wysokość : 34 cm

Szerokość : 100 cm

Głębokość : 60 cm

Cena 1 188,74 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Modern Oak. Blat o wymiarach 60x100 cm wykonany jest z drewna dębowego (olejowanego), natomiast nóżki (wysokość od 34 do 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Dębowy stolik o średnicy 60 cm wys. 54 cm Modern Oak

Wysokość : 54 cm

Średnica : 60 cm

Cena 529,91 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Modern Oak. Blat o średnicy 60 cm wykonany jest z drewna dębowego (olejowanego), natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Dębowy, kwadratowy stolik (60x60 cm) wys. 34-54 cm Modern Oak

Wysokość : 34 cm

Szerokość : 60 cm

Głębokość : 60 cm

Cena 538,73 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Modern Oak. Blat o wymiarach 60x60 cm wykonany jest z drewna dębowego (olejowanego), natomiast nóżki (wysokość od 34 do 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Bukowy stolik o średnicy 60 cm wys. 54 cm Natural

Wysokość : 54 cm

Średnica : 60 cm

Cena 434,13 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Natural. Blat o średnicy 60 cm wykonany jest z drewna bukowego (olejowanego), natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Dębowy, kwadratowy stolik (70x70 cm) wys. 34-54 cm Modern Oak

Wysokość : 34 cm

Szerokość : 70 cm

Głębokość : 70 cm

Cena 870,60 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Modern Oak. Blat o wymiarach 70x70 cm wykonany jest z drewna dębowego (olejowanego), natomiast nóżki (wysokość od 34 do 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Szary, prostokątny stolik (40x60 cm) wys. 54 cm Gray Moon

Wysokość : 54 cm

Szerokość : 60 cm

Głębokość : 40 cm

Cena 311,81 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Gray Moon. Blat o wymiarach 40x60 cm wykonany jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Kompleksowe wyposażenie biura to zazwyczaj nie lada wyzwanie. Zwłaszcza jeżeli w grę wchodzi adaptacja przestrzeni domowej do celów służbowych. Podstawowe elementy to oczywiście biurko, krzesła, szafki. Jednak projektując takie wnętrze, należy pomyśleć również o pozostałych zastosowaniach. Kiedy przychodzi do spotkań z kontrahentami o mniejszym stopniu formalności lub zwyczajnego odpoczynku pomiędzy kolejnymi obowiązkami, bardzo przydatne okazują się wygodne sofy lub narożniki oraz dopasowane do nich ławy i stoliki kawowe do biura. Mogą one również stanowić świetny element stylistyczny.

Stolik kawowy czy ława?

Zanim zostaną przedstawione konkretne właściwości produktów wchodzących w skład tej kategorii, warto zadać sobie pytanie, co lepiej sprawdzi się na co dzień - stolik kawowy czy ława biurowa? Najbardziej zasadna będzie chyba w tym miejscu odpowiedź, jaka pojawia się w odniesieniu do większości pytań dotyczących natury świata i otaczających człowieka rzeczy lub spraw: „To zależy”. Głównym czynnikiem, który tę zależność określa, jest kwestia, do czego tak właściwie mebel będzie wykorzystywany. Jeżeli potrzebujesz tylko drobnego stolika, na którym odłożysz kawę, herbatę lub czytaną właśnie gazetę, naturalnym wyborem będzie stolik kawowy do biura. Jeżeli jednak potrzebujesz większej uniwersalności i przestrzeni, wybierz ławę. Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, w sklepie mebloteka24 mamy propozycje, które przypadną Tobie do gustu.

Nasza propozycja - stoliki kawowe i ławy

Staramy się stale rozwijać ofertę, tak aby zadowolić rosnące grono naszych klientów. Dlatego masz możliwość wyboru spośród modeli, różniących się stylistyką i własnościami funkcjonalnymi. Posiadamy nowoczesne stoliki do biura, ale również i wersje klasyczne, czerpiące z tradycyjnych wzorców. Dla miłośników oryginalnych aranżacji przeznaczone są stoliki biurowe w swojskim stylu rustykalnym lub też stanowiące doskonałe połączenie drewna i stali propozycje industrialne. Wybierz wersję, która najlepiej dopasuje się do Twojego biura i pomoże stworzyć spójną całość.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć