Filtruj według

Cena
767 1338
Wysokość (mm)
1900 2300
Szerokość (mm)
900 1090
Głębokość (mm)
900 960
Lustro
więcej... mniej
Styl
więcej... mniej
Możliwe kolory prezentowanych mebli (w przybliżeniu)
więcej... mniej
Filtruj

Szafy narożne do garderoby

Szafy narożne do garderoby

Szafa narożna typu "L" w stylu nowoczesnym Vegas V-39

Wysokość : 192 cm

Szerokość : 109 cm

Głębokość : 96 cm

Cena 1 337,39 zł

Szafa narożna typu "L" będąca jednym z elementów systemu mebli Vegas, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Brązowa szafa narożna OPTIMO 4

Wysokość : 213 cm

Szerokość : 95 cm

Głębokość : 95 cm

Cena 1 157,96 zł

Szafa narożna będąca jednym z elementów sytemu mebli garderobianych OPTIMO.

Szafa narożna w stylu nowoczesnym Vegas V-38

Wysokość : 192 cm

Szerokość : 90 cm

Głębokość : 90 cm

Cena 959,85 zł

Szafa narożna będąca jednym z elementów systemu mebli Vegas, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Szara szafa narożna SMART 4

Wysokość : 190 cm

Szerokość : 95 cm

Głębokość : 95 cm

Cena 767,91 zł

Szafa narożna należąca do systemu mebli garderobianych SMART.

Szafa w garderobie to mebel podstawowy i zarazem najważniejszy. Jeżeli jest odpowiednio przestronna, pozwala w wygodny przechować odzież, chroniąc ją przed zabrudzeniem i zniszczeniem. W tym aspekcie przeważa m.in. nad eksponowanymi wieszakami, które, choć wyglądają niezwykle stylowo i nowocześnie, sprawiają, że ubrania łatwo ulegają zakurzeniu. W zależności od kształtu pomieszczenia i ilości dostępnego miejsca można wybrać różne typy mebli. Bardzo praktyczne rozwiązanie stanowią szafy narożne do garderoby, które doskonale wpasowują się w zakamarki każdego pokoju. Na platformie internetowej mebloteka24 znajdziesz je w wielu różnych wersjach stylistycznych.

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na szafę narożną?

Duże szafy narożne do garderoby to doskonały pomysł na poradzenie sobie ze stertami ubrań, które już nie mieszczą się w dotychczasowych szafkach. Takie meble łączą w sobie wiele różnych funkcjonalności. Przede wszystkim mają dużą przestrzeń na wieszaki, gdzie z łatwością można pomieścić koszule, sukienki czy okrycia wierzchnie, które dla zachowania swoich właściwości powinny znajdować się w pozycji wiszącej. Oprócz tego, szafy narożne wyposażone są w liczne półki, na których umieścić można pozostałą, złożoną odzież.

Największą zaletą takich mebli jest ich przestronność. Dzięki wykorzystaniu narożnej luki, w środku jest bardzo dużo miejsca, przy czym sama szafa nie zajmuje na pierwszy rzut oka aż tak dużej przestrzeni. To sprawia, że omawiane szafy są bardzo chętnie wybierane w przypadku mniejszych pomieszczeń, w których w zasadzie liczy się każdy centymetr.

Trzeba przyznać, że szafy narożne mają również tę zaletę, że zwyczajnie świetnie się prezentują. Doskonale uzupełniają wolne miejsce w pokoju i pozwalają stworzyć ciekawą kompozycję. Ich zamknięta forma wpływa natomiast na wrażenie panującego porządku. Wszystkie drobne przedmioty i akcesoria możesz umieścić na wewnętrznych półkach, do których dostęp jest bardzo łatwy. Dzięki temu pozbędziesz się drobiazgów porozkładanych po całym pokoju.

Rodzaje szaf narożnych do garderoby

Szafy do garderoby narożne, prezentowane powyżej, występują w dwóch głównych rodzajach - w kształcie litery „L” lub ze ściętym rogiem. Wybór zależy od indywidualnych preferencji oraz pomysłu na aranżację danej przestrzeni. Pierwszy model posiada dwoje drzwi, otwieranych do zewnątrz, natomiast drugi wyposażony jest w jedne drzwi umieszczone w centralnej części. Możliwy jest wybór spośród szeregu wybarwień z palety naturalnych drewnianych kolorów. Posiadamy również szafy z białym frontem, który stanowi dodatkowy element stylistyczny i przyciąga wzrok.

Mebloteka24 - oferta szaf narożnych do garderoby

Sprawdź pełną ofertę i wybierz narożną szafę do garderoby, która spełni Twoje oczekiwania. Do wyboru masz kilka modeli w różnych wersjach stylistycznych, a także z różnym układem wewnętrznych szafek. Co ważne, prezentowane szafy stanowią część większych systemów mebli, a zatem można je bez problemu dopasować do pozostałych produktów dostępnych w sklepie mebloteka24.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć