Filtruj według

Cena
445 3060
Wysokość (mm)
1220 2020
Szerokość (mm)
445 1150
Głębokość (mm)
360 600
Styl
więcej... mniej
Możliwe kolory prezentowanych mebli (w przybliżeniu)
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Filtruj

Witryny gabinetowe

Witryny gabinetowe

Witryna-barek w stylu klasycznym Mars MR-8

Wysokość : 125 cm

Szerokość : 106 cm

Głębokość : 46 cm

Cena 1 066,09 zł

Witryna-barek zaprojektowana w stylu klasycznym, będąca jednym z elementów systemu mebli Mars.

Witryna z ryflowanymi elementami drewna sosnowego Indianapolis I-4

Wysokość : 192 cm

Szerokość : 56 cm

Głębokość : 42 cm

Cena 790,01 zł

Witryna będąca jednym z elementów nowoczesnego systemu Indianapolis. Meble z rodziny Indianapolis, dzięki swej niebagatelnej stylistyce i bogactwie modeli, znajdują zastosowanie w salonach, sypialniach i gabinetach.

Witryna w stylu klasycznym Mars MR-25

Wysokość : 194 cm

Szerokość : 96 cm

Głębokość : 45 cm

Cena 1 359,65 zł

Witryna zaprojektowana w stylu klasycznym, będąca jednym z elementów systemu mebli Mars.

Szeroka witryna w stylu nowoczesnym Vegas V-13

Wysokość : 192 cm

Szerokość : 88 cm

Głębokość : 40.5 cm

Cena 994,17 zł

Duża witryna będąca jednym z elementów systemu mebli Vegas, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Witryna w stylu klasycznym Mars MR-7

Wysokość : 154 cm

Szerokość : 65 cm

Głębokość : 46 cm

Cena 918,72 zł

Witryna zaprojektowana w stylu klasycznym, będąca jednym z elementów systemu mebli Mars.

Wąska witryna w stylu nowoczesnym Vegas V-12

Wysokość : 192 cm

Szerokość : 49 cm

Głębokość : 40.5 cm

Cena 799,69 zł

Wąska witryna będąca jednym z elementów systemu mebli Vegas, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Witryna w stylu klasycznym Mars MR-4

Wysokość : 194 cm

Szerokość : 60 cm

Głębokość : 46 cm

Cena 973,39 zł

Witryna zaprojektowana w stylu klasycznym, będąca jednym z elementów systemu mebli Mars.

Witryny to meble o tyle ciekawe, że pełniąc funkcję miejsc do przechowywania książek, dokumentów itp., odgrywają równocześnie rolę elementów ozdobnych, które znacząco wpływają na postrzeganie wystroju danego wnętrza. W sklepie mebloteka24 posiadamy szeroką ofertę witryn biurowych, które cechują się ciekawą stylistyką oraz oryginalnymi rozwiązaniami projektowymi.

Witryny do biura - duże możliwości wyboru

W naszym sklepie internetowym znajdziesz niezwykle szeroką ofertę witryn biurowych. Po pierwsze, różnią się one rozmiarem. Możesz wybrać wąskie, jednodrzwiowe modele lub też szersze witryny otwierane z dwóch stron. Dostępne są również wersje z dużą liczbą niezależnych szuflad oraz takie, które w całości składają się wyłącznie z wewnętrznych półek. Jeżeli chcesz w pełni zagospodarować całą dostępną przestrzeń, możesz zdecydować się na witryny narożne, które są jednocześnie pakowne i pomagają zaoszczędzić miejsce w pokoju. Wszystkie witryny gabinetowe wyposażone są w przydatne szybki, a część z nich posiada do tego podświetlenie LED, które sprawia, że całość prezentuje się doskonale.

Oryginalne systemy mebli biurowych

Dużą zaletą witryn do biura z powyższej oferty jest fakt, że większość z nich wchodzi w skład całościowych systemów mebli, które są stworzone w taki sposób, aby umożliwić kompleksowe wyposażenie pomieszczeń (zarówno tych domowych, jak i służbowych). Z łatwością znajdziesz więc dopasowane biurko, regał czy półkę ścienną. To duża zaleta, ponieważ sprawia, że nie ma potrzeby osobnego kupowania i dopasowywania poszczególnych elementów, a w istniejącym zestawie meble są ze sobą kompatybilne również wielkością.

Jeżeli potrzebujesz funkcjonalnej i dobrze prezentującej się witryny do biura, zobacz powyższą ofertę. Liczba dostępnych opcji oraz możliwość wyboru wybarwienia w przypadku większości mebli sprawi, że dopasowanie kompozycji do istniejącej aranżacji wnętrza stanie się czystą formalnością. Odpowiednio dobrany model będzie stanowił dodatkowy akcent, wpływający na urozmaicenie stylizacji domowego gabinetu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć