Filtruj według

Cena
315 6950
Wysokość (mm)
680 1920
Szerokość (mm)
490 1800
Głębokość (mm)
350 900
Styl
więcej... mniej
Możliwe kolory prezentowanych mebli (w przybliżeniu)
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Filtruj

Komody biurowe i gabinetowe

Komody biurowe i gabinetowe

Komoda-barek z ryflowanymi elementami drewna sosnowego Indianapolis I-8

Wysokość : 122 cm

Szerokość : 137 cm

Głębokość : 42 cm

Cena 981,82 zł

Duża komoda z barkiem i przeszklonymi drzwiczkami, będąca jednym z elementów nowoczesnego systemu Indianapolis. Meble z rodziny Indianapolis, dzięki swej niebagatelnej stylistyce i bogactwie modeli, znajdują zastosowanie w salonach, sypialniach i gabinetach.

Grafitowa komoda Nelly 2D

Wysokość : 86 cm

Szerokość : 105 cm

Głębokość : 45 cm

Cena 564,00 zł

Dwudrzwiowa komoda Nelly z ozdobnymi lamelami na froncie, klasycznie uchylnymi drzwiczkami i szufladami.

Komoda z ryflowanymi elementami drewna sosnowego Indianapolis I-17

Wysokość : 103.5 cm

Szerokość : 108.5 cm

Głębokość : 42 cm

Cena 670,13 zł

Duża komoda, będąca jednym z elementów nowoczesnego systemu Indianapolis. Meble z rodziny Indianapolis, dzięki swej niebagatelnej stylistyce i bogactwie modeli, znajdują zastosowanie w salonach, sypialniach i gabinetach.

Szeroka komoda w stylu klasycznym Bahli

Wysokość : 94 cm

Szerokość : 150 cm

Głębokość : 45 cm

Cena 692,83 zł

Pojemna komoda z dwiema szafkami i czterema szufladami w części centralnej, doskonale pasująca do różnych pomieszczeń.

Komoda do salonu Boho K144/68

Wysokość : 68 cm

Szerokość : 144 cm

Głębokość : 37 cm

Cena 656,00 zł

Komoda należąca do kolekcji mebli do salonu Boho.

Komoda-barek w stylu nowoczesnym Vegas V-8

Wysokość : 109.5 cm

Szerokość : 148 cm

Głębokość : 40.5 cm

Cena 1 051,38 zł

Piękna, duża komoda z barkiem, będąca jednym z elementów systemu mebli Vegas, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Szara komoda Nelly 2D

Wysokość : 86 cm

Szerokość : 105 cm

Głębokość : 45 cm

Cena 564,00 zł

Dwudrzwiowa komoda Nelly z ozdobnymi lamelami na froncie, klasycznie uchylnymi drzwiczkami i szufladami.

Szeroka komoda w stylu klasycznym Herakles 4

Wysokość : 95 cm

Szerokość : 136 cm

Głębokość : 40 cm

Cena 669,86 zł

Duża komoda z dwiema szafkami zamykanymi na drzwiczki i czterema szufladami, doskonale pasująca do różnych pomieszczeń.

Komoda z szufladami w stylu nowoczesnym Vegas V-9

Wysokość : 91 cm

Szerokość : 70 cm

Głębokość : 40.5 cm

Cena 548,00 zł

Wąska komoda z szufladami, będąca jednym z elementów systemu mebli Vegas, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Urządzając biuro, należy pamiętać o tym, by elementy wyposażenia łączyły w sobie funkcjonalność i wygodę. Każdy chce przecież pracować w przyjemnej atmosferze i nie utrudniać sobie zadań służbowych. Nowoczesne komody do biura umożliwiają łatwe przechowywanie najważniejszych rzeczy, a duży wybór poszczególnych modeli sprawia, że nietrudno znaleźć coś dla siebie.

Różnorodność oferowanych modeli

Komody dostępne w tej kategorii charakteryzują się dużą różnorodnością funkcjonalną. Mogą to być proste meble z otwieranymi szafkami i rzędem szuflad lub też z dodatkowymi otwartymi półkami. W zależności od potrzeb możesz wybrać komody do biura sięgające do ziemi oraz ze stylowymi nóżkami. Pierwsze rozwiązanie ma tę zaletę, że pozwala na oszczędność przestrzeni w pokoju. Ciekawą opcją są modele z przeszklonymi drzwiczkami, które ujawniają zawartość i dodają całości wyjątkowy charakter.

Komody biurowe - wybierz swój styl

Mebloteka24 to miejsce, w którym znajdziesz komody w każdym stylu. Dzięki temu z łatwością znajdziesz propozycję, która będzie pasować do obecnej lub planowanej aranżacji danego pomieszczenia. Posiadamy w swojej ofercie zarówno nowoczesne komody do biura, jak i klasyczne modele, wyróżniające się nienaganną stylistyką i naturalnym wyglądem, w którym główną rolę odgrywa samo drewno. To jednak dopiero początek. Uwielbiasz oryginalnie zaprojektowane przestrzenie i szukasz czegoś skrojonego pod takie właśnie wnętrza? Możesz wybrać proste komody do biura w stylu skandynawskim, a także swojskie kompozycje rustykalne czy modele przeznaczone do surowych, industrialnych aranżacji. Ciekawą opcją są również meble w stylu retro, łączące w sobie tradycyjne wzorce i nowoczesne rozwiązania projektowe. Decyzja należy do Ciebie. My staramy się dopasować do każdej koncepcji.

Sprawdź całą powyższą ofertę i wybierz komodę do gabinetu, która spełni Twoje wymagania w stu procentach. Jeżeli potrzebujesz dużo miejsca do przechowywania, oferujemy Ci pojemne meble z mnóstwem szafek i praktycznych szuflad. Jeżeli natomiast zależy Ci w głównej mierze na designie i ciekawej stylistyce, wybierz bardziej odważne propozycje, w których główny nacisk został położony na ten właśnie aspekt.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć