Filtruj według

Cena
315 6950
Wysokość (mm)
680 1920
Szerokość (mm)
490 1800
Głębokość (mm)
350 900
Styl
więcej... mniej
Możliwe kolory prezentowanych mebli (w przybliżeniu)
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Filtruj

Komody biurowe i gabinetowe

Komody biurowe i gabinetowe

Komoda w stylu skandynawskim Sonia SN-6

Wysokość : 130 cm

Szerokość : 109 cm

Głębokość : 44 cm

Cena 830,47 zł

Komoda z częścią przeszkloną, zaprojektowana w stylu skandynawskim, będąca jednym z elementów systemu mebli Sonia.

Komoda-barek w stylu klasycznym Mars MR-9

Wysokość : 125 cm

Szerokość : 106 cm

Głębokość : 46 cm

Cena 919,47 zł

Komoda-barek zaprojektowana w stylu klasycznym, będąca jednym z elementów systemu mebli Mars.

Komoda w stylu nowoczesnym Vegas V-2

Wysokość : 91 cm

Szerokość : 108 cm

Głębokość : 40.5 cm

Cena 685,28 zł

Klasyczna komoda, będąca jednym z elementów systemu mebli Vegas, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Komoda z ryflowanymi elementami drewna sosnowego Indianapolis I-6

Wysokość : 127 cm

Szerokość : 76 cm

Głębokość : 42 cm

Cena 610,19 zł

Wysoka komoda, będąca jednym z elementów nowoczesnego systemu Indianapolis. Meble z rodziny Indianapolis, dzięki swej niebagatelnej stylistyce i bogactwie modeli, znajdują zastosowanie w salonach, sypialniach i gabinetach.

Szeroka komoda w stylu klasycznym Herakles 3

Wysokość : 95 cm

Szerokość : 158 cm

Głębokość : 40 cm

Cena 664,76 zł

Bardzo duża komoda (prawie 1,6 m szerokości) z szafkami i szufladą, doskonale pasująca do różnych pomieszczeń.

Szeroka, grafitowa komoda Nelly 3D

Wysokość : 86 cm

Szerokość : 155 cm

Głębokość : 45 cm

Cena 786,00 zł

Trzydrzwiowa komoda Nelly z ozdobnymi lamelami na froncie, klasycznie uchylnymi drzwiczkami i szufladami.

Szeroka, szara komoda Nelly 3D

Wysokość : 86 cm

Szerokość : 155 cm

Głębokość : 45 cm

Cena 786,00 zł

Trzydrzwiowa komoda Nelly z ozdobnymi lamelami na froncie, klasycznie uchylnymi drzwiczkami i szufladami.

Komoda z ryflowanymi elementami drewna sosnowego Indianapolis I-7

Wysokość : 122 cm

Szerokość : 137 cm

Głębokość : 42 cm

Cena 837,96 zł

Duża komoda, będąca jednym z elementów nowoczesnego systemu Indianapolis. Meble z rodziny Indianapolis, dzięki swej niebagatelnej stylistyce i bogactwie modeli, znajdują zastosowanie w salonach, sypialniach i gabinetach.

Urządzając biuro, należy pamiętać o tym, by elementy wyposażenia łączyły w sobie funkcjonalność i wygodę. Każdy chce przecież pracować w przyjemnej atmosferze i nie utrudniać sobie zadań służbowych. Nowoczesne komody do biura umożliwiają łatwe przechowywanie najważniejszych rzeczy, a duży wybór poszczególnych modeli sprawia, że nietrudno znaleźć coś dla siebie.

Różnorodność oferowanych modeli

Komody dostępne w tej kategorii charakteryzują się dużą różnorodnością funkcjonalną. Mogą to być proste meble z otwieranymi szafkami i rzędem szuflad lub też z dodatkowymi otwartymi półkami. W zależności od potrzeb możesz wybrać komody do biura sięgające do ziemi oraz ze stylowymi nóżkami. Pierwsze rozwiązanie ma tę zaletę, że pozwala na oszczędność przestrzeni w pokoju. Ciekawą opcją są modele z przeszklonymi drzwiczkami, które ujawniają zawartość i dodają całości wyjątkowy charakter.

Komody biurowe - wybierz swój styl

Mebloteka24 to miejsce, w którym znajdziesz komody w każdym stylu. Dzięki temu z łatwością znajdziesz propozycję, która będzie pasować do obecnej lub planowanej aranżacji danego pomieszczenia. Posiadamy w swojej ofercie zarówno nowoczesne komody do biura, jak i klasyczne modele, wyróżniające się nienaganną stylistyką i naturalnym wyglądem, w którym główną rolę odgrywa samo drewno. To jednak dopiero początek. Uwielbiasz oryginalnie zaprojektowane przestrzenie i szukasz czegoś skrojonego pod takie właśnie wnętrza? Możesz wybrać proste komody do biura w stylu skandynawskim, a także swojskie kompozycje rustykalne czy modele przeznaczone do surowych, industrialnych aranżacji. Ciekawą opcją są również meble w stylu retro, łączące w sobie tradycyjne wzorce i nowoczesne rozwiązania projektowe. Decyzja należy do Ciebie. My staramy się dopasować do każdej koncepcji.

Sprawdź całą powyższą ofertę i wybierz komodę do gabinetu, która spełni Twoje wymagania w stu procentach. Jeżeli potrzebujesz dużo miejsca do przechowywania, oferujemy Ci pojemne meble z mnóstwem szafek i praktycznych szuflad. Jeżeli natomiast zależy Ci w głównej mierze na designie i ciekawej stylistyce, wybierz bardziej odważne propozycje, w których główny nacisk został położony na ten właśnie aspekt.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć