Filtruj według

Cena
366 5148
Wysokość (mm)
810 1920
Szerokość (mm)
490 1800
Głębokość (mm)
350 900
Styl
więcej... mniej
Możliwe kolory prezentowanych mebli (w przybliżeniu)
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Filtruj

Komody biurowe i gabinetowe

Komody biurowe i gabinetowe

Komoda z ryflowanymi elementami drewna sosnowego Indianapolis I-17

Wysokość : 103.5 cm

Szerokość : 108.5 cm

Głębokość : 42 cm

Cena 558,44 zł

Duża komoda, będąca jednym z elementów nowoczesnego systemu Indianapolis. Meble z rodziny Indianapolis, dzięki swej niebagatelnej stylistyce i bogactwie modeli, znajdują zastosowanie w salonach, sypialniach i gabinetach.

Komoda z szufladami w stylu nowoczesnym Vegas V-9

Wysokość : 91 cm

Szerokość : 70 cm

Głębokość : 40.5 cm

Cena 461,28 zł

Wąska komoda z szufladami, będąca jednym z elementów systemu mebli Vegas, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Komoda w stylu klasycznym Herakles 5

Wysokość : 95 cm

Szerokość : 136 cm

Głębokość : 40 cm

Cena 464,29 zł

Duża komoda z dwiema szafkami zamykanymi na drzwiczki i czterema szufladami, doskonale pasująca do różnych pomieszczeń.

Wąska witryna w stylu nowoczesnym Vegas V-12

Wysokość : 192 cm

Szerokość : 49 cm

Głębokość : 40.5 cm

Cena 673,14 zł

Wąska witryna będąca jednym z elementów systemu mebli Vegas, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Komoda w stylu skandynawskim Sonia SN-10

Wysokość : 90 cm

Szerokość : 104 cm

Głębokość : 44 cm

Cena 737,10 zł

Komoda zaprojektowana w stylu skandynawskim, będąca jednym z elementów systemu mebli Sonia.

Komoda w stylu klasycznym Herakles 2

Wysokość : 95 cm

Szerokość : 79 cm

Głębokość : 40 cm

Cena 369,14 zł

Niewielka komoda z szafką zamykaną na dwoje drzwiczek i szufladą, doskonale pasująca do różnych pomieszczeń.

Komoda w stylu skandynawskim Sonia SN-6

Wysokość : 130 cm

Szerokość : 109 cm

Głębokość : 44 cm

Cena 796,90 zł

Komoda z częścią przeszkloną, zaprojektowana w stylu skandynawskim, będąca jednym z elementów systemu mebli Sonia.

Komoda w stylu nowoczesnym Vegas V-5

Wysokość : 91 cm

Szerokość : 108 cm

Głębokość : 40.5 cm

Cena 442,02 zł

Charakterystyczna, duża komoda, będąca jednym z elementów systemu mebli Vegas, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Urządzając biuro, należy pamiętać o tym, by elementy wyposażenia łączyły w sobie funkcjonalność i wygodę. Każdy chce przecież pracować w przyjemnej atmosferze i nie utrudniać sobie zadań służbowych. Nowoczesne komody do biura umożliwiają łatwe przechowywanie najważniejszych rzeczy, a duży wybór poszczególnych modeli sprawia, że nietrudno znaleźć coś dla siebie.

Różnorodność oferowanych modeli

Komody dostępne w tej kategorii charakteryzują się dużą różnorodnością funkcjonalną. Mogą to być proste meble z otwieranymi szafkami i rzędem szuflad lub też z dodatkowymi otwartymi półkami. W zależności od potrzeb możesz wybrać komody do biura sięgające do ziemi oraz ze stylowymi nóżkami. Pierwsze rozwiązanie ma tę zaletę, że pozwala na oszczędność przestrzeni w pokoju. Ciekawą opcją są modele z przeszklonymi drzwiczkami, które ujawniają zawartość i dodają całości wyjątkowy charakter.

Komody biurowe - wybierz swój styl

Mebloteka24 to miejsce, w którym znajdziesz komody w każdym stylu. Dzięki temu z łatwością znajdziesz propozycję, która będzie pasować do obecnej lub planowanej aranżacji danego pomieszczenia. Posiadamy w swojej ofercie zarówno nowoczesne komody do biura, jak i klasyczne modele, wyróżniające się nienaganną stylistyką i naturalnym wyglądem, w którym główną rolę odgrywa samo drewno. To jednak dopiero początek. Uwielbiasz oryginalnie zaprojektowane przestrzenie i szukasz czegoś skrojonego pod takie właśnie wnętrza? Możesz wybrać proste komody do biura w stylu skandynawskim, a także swojskie kompozycje rustykalne czy modele przeznaczone do surowych, industrialnych aranżacji. Ciekawą opcją są również meble w stylu retro, łączące w sobie tradycyjne wzorce i nowoczesne rozwiązania projektowe. Decyzja należy do Ciebie. My staramy się dopasować do każdej koncepcji.

Sprawdź całą powyższą ofertę i wybierz komodę do gabinetu, która spełni Twoje wymagania w stu procentach. Jeżeli potrzebujesz dużo miejsca do przechowywania, oferujemy Ci pojemne meble z mnóstwem szafek i praktycznych szuflad. Jeżeli natomiast zależy Ci w głównej mierze na designie i ciekawej stylistyce, wybierz bardziej odważne propozycje, w których główny nacisk został położony na ten właśnie aspekt.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć