Filtruj według

Cena
2424 2778
Wysokość (mm)
900 910
Szerokość (mm)
2040 2240
Głębokość (mm)
880 910
Kolor mebli tapicerowanych (w uproszczeniu)
więcej... mniej
Automat wersalkowy
więcej... mniej
Filtruj

Wersalki

Wersalki

Zielona wersalka Bawaria

Wysokość : 90 cm

Szerokość : 224 cm

Głębokość : 88 cm

Cena 2 424,94 zł

Bardzo elegancka wersalka w klasycznej odsłonie.

Szara wersalka Antonio

Wysokość : 91 cm

Szerokość : 204 cm

Głębokość : 91 cm

Cena 2 777,21 zł

Praktyczna wersalka w nowoczesnej stylistyce.

Wersalka w pokoju młodzieżowym to rozwiązanie wykorzystywane bardzo chętnie i nie ma się czemu dziwić. Uniwersalność to klucz do odpowiedniego zagospodarowania przestrzeni dziecka w wieku szkolnym. Odnosi się to zarówno do niewielkich pomieszczeń, jak i przestronnych wnętrz. Jeżeli szukasz sprawdzonej oferty, wybierz swój model z asortymentu naszego sklepu mebloteka24. Przede wszystkim znajdziesz tu wygodne i solidnie wykonane meble, które dopasują się stylistycznie do różnorodnych aranżacji.

Uniwersalne wersalki młodzieżowe

Wersalki to meble niezwykle popularne, głównie ze względu na swoją wielofunkcyjność. Ta cecha jest ważna w szczególności w odniesieniu do pokoju nastolatka. Dlaczego tak jest? W przypadku młodszych domowników ich pokój stanowi dla nich miejsce, w którym zaznać mogą prywatności, ale także pomieszczenie, w którym spędzają najwięcej czasu. Wersalka, w odróżnieniu od łóżka pozwala na wygodne korzystanie również w ciągu dnia, kiedy celem jest obejrzenie ciekawego programu w telewizji, przeczytanie kilku rozdziałów interesującej książki, czy inne aktywności, które często wykonuje się w pozycji siedzącej.

Wersalka do pokoju młodzieżowego świetnie sprawdza się również w przypadku wizyty znajomych. Stwarza ona możliwości, by spędzić czas we własnym gronie i czuć się w pełni komfortowo, nie musząc tym samym zajmować innych pomieszczeń w domu, na czele z salonem. To bardzo ważne, w kontekście poczucia bezpieczeństwa i prywatności osób w wieku nastoletnim.

Cechy charakterystyczne naszych wersalek młodzieżowych

Skoro wiadomo już, że wersalka jako rodzaj mebla jest bardzo praktyczna i wielofunkcyjna, należy uświadomić sobie, że kluczowy jest wybór konkretnego modelu. Słabe jakościowo meble nie będą spełniały swojej funkcji, a do tego mogą ulec łatwemu uszkodzeniu lub po prostu okażą się niezbyt wygodne. W sklepie internetowym mebloteka24 znajdziesz modele, które są w pełni sprawdzone i charakteryzują się solidną konstrukcją, wpływającą na znaczną odporność na upływ czasu.

Oferujemy przede wszystkim wersalki młodzieżowe, które charakteryzują się wygodnym siedziskiem, a także łatwym systemem rozkładania. Dzięki temu każdy powinien poradzić sobie z przekształceniem ich w komfortowe łóżka, pozwalające na głęboki i nieprzerwany sen. Dodatkowo, dla zwiększenia wygody użytkowania i z chęci zagospodarowania dostępnej przestrzeni, w środku znajduje się pojemnik na pościel, który pomieści wszystko to, co niezbędne do ścielenia łóżka. Oprócz tego niektóre z naszych wersalek wyposażone zostały w regulowane zagłówki, co jeszcze bardziej zwiększa komfort użytkowania i pozwala dopasować siedzisko do indywidualnych wymagań.

Wyjątkowa oferta na platformie mebloteka24

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą młodzieżowych wersalek i do wyboru preferowanej opcji. Nasze wersalki charakteryzują się uniwersalnością zarówno pod kątem funkcjonalnym, jak i stylistycznym. Ze względu na swoją nieskomplikowaną, elegancką formę nadadzą się zarówno do wnętrz klasycznych, korzystających z tradycyjnych wzorców projektowych, jak i nowoczesnych kompozycji. Wszystko z bezpośrednią dostawą do Twojego domu lub mieszkania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć