Filtruj według

Cena
107 199
Wysokość (mm)
340 540
Szerokość (mm)
300 300
Głębokość (mm)
300 300
Średnica (mm)
300 300
Dostępne kolory blatów
więcej... mniej
Kształt blatu
więcej... mniej
Styl
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Rodzaj drewna
więcej... mniej
Filtruj

Taborety dla dzieci

Taborety dla dzieci

Błękitny taboret z kwadratowym siedziskiem 30x30 cm i wys. 41 cm Flynn

Cena 149,00 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Flynn. Siedzisko o wymiarach 30x30 cm wykonane jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 41 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (malowanego na biało, szaro lub grafitowo).

Szary taboret z kwadratowym siedziskiem 30x30 cm i wys. 54 cm Gray Moon

Cena 171,00 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Gray Moon. Siedzisko o wymiarach 30x30 cm wykonane jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (malowanego na biało, szaro lub grafitowo).

Brązowy taboret z kwadratowym siedziskiem 30x30 cm i wys. 41 cm Caspian

Cena 155,00 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Caspian. Siedzisko o wymiarach 30x30 cm wykonane jest ze sklejki brzozowej klasy A (lakierowanej), natomiast nóżki (wysokość 41 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (malowanego na biało, szaro lub grafitowo).

Biały taboret z kwadratowym siedziskiem 30x30 cm i wys. 41 cm Snow White

Cena 149,00 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Snow White. Siedzisko o wymiarach 30x30 cm wykonane jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 41 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (malowanego na biało, szaro lub grafitowo).

Dębowy taboret z kwadratowym siedziskiem 30x30 cm i wys. 54 cm Modern Oak

Cena 199,00 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Modern Oak. Siedzisko o wymiarach 30x30 cm wykonane jest z drewna dębowego (olejowanego), natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, szaro lub grafitowo).

Różowy taboret z kwadratowym siedziskiem 30x30 cm i wys. 41 cm Aurora

Cena 149,00 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Aurora. Siedzisko o wymiarach 30x30 cm wykonane jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 41 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (malowanego na biało, szaro lub grafitowo).

Pokój dziecięcy zazwyczaj wyróżnia się znacząco od pozostałych pomieszczeń znajdujących się w domu. Przede wszystkim jest bardziej kolorowy i zawiera liczne elementy mające na celu inspirować i zwiększać kreatywność małych domowników. Chodzi o to, żeby stworzyć przyjazną atmosferę dla dziecka zainteresowanego odkrywaniem świata i ciekawego wszystkich rzeczy dookoła. Urządzając taki pokój, można zadać sobie pytanie, co tak właściwie okaże się niezbędne i jakie meble przydadzą się małemu odkrywcy? Oprócz oczywistych propozycji, takich jak szafy, półki, komody, łóżko czy biurko, warto zadbać o dodatkowe elementy, pomagające w zabawie i nauce. Jednymi z nich są stół i dopasowane taborety dla dzieci, które pozwolą na wygodną zabawę wymagającą pozycji siedzącej.

Szeroka gama taboretów do pokoju dziecięcego na platformie mebloteka24

Wiedząc, jak różnorodne mogą być wnętrza pokojów dziecięcych, stworzyliśmy niezwykle bogatą ofertę, która pozwala na uzyskanie pożądanego efektu. Taborety dla dzieci z naszego asortymentu są przede wszystkim lekkie i nieskomplikowane w swojej formie. Posiadają proste siedzisko oraz smukłe nogi, nadające całości niezwykle delikatnego charakteru. Możesz zdecydować się na stołek z okrągłym lub kwadratowym siedziskiem, które pasują do dedykowanych stolików, również znajdujących się w naszej ofercie.

Ogromną zaletą powyższych taboretów jest ich duże zróżnicowanie kolorystyczne. Możesz wybrać szereg wybarwień drewna oraz różne kolory siedziska - od naturalnych, drewnianych, po czarne, białe lub pastelowe barwy. Dodatkowo w przypadku każdego modelu możesz zdecydować się na preferowany kolor nóżek. Wszystko po to, aby zapewnić jak najmniej ograniczony wybór i umożliwić dopasowanie taboretu do aranżacji dziecięcego pokoju.

Solidne i trwałe taborety dla dzieci

W przypadku mebli dla dzieci naturalne wydaje się pytanie o ich wytrzymałość. Wybierając propozycje, które znajdą się w naszej ofercie, korzystaliśmy z usług sprawdzonych firm produkujących meble wysokiej jakości. Z tego powodu jesteśmy pewni, że taboret dla dziecka zakupiony w sklepie mebloteka24 sprawdzi się w codziennych sytuacjach i będzie towarzyszył dziecku w niezliczonych zabawach.

Nie samą zabawą jednak człowiek żyje, a dziecko w pewnym momencie musi postawić pierwsze kroki w przedszkolu lub szkole, gdzie czekają je poważniejsze wyzwania. Nasze meble sprawdza się doskonale także podczas nauki lub odrabiania pracy domowej. Taboret to tak naprawdę bardzo uniwersalny mebel, który łatwo przestawić i może być wykorzystywany na wiele różnych sposobów. Dlatego też warto sprawić, by znalazł się w pokoju każdego malucha.

Taboret dla dziecka - wybierz najlepszą ofertę

Jeżeli nadal nie wiesz gdzie kupić taborety dla dzieci, sprawdź naszą stronę. Mebloteka24 to miejsce, w którym znajdziesz ciekawe propozycje dla domu i mieszkania, w tym wyjątkowe meble dla najmłodszych. Zamówienie złożysz w łatwy sposób na powyższej platformie, a całość zostanie do Ciebie dostarczona sprawnie i terminowo. Nie musisz nawet wychodzić z domu, by zadbać o wyposażenie pokoju swoich pociech.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć