Filtruj według

Cena
79 7541
Wysokość (mm)
120 1950
Szerokość (mm)
350 2170
Głębokość (mm)
165 2270
Styl
więcej... mniej
Możliwe kolory prezentowanych mebli (w przybliżeniu)
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Filtruj

Systemy mebli dziecięcych

Systemy mebli dziecięcych

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka LORENTO C

Cena 2 993,55 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka skomponowany z elementów systemu LORENTO, w skład którego wchodzą łóżko podwójne, półka wisząca, szafa, biurko, szafka nocna i wąska szafa.

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka LORENTO M

Cena 4 141,20 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka skomponowany z elementów systemu LORENTO, w skład którego wchodzą biurko, półka wisząca, komoda, szafa narożna, szafka nocna, szafa wąska, łóżko i trzy regały.

Systemy mebli dziecięcych - skomponuj idealny zestaw dla swojego dziecka

Często jest tak, że spodoba Ci się w sklepie jakiś mebel do pokoju dziecka, ale nie ma do niego nic w zestawie. Zwariowany miszmasz nie zawsze jest tym, czego pragniesz w swoim domu, więc z rozczarowaniem rezygnujesz i szukasz czegoś zupełnie innego. Nasz sklep przewidział taką sytuację i serwuje Ci gotową podkategorię z meblami dziecięcymi w całych systemach. Co to oznacza? To, że na jednej stronie masz wszystkie dostępne meble dziecięce posegregowane kolekcjami. Dzięki temu nie musisz szukać i przemierzać setek stron. Od razu widzisz, jakie masz opcje w danym systemie mebli i możesz wybrać tylko te elementy, których potrzebujesz. Bardzo pomocne, prawda?

System mebli dziecięcych a zestaw

Nie musisz decydować się od razu na cały gotowy zestaw mebli. Dobierz poszczególne elementy z kolekcji, które będą pasować do potrzeb i parametrów w pokoju Twojego dziecka. Systemy mebli dziecięcych pozwalają na kompletowanie własnych zestawów, które są idealnie dobrane i które stworzą w pokoju dziecka niepowtarzalny klimat. Bez bałaganu, bez nieładu. W systemie mebli dziecięcych każdy element z każdym współgra ze sobą. Na pewno po urządzeniu pokoju swojej pociechy nie powiesz, że jest w nim od “Sasa do Lasa”.

Stwórz przyjazne, dziecięce wnętrze - system mebli dziecięcych na miarę potrzeb

Pokój dziecka to ważny element jego rozwoju oraz dorastania. Stwórz dziecku idealne warunki, które pomogą mu mieć swoje niezapomniane dzieciństwo. System mebli pozwala Ci na dobór elementów, które są niezbędne dla jego rozwoju, a jednocześnie pasują do możliwości metrażowych oraz układu pokoju. Sam decydujesz, czy dobierzesz swojemu dziecku łóżko, biurko i komodę, a może wybierzesz do kompletu jeszcze szafę. Możliwości masz wiele, a system mebli dziecięcych zapewni Ci idealne dopasowanie pod względem stylistyki. W końcu jedna i ta sama kolekcja to spójny wybór.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć