Filtruj według

Cena
102 195
Wysokość (mm)
340 540
Szerokość (mm)
300 300
Głębokość (mm)
300 300
Średnica (mm)
300 300
Dostępne kolory blatów
więcej... mniej
Kształt blatu
więcej... mniej
Styl
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Rodzaj drewna
więcej... mniej
Filtruj

Taborety

Taborety

Szary taboret z kwadratowym siedziskiem 30x30 cm i wys. 41 cm Attina

Cena 144,08 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Attina. Siedzisko o wymiarach 30x30 cm wykonane jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 41 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (malowanego na biało, szaro lub grafitowo).

Różowy taboret z kwadratowym siedziskiem 30x30 cm i wys. 41 cm Aurora

Cena 144,08 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Aurora. Siedzisko o wymiarach 30x30 cm wykonane jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 41 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (malowanego na biało, szaro lub grafitowo).

Grafitowy taboret z kwadratowym siedziskiem 30x30 cm i wys. 54 cm Dark Moon

Cena 166,08 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Dark Moon. Siedzisko o wymiarach 30x30 cm wykonane jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, szaro lub grafitowo).

Grafitowy taboret z kwadratowym siedziskiem 30x30 cm i wys. 41 cm Naveen

Cena 150,08 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Naveen. Siedzisko o wymiarach 30x30 cm wykonane jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 41 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, szaro lub grafitowo).

Biały taboret z kwadratowym siedziskiem 30x30 cm i wys. 41 cm Snow White

Cena 144,08 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Snow White. Siedzisko o wymiarach 30x30 cm wykonane jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 41 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (malowanego na biało, szaro lub grafitowo).

Brązowy taboret z kwadratowym siedziskiem 30x30 cm i wys. 41 cm Caspian

Cena 150,08 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Caspian. Siedzisko o wymiarach 30x30 cm wykonane jest ze sklejki brzozowej klasy A (lakierowanej), natomiast nóżki (wysokość 41 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (malowanego na biało, szaro lub grafitowo).

Szary taboret z kwadratowym siedziskiem 30x30 cm i wys. 54 cm Gray Moon

Cena 166,08 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Gray Moon. Siedzisko o wymiarach 30x30 cm wykonane jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (malowanego na biało, szaro lub grafitowo).

Dębowy taboret z kwadratowym siedziskiem 30x30 cm i wys. 54 cm Modern Oak

Cena 194,08 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Modern Oak. Siedzisko o wymiarach 30x30 cm wykonane jest z drewna dębowego (olejowanego), natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, szaro lub grafitowo).

Pokój młodzieżowy powinien być oazą spokoju dla każdego nastolatka. To w nim dziecko wchodzące powoli w świat dorosłości spędza najwięcej czasu. Pokój powinien być zatem funkcjonalny, ergonomiczny i modny. W jaki sposób maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, by dorastające dziecko było w pełni zadowolone? Odpowiedzią na pytanie jest nasz asortyment - w tej kategorii polecamy taborety do pokoju młodzieżowego. Choć te, z pozoru, zwykłe meble, służą głównie do siedzenia, to w pokoju dorastającej pociechy mogą być wykorzystywane na wiele sposobów. Dzisiaj podpowiemy, jakie taborety do pokoju młodzieżowego warto wybrać i do czego ich używać!

 

Taborety do pokoju młodzieżowego

 

Każdy wiek ma swoje prawa i potrzeby - bez względu na to, czy pokój młodzieżowy urządzany jest dla dziewczyny, czy dla chłopaka, powinny w nim się znaleźć funkcjonalne i jednocześnie modne meble, które można wykorzystać na wiele sposobów. Takim meblem jest taboret, który może służyć zarówno jako ozdoba, jak i praktyczny element wyposażenia pokoju.

 

Proponowane w naszym asortymencie taborety do pokoju młodzieżowego są dostępne w różnych rozmiarach, kolorach, a nawet kształtach. Oferujemy taborety okrągłe lub z kwadratowym siedziskiem. Proponujemy także drewniane taborety bądź te wykonane ze sklejki. Drewniane taborety są dostępne w wersji z drewna bukowego lub dębowego. Te praktyczne w zastosowaniu meble mogą być pomalowane na biało, szaro lub na kolor grafitowy. W ofercie znajdują się również taborety z kolorowym siedziskiem. Dzięki połączeniu różnego rodzaju materiałów nasze taborety są niezwykle tanie, a ich zakup jest opłacalną inwestycją na wiele lat.

 

Asortyment naszego internetowego sklepu meblowego obejmuje wyłącznie najlepsze elementy do wyposażenia pokoju młodzieżowego. Taboret może pełnić wiele funkcji: służyć jako siedzenie dla nastolatka lub jego gości, przyjąć formę małego stolika czy nawet stanowić podstawę do różnego rodzaju dekoracji, roślin czy książek. Pozwala także zaoszczędzić miejsce w pokoju nastolatka, będąc oryginalną alternatywą dla tradycyjnych krzeseł, foteli czy stolików.

 

Jeśli chcesz zakupić tanie, modne i jednocześnie solidne taborety do pokoju młodzieżowego: okrągłe, kwadratowe, drewniane lub wykonane ze sklejki - zapoznaj się z produktami dostępnymi w tej kategorii. Jesteśmy pewni, że wybierzesz funkcjonalne i modne meble, które spodobają się każdemu nastolatkowi. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących asortymentu w naszym sklepie meblowym, służymy pomocną radą.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć