Filtruj według

Cena
288 455
Wysokość (mm)
350 540
Szerokość (mm)
600 800
Głębokość (mm)
400 800
Średnica (mm)
600 600
Dostępne kolory blatów
więcej... mniej
Kształt blatu
więcej... mniej
Styl
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Rodzaj drewna
więcej... mniej
Filtruj

Stoliki dziecięce

Stoliki dziecięce

Dębowy, prostokątny stolik (40x60 cm) wys. 54 cm Scandi Gray

Wysokość : 54 cm

Szerokość : 60 cm

Głębokość : 40 cm

Cena 454,73 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Scandi Gray. Blat o wymiarach 40x60 cm wykonany jest z drewna dębowego (pokrytego szarym olejem), natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (olejowanego) albo bukowego (malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Dębowy, prostokątny stolik (40x60 cm) wys. 54 cm Scandi White

Wysokość : 54 cm

Szerokość : 60 cm

Głębokość : 40 cm

Cena 425,64 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Scandi White. Blat o wymiarach 40x60 cm wykonany jest z drewna dębowego (pokrytego białym olejem), natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (olejowanego) albo bukowego (malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Produkt niedostępny Błękitny, prostokątny stolik (40x60 cm) wys. 54 cm Flynn Błękitny, prostokątny stolik (40x60 cm) wys. 54 cm Flynn

Błękitny, prostokątny stolik (40x60 cm) wys. 54 cm Flynn

Wysokość : 54 cm

Szerokość : 60 cm

Głębokość : 40 cm

Cena 288,07 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Flynn. Blat o wymiarach 40x60 cm wykonany jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Produkt niedostępny Różowy stolik ze sklejki, o średnicy 60 cm wys. 54 cm Aurora Różowy stolik ze sklejki, o średnicy 60 cm wys. 54 cm Aurora

Różowy stolik ze sklejki, o średnicy 60 cm wys. 54 cm Aurora

Wysokość : 54 cm

Średnica : 60 cm

Cena 295,34 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Aurora. Blat o średnicy 60 cm wykonany jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Produkt niedostępny Różowy, prostokątny stolik (40x60 cm) wys. 54 cm Aurora Różowy, prostokątny stolik (40x60 cm) wys. 54 cm Aurora

Różowy, prostokątny stolik (40x60 cm) wys. 54 cm Aurora

Wysokość : 54 cm

Szerokość : 60 cm

Głębokość : 40 cm

Cena 288,07 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Aurora. Blat o wymiarach 40x60 cm wykonany jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Produkt niedostępny Błękitny stolik ze sklejki, o średnicy 60 cm wys. 54 cm Flynn Błękitny stolik ze sklejki, o średnicy 60 cm wys. 54 cm Flynn

Błękitny stolik ze sklejki, o średnicy 60 cm wys. 54 cm Flynn

Wysokość : 54 cm

Średnica : 60 cm

Cena 295,34 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Flynn. Blat o średnicy 60 cm wykonany jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Tworząc ofertę wyposażenia dla pokoju dziecięcego, nie zapomnieliśmy o stolikach, które przydają się w każdym pomieszczeniu, w którym przebywają mali domownicy. Charakteryzują się bardzo subtelną formą, która doskonale sprawdza się w tego typu pokojach. Stoły dla dzieci spełniają szereg ważnych funkcji oraz zwyczajnie wpadają w oko. Sprawdź, dlaczego warto wziąć pod uwagę ich zakup.

Wyjątkowa stylistyka stolika do pokoju dziecka

Stoliki do pokoju dziecięcego z naszej oferty charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i występują w ciekawych dla oka kolorach (przy czym w niektórych modelach istnieje możliwość zmiany wybarwienia nóżek, tak aby jeszcze bardziej dopasować stolik do istniejącej przestrzeni). Prostota jest największą zaletą mebli z tej kategorii. Nieduży stolik na długich, wąskich nóżkach sprawia świetne wrażenie i nie zagraca niepotrzebnie pomieszczenia.

Jeżeli chcesz, żeby stolik do pokoju dziecięcego czy ława stanowiły element spójny z pozostałymi elementami w pokoju, możesz zdecydować się na wybór poszczególnych mebli ze specjalnie przygotowanych systemów. Wszystkie części pasują do siebie stylistycznie, dzięki czemu łatwo osiągnąć dopracowany i estetyczny wygląd całości.

Stolik do pokoju dziecięcego - praktyczna strona oferty sklepu mebloteka24

Stoły dla dzieci mogą pełnić tak naprawdę różne funkcje - od miejsca do zabawy przez wykonywanie codziennych czynności, po naukę i odrabianie pracy domowej. Rozmiar dopasowany jest do potrzeb dzieci, co sprawia, że mogą one liczyć na dużą wygodę. Stolik nie zastąpi oczywiście w pełni biurka, ale może stanowić świetny dodatek do pozostałego wyposażenia. Dostępne są również modele przypominające stolik kawowy czy ławę, które doskonale sprawdzają się w roli miejsca dla przedmiotów codziennego użytku.

Zobacz prezentowane modele i wybierz coś dla siebie. Dobrze dopasowany stolik będzie ułatwiał wykonywanie codziennych czynności, a do tego wpłynie na ogólny klimat panujący w pomieszczeniu. Barwne stoliki w różnych kształtach to doskonały pomysł na urozmaicenie pokoju dziecięcego, który z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć