Filtruj według

Cena
2424 2778
Wysokość (mm)
900 900
Szerokość (mm)
2240 2240
Głębokość (mm)
880 880
Kolor mebli tapicerowanych (w uproszczeniu)
więcej... mniej
Automat wersalkowy
więcej... mniej
Filtruj

Wersalki dziecięce

Wersalki dziecięce

Zielona wersalka Bawaria

Wysokość : 90 cm

Szerokość : 224 cm

Głębokość : 88 cm

Cena 2 424,94 zł

Bardzo elegancka wersalka w klasycznej odsłonie.

Wielokolorowa wersalka Bartek

Wysokość : 90 cm

Szerokość : 224 cm

Głębokość : 88 cm

Cena 2 777,21 zł

Wielokolorowa, rozświetlająca pomieszczenie wersalka jako idealna propozycja do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego.

Wersalka - funkcjonalny rarytas

Wersalka - rarytas i wielkie odkrycie, które pozwala na posiadanie kanapy oraz łóżka w jednym. Niegdyś dysponowanie nią w domu to był prawdziwy zaszczyt. Dziś możesz cieszyć się nią bez konieczności posiadania znajomości czy czekania w długiej kolejce. Szeroki wybór wersalek znajdziesz w naszym sklepie. Mnogość typów, kolorów i wzorów może sprawić, że Twoje oczy nie będą wiedziały, w którą stronę patrzeć. Czy to źle? Nie. To tylko świadczy o tym, że masz u nas olbrzymi wybór wersalek, którego nie zaoferowały Ci poprzednie sklepy internetowe i to nas bardzo cieszy.

Wersalka w pokoju dziecięcym - idealne rozwiązanie dla dziecka

Dlaczego wersalka jest najlepszym rozwiązaniem dla dziecka? Jest to opcja, która posiada dużą powierzchnię spania, co jest bardzo wygodne, szczególnie jeśli dziecko nadal potrzebuje wsparcia rodzica w nocy. Za dnia natomiast służy, jako wygodna kanapa, która sprawdzi się na przyjęcie przyjaciół z przedszkola albo szkoły. To bardzo wygodne rozwiązanie także z perspektywy dodatkowego miejsca do spania, kiedy pojawią się goście z daleka. Może nie powinien być to główny powód wyboru wersalki do pokoju dziecka, ale nie oszukujmy się - bardzo przydatny.

Wersalka w ulubionym kolorze dziecka

W naszym sklepie nie ma nudy. Podkreślaliśmy już to kilka razy, ale zdajemy sobie sprawę, że w meblach tapicerowanych nie mamy sobie równych. Dziecko może wybrać kolor swojej wersalki z szerokiej palety barw i wzorów, tak aby to jemu podobało się najbardziej. Wiemy, że każdy rodzić wolałby stonowany kolor, natomiast ta wersalka będzie z przeznaczeniem dla malucha, a więc pozwólcie mu na odrobinę szaleństwa. Na pewno będzie zachwycony swoim wyborem i nie będzie chciał nocować już dłużej w łóżku swoich rodziców.

Wersalka w pokoju dziecięcym - rośnie razem z dzieckiem

Martwisz się, że wersalka dla dziecka będzie tylko przejściowym rozwiązaniem? Nic bardziej mylnego. Wersalki sprawdzają się zarówno przy małych dzieciach, młodzieży, a także osobach dorosłych. Nasze meble są bardzo wytrzymałe, co sprawia, że posłużą w Twoim domu przez wiele lat. Wystarczy z biegiem czasu i zmian w aranżacji pokoju dorastającego dziecka wymienić obicie, a ponadczasowy kształt i funkcjonalność będzie dalej na topie. Wersalka już długo wiedzie prym wśród wyborów do pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Wszystko to ze względu na to, że w formie złożonej nie zajmuje dużo miejsca, a w razie potrzeby może być wygodnym dwuosobowym łóżkiem.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć