Filtruj według

Cena
460 1198
Wysokość (mm)
420 500
Szerokość (mm)
450 1375
Głębokość (mm)
400 720
Kolor mebli tapicerowanych (w uproszczeniu)
więcej... mniej
Filtruj

Pufy i podnóżki do gabinetu i biura

Pufy i podnóżki do gabinetu i biura

Pufa Areo, dostępna w różnych kolorach

Wysokość : 42 cm

Szerokość : 137.5 cm

Głębokość : 72 cm

Cena 1 197,41 zł

Otwierana pufa będąca uzupełnieniem kompletu z narożnikiem KN1 dostępna w różnej kolorystyce.

Pufa z kolekcji Olier w kolorze białym lub brązowym

Wysokość : 50 cm

Szerokość : 62 cm

Głębokość : 40 cm

Cena 460,00 zł

Pufa należąca do kolekcji Olier, dostępna w dwóch kolorach: białym i brązowym z delikatnymi wstawkami oraz czarnym siedziskiem z eko-skóry.

Biuro jest miejscem pracy, ale także spotkań z kontrahentami, partnerami biznesowymi czy klientami. Z tego względu jego wyposażenie jest ważnym elementem, które buduje tak zwane pierwsze wrażenie. Przytulne biuro czy gabinet sprzyja swobodnej rozmowie i braku poczucia dystansu.

Wyposażenia biura i jego odpowiednia aranżacja jest istotna. Liczy się nie tylko właściwe biurko, krzesła, meble do przechowywania, regały, ale również element, o którym często się zapomina, a ma ogromny wpływ na wygodę na co dzień. Chodzi tutaj o pufy do biura i podnóżki biurowe, których celem jest maksymalizacja komfortu, zwłaszcza podczas chwil relaksu, pomiędzy wykonywaniem kolejnych zadań, ale także przyjmowanie klientów i kontrahentów w eleganckich warunkach.

Pufy do biura i gabinetu - funkcjonalne dopełnienie designu

Pufy do gabinetu mogą pełnić dwie funkcję: wypoczynkową i designerską. Z jednego i drugiego powodu świetnie sprawdzają się w biurach. Pufa jest dodatkowym miejscem do siedzenia dla klientów, a także miejscem swobodnego wypoczynku podczas przerwy.

Coraz częściej odchodzi się od zamykania się w salach konferencyjnych, w których stół oddziela kontrahentów, tworząc swego rodzaju granicę i mur. Swobodna rozmowa przy kanapie i eleganckich podnóżkach biurowych zdecydowanie zmniejsza ten dystans i pozostawia przestrzeń do swobodnej dyskusji. Pufy do biura sprawdzają się także podczas spotkań wewnętrznych. Miękki wypoczynek umila czas spędzony na tego typu spotkaniach.

Ponadto pufy do gabinetu służą wypoczynkowi, dlatego sprawdzają się podczas przerw. Po wielu godzinach spędzonych przed komputerem lub dokumentacji taka forma relaksu jest jak najbardziej wskazana. Podnóżki biurowe umożliwiają zmianę pozycji i wygodne ułożenie nóg. Tym sposobem uzyskuje się prawidłową pozycję, która jest zdrowa (lepsze krążenie dla nóg).

W biurowcach coraz częściej pojawiają się miękkie pufy, które umożliwiają pracownikom zmianę pozycji oraz odejście na chwile od komputera. Pufy do biura, nie tylko te eleganckie i oficjalne, ale także te prozdrowotne, wpływają na ogólny design gabinetowych pomieszczeń, ale także na wygodne, komfortowe i zdrowe wypoczywanie w czasie przerwy oraz relaksujące uczestnictwo w spotkaniach służbowych.

Sklep mebloteka24.pl w swoim asortymencie ma pufy do gabinetu, które idealnie będą komponowały się z bardziej formalnym designem.

Podnóżek biurowy - czy warto się na niego zdecydować?

Jeżeli posiadasz wystarczająco dużo miejsca oraz uwielbiasz komfort w miejscu pracy, podnóżek biurowy będzie dla ciebie doskonałym rozwiązaniem. Większość mebli tego typu wyposażona jest w schowki, dzięki którym są one wielofunkcyjne: pufy do biura mogą służyć jako wygodne oparcie dla nóg, siedzenie dla dodatkowego gościa lub miejsce do przechowywania rzeczy. Ta wielofunkcyjność to ogromna zaleta, która sprawia, że warto pomyśleć o zakupie odpowiednio dopasowanego podnóżka biurowego.

Wyjątkowe zestawy z biurowymi podnóżkami - cena

Większość podnóżków i puf do biura z naszej oferty dostępna jest w większych kompletach, wspólnie z sofami lub narożnikami oraz dedykowanymi dla nich fotelami. Cena takich zestawów jest większa, ale umożliwia to stworzenie spójnej całości o wysokim komforcie użytkowania. Oczywiście nie ma żadnego problemu, żeby zakupić wyłącznie jeden produkt z danego kompletu. Takie rozwiązanie sprawia również, że nie trzeba dobierać wszystkich mebli osobno, a to spora oszczędność czasu i energii.

Zdecyduj, jaki rodzaj prezentowanych puf do biura oraz podnóżków biurowych jest dla Ciebie i skorzystaj z naszej oferty. Dbamy o to, by wszystkie dostępne produkty charakteryzowały się najwyższą jakością wykonania, dlatego jesteśmy pewni, że nasze meble sprawdzą się nawet podczas długotrwałego użytkowania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć