Filtruj według

Cena
572 2069
Styl
więcej... mniej
Możliwe kolory prezentowanych mebli (w przybliżeniu)
więcej... mniej
Filtruj

Meblościanki pokojowe

Meblościanki pokojowe

Zestaw mebli BLUES (biały)

Cena 572,00 zł

Kompaktowa meblościanka składająca się ze stolika RTV, komody, szafki wiszącej i półki wiszącej.

Brązowa meblościanka w stylu nowoczesnym TOM

Wysokość : 197 cm

Szerokość : 270 cm

Głębokość : 47 cm

Cena 1 186,00 zł

Brązowa meblościanka TOM, w skład której wchodzą regał, stolik RTV, dwie półki wiszące i wysoka witryna.

Nowoczesne meblościanki do salonu pełnią w nim funkcję aranżacyjną i użytkową. Są one odpowiednie do niewielkich salonów oraz do pokojów dziennych. Przy wyborze meblościanki należy zastanowić się nad jej wielkością i ilością potrzebnego miejsca, ale także nad jej ogólnym wyglądem.

Meblościanki do pokoju - na co zwrócić uwagę i jak wybrać?

Na meblościanki pokojowe składa się zestaw regałów i szafek, które razem tworzą zabudowę ściany. Ten rodzaj aranżacji pokojowej w polskich domach obecny jest od dawna, ale współcześnie zyskał modne i nowoczesne kształty oraz kolory. Meblościanka jest przede wszystkim funkcjonalna i nadal wiele osób wybiera ten typ zabudowy do salonu lub pokoju dziennego. Wyposażona jest ona w odpowiednią liczbę półek, regałów i szafek, a także miejsce na telewizor i sprzęt RTV.

Najefektowniej wygląda, gdy jest ustawiona w jednym rzędzie przy ścianie, ale jej poszczególne części można postawić w różnych częściach pomieszczenia.

Przy wyborze meblościanki przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na jej wielkość i dostosowanie do swoich potrzeb. Jeśli salon połączony jest z jadalnią, to dobrze, aby meblościanka pokojowa wyposażona była w komody oraz przeszklone witryny, w których można umiejscowić talerze czy kieliszki.

Nowoczesne meblościanki do salonu to również takie, które mają odpowiednią ilość szafek o efektownych frontach, które można dostosować do aranżacji pokoju. Przy jej zakupie należy zwrócić uwagę na ogólny design, który chcemy osiągnąć w pomieszczeniu. Jeśli zależy nam, aby meble były modne, to należy kierować się obecnymi trendami we wzornictwie i aranżacji. Można też wybrać ponadczasowe i proste meblościanki, których wygląd będzie aktualny nawet po latach.

Meblościanki pokojowe - uniwersalne wyposażenie

Modne meblościanki są idealne nie tylko do niewielkich salonów, ale także do pokojów dziennych. To uniwersalny mebel, który sprawdzi się także w pokoju młodzieżowym. Meblościanki umożliwiają przechowywanie najważniejszych rzeczy, a przy tym swobodne rozmieszczenie sprzętów RTV. Nowoczesne rozwiązania mają także podświetlane witryny, co wnętrzu dodaje klimatu i przytulności. Modne meblościanki do pokoju umożliwiają aranżację pokoju w stylu modernistycznym, minimalistycznym, industrialnym lub klasycznym. Jest to sprytny sposób na zaoszczędzenie miejsca i funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni w salonach, pokojach młodzieżowych czy pokojach dziennych. Meblościanka jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku niewielkich miejscach, w których liczy się maksymalna funkcjonalność.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć