Filtruj według

Cena
694 2885
Styl
więcej... mniej
Możliwe kolory prezentowanych mebli (w przybliżeniu)
więcej... mniej
Filtruj

Meblościanki pokojowe

Meblościanki pokojowe

Brązowa meblościanka ALVARO

Wysokość : 197 cm

Szerokość : 280 cm

Głębokość : 45 cm

Cena 1 400,00 zł

Meblościanka będąca jednym z elementów zestawu mebli ALVARO.

Nowoczesne meblościanki do salonu pełnią w nim funkcję aranżacyjną i użytkową. Są one odpowiednie do niewielkich salonów oraz do pokojów dziennych. Przy wyborze meblościanki należy zastanowić się nad jej wielkością i ilością potrzebnego miejsca, ale także nad jej ogólnym wyglądem.

Meblościanki do pokoju - na co zwrócić uwagę i jak wybrać?

Na meblościanki pokojowe składa się zestaw regałów i szafek, które razem tworzą zabudowę ściany. Ten rodzaj aranżacji pokojowej w polskich domach obecny jest od dawna, ale współcześnie zyskał modne i nowoczesne kształty oraz kolory. Meblościanka jest przede wszystkim funkcjonalna i nadal wiele osób wybiera ten typ zabudowy do salonu lub pokoju dziennego. Wyposażona jest ona w odpowiednią liczbę półek, regałów i szafek, a także miejsce na telewizor i sprzęt RTV.

Najefektowniej wygląda, gdy jest ustawiona w jednym rzędzie przy ścianie, ale jej poszczególne części można postawić w różnych częściach pomieszczenia.

Przy wyborze meblościanki przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na jej wielkość i dostosowanie do swoich potrzeb. Jeśli salon połączony jest z jadalnią, to dobrze, aby meblościanka pokojowa wyposażona była w komody oraz przeszklone witryny, w których można umiejscowić talerze czy kieliszki.

Nowoczesne meblościanki do salonu to również takie, które mają odpowiednią ilość szafek o efektownych frontach, które można dostosować do aranżacji pokoju. Przy jej zakupie należy zwrócić uwagę na ogólny design, który chcemy osiągnąć w pomieszczeniu. Jeśli zależy nam, aby meble były modne, to należy kierować się obecnymi trendami we wzornictwie i aranżacji. Można też wybrać ponadczasowe i proste meblościanki, których wygląd będzie aktualny nawet po latach.

Meblościanki pokojowe - uniwersalne wyposażenie

Modne meblościanki są idealne nie tylko do niewielkich salonów, ale także do pokojów dziennych. To uniwersalny mebel, który sprawdzi się także w pokoju młodzieżowym. Meblościanki umożliwiają przechowywanie najważniejszych rzeczy, a przy tym swobodne rozmieszczenie sprzętów RTV. Nowoczesne rozwiązania mają także podświetlane witryny, co wnętrzu dodaje klimatu i przytulności. Modne meblościanki do pokoju umożliwiają aranżację pokoju w stylu modernistycznym, minimalistycznym, industrialnym lub klasycznym. Jest to sprytny sposób na zaoszczędzenie miejsca i funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni w salonach, pokojach młodzieżowych czy pokojach dziennych. Meblościanka jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku niewielkich miejscach, w których liczy się maksymalna funkcjonalność.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć