Filtruj według

Cena
217 639
Wysokość (mm)
430 560
Szerokość (mm)
600 1100
Głębokość (mm)
400 700
Średnica (mm)
600 600
Dostępne kolory blatów
więcej... mniej
Kształt blatu
więcej... mniej
Styl
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Rodzaj drewna
więcej... mniej
Filtruj

Stoliki młodzieżowe

Stoliki młodzieżowe

Błękitny stolik ze sklejki, o średnicy 60 cm wys. 54 cm Flynn

Cena 249,00 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Flynn. Blat o średnicy 60 cm wykonany jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Różowy, prostokątny stolik (40x60 cm) wys. 54 cm Aurora

Cena 243,00 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Aurora. Blat o wymiarach 40x60 cm wykonany jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Różowy stolik ze sklejki, o średnicy 60 cm wys. 54 cm Aurora

Cena 249,00 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Aurora. Blat o średnicy 60 cm wykonany jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Dębowy, prostokątny stolik (40x60 cm) wys. 54 cm Scandi Gray

Cena 302,00 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Scandi Gray. Blat o wymiarach 40x60 cm wykonany jest z drewna dębowego (pokrytego szarym olejem), natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Błękitny, prostokątny stolik (40x60 cm) wys. 54 cm Flynn

Cena 243,00 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Flynn. Blat o wymiarach 40x60 cm wykonany jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Dębowy, prostokątny stolik (40x60 cm) wys. 54 cm Scandi White

Cena 283,00 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Scandi White. Blat o wymiarach 40x60 cm wykonany jest z drewna dębowego (pokrytego białym olejem), natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Pokój młodzieżowy to nie tylko łóżko, szafa i biurko do odrabiania pracy domowej. Żeby zapewnić młodemu domownikowi w pełni komfortowe życie i przyjazną atmosferę, należy zadbać o to, by miał możliwość rozwijania swoich pasji oraz zainteresowań, ale także okazję do relaksu po męczącym dniu w szkole. Wygodna kanapa czy fotel w towarzystwie stolika kawowego powinny załatwić sprawę. Nie ważne, czy w grę wchodzi lektura ciekawej książki, oglądanie odcinka ulubionego serialu czy chwila gry na konsoli, stolik do młodzieżowego pokoju sprawdzi się doskonale w charakterze uzupełnienia podstawowego wyposażenia. Sprawdź ofertę sklepu mebloteka24 i wybierz propozycję dla siebie.

Oryginalne stoliki młodzieżowe

Stoliki znajdujące się powyżej charakteryzują się przede wszystkim lekką konstrukcją, która umożliwia bezproblemowe przestawianie. To bardzo ważne zwłaszcza w przypadku pokoju młodzieżowego, ponieważ pełni on tak naprawdę szereg różnych funkcji — sypialni, salonu, a czasem nawet pokoju jadalnianego. Wymaga to dużej mobilności, którą dostarczyć mogą niewielkie i lekkie meble. Nie można oczywiście zapomnieć o stronie praktycznej, dlatego wszystkie stoliki do młodzieżowego pokoju z naszej oferty są wytrzymałe i zaprojektowane w sposób ułatwiający użytkowanie. Mogą być wykorzystywane w charakterze stolika kawowego, ale równie dobrze nadają się do odgrywania roli szafki nocnej do trzymania telefonu, szklanki z wodą, okularów oraz wszystkich innych rzeczy, które potrzebne są o poranku.

Wybierając meble do pokoju nastolatka, nie można zapomnieć o stronie wizualnej. W końcu miłośnicy każdego stylu lubią, kiedy ich wnętrza są estetyczne, a wszystkie elementy tworzą harmonijną przestrzeń. Z tego powodu w naszym asortymencie znajdują się zarówno małe stoliki młodzieżowe z okrągłym blatem w pastelowych barwach, jak i większe modele w kolorowych oraz naturalnych, drewnianych wybarwieniach. W przypadku wszystkich wersji masz możliwość wyboru koloru nóżek - od białych, poprzez jasnobrązowe, po ciemniejsze, dębowe klimaty. Wszystko po to, by ostateczny produkt spełnił stawiane wymagania.

Stoliki kawowe młodzieżowe w ofercie sklepu mebloteka24

Urządzając pokój dla swojej pociechy, nie zapomnij o praktycznym stoliku, który może przydać się w wielu codziennych sytuacjach. Jeżeli szukasz egzemplarza cechującego się wysoką jakością wykonania, a także oryginalną stylistyką, wybierz którąś z propozycji dostępnych powyżej. Zamów wymarzony model, a my zajmiemy się resztą - oferujemy szybką dostawę prosto do Ciebie. Co ważniejsze, dostarczamy stoliki młodzieżowe w całości, dzięki czemu nie musisz zajmować się ich składaniem.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć