Filtruj według

Cena
255 819
Producenci
Filtruj

Stoliki młodzieżowe

Stoliki młodzieżowe

Dębowy, prostokątny stolik (40x60 cm) wys. 54 cm Scandi White

Wysokość : 54 cm

Szerokość : 60 cm

Głębokość : 40 cm

Cena 425,64 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Scandi White. Blat o wymiarach 40x60 cm wykonany jest z drewna dębowego (pokrytego białym olejem), natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (olejowanego) albo bukowego (malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Ława Iwa w dwóch propozycjach kolorystycznych

Wysokość : 45.6 cm

Szerokość : 90 cm

Głębokość : 60 cm

Cena 255,30 zł

Ława z kolekcji Iwa w dwóch propozycjach kolorystycznych: białym z elementami w kolorze dąb złoty oraz grafitowym z elementami w kolorze białym. 

Biała ława Bergen BE10

Wysokość : 43 cm

Szerokość : 120 cm

Głębokość : 65 cm

Cena 452,57 zł

Ława należąca do kolekcji mebli BERGEN

Dębowy, prostokątny stolik (40x60 cm) wys. 54 cm Scandi Gray

Wysokość : 54 cm

Szerokość : 60 cm

Głębokość : 40 cm

Cena 454,73 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Scandi Gray. Blat o wymiarach 40x60 cm wykonany jest z drewna dębowego (pokrytego szarym olejem), natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (olejowanego) albo bukowego (malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Produkt niedostępny Błękitny, prostokątny stolik (40x60 cm) wys. 54 cm Flynn Błękitny, prostokątny stolik (40x60 cm) wys. 54 cm Flynn

Błękitny, prostokątny stolik (40x60 cm) wys. 54 cm Flynn

Wysokość : 54 cm

Szerokość : 60 cm

Głębokość : 40 cm

Cena 288,07 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Flynn. Blat o wymiarach 40x60 cm wykonany jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Produkt niedostępny Różowy, prostokątny stolik (40x60 cm) wys. 54 cm Aurora Różowy, prostokątny stolik (40x60 cm) wys. 54 cm Aurora

Różowy, prostokątny stolik (40x60 cm) wys. 54 cm Aurora

Wysokość : 54 cm

Szerokość : 60 cm

Głębokość : 40 cm

Cena 288,07 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Aurora. Blat o wymiarach 40x60 cm wykonany jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Produkt niedostępny Błękitny stolik ze sklejki, o średnicy 60 cm wys. 54 cm Flynn Błękitny stolik ze sklejki, o średnicy 60 cm wys. 54 cm Flynn

Błękitny stolik ze sklejki, o średnicy 60 cm wys. 54 cm Flynn

Wysokość : 54 cm

Średnica : 60 cm

Cena 295,34 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Flynn. Blat o średnicy 60 cm wykonany jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Produkt niedostępny Różowy stolik ze sklejki, o średnicy 60 cm wys. 54 cm Aurora Różowy stolik ze sklejki, o średnicy 60 cm wys. 54 cm Aurora

Różowy stolik ze sklejki, o średnicy 60 cm wys. 54 cm Aurora

Wysokość : 54 cm

Średnica : 60 cm

Cena 295,34 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Aurora. Blat o średnicy 60 cm wykonany jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Pokój młodzieżowy to nie tylko łóżko, szafa i biurko do odrabiania pracy domowej. Żeby zapewnić młodemu domownikowi w pełni komfortowe życie i przyjazną atmosferę, należy zadbać o to, by miał możliwość rozwijania swoich pasji oraz zainteresowań, ale także okazję do relaksu po męczącym dniu w szkole. Wygodna kanapa czy fotel w towarzystwie stolika kawowego powinny załatwić sprawę. Nie ważne, czy w grę wchodzi lektura ciekawej książki, oglądanie odcinka ulubionego serialu czy chwila gry na konsoli, stolik do młodzieżowego pokoju sprawdzi się doskonale w charakterze uzupełnienia podstawowego wyposażenia. Sprawdź ofertę sklepu mebloteka24 i wybierz propozycję dla siebie.

Oryginalne stoliki młodzieżowe

Stoliki znajdujące się powyżej charakteryzują się przede wszystkim lekką konstrukcją, która umożliwia bezproblemowe przestawianie. To bardzo ważne zwłaszcza w przypadku pokoju młodzieżowego, ponieważ pełni on tak naprawdę szereg różnych funkcji — sypialni, salonu, a czasem nawet pokoju jadalnianego. Wymaga to dużej mobilności, którą dostarczyć mogą niewielkie i lekkie meble. Nie można oczywiście zapomnieć o stronie praktycznej, dlatego wszystkie stoliki do młodzieżowego pokoju z naszej oferty są wytrzymałe i zaprojektowane w sposób ułatwiający użytkowanie. Mogą być wykorzystywane w charakterze stolika kawowego, ale równie dobrze nadają się do odgrywania roli szafki nocnej do trzymania telefonu, szklanki z wodą, okularów oraz wszystkich innych rzeczy, które potrzebne są o poranku.

Wybierając meble do pokoju nastolatka, nie można zapomnieć o stronie wizualnej. W końcu miłośnicy każdego stylu lubią, kiedy ich wnętrza są estetyczne, a wszystkie elementy tworzą harmonijną przestrzeń. Z tego powodu w naszym asortymencie znajdują się zarówno małe stoliki młodzieżowe z okrągłym blatem w pastelowych barwach, jak i większe modele w kolorowych oraz naturalnych, drewnianych wybarwieniach. W przypadku wszystkich wersji masz możliwość wyboru koloru nóżek - od białych, poprzez jasnobrązowe, po ciemniejsze, dębowe klimaty. Wszystko po to, by ostateczny produkt spełnił stawiane wymagania.

Stoliki kawowe młodzieżowe w ofercie sklepu mebloteka24

Urządzając pokój dla swojej pociechy, nie zapomnij o praktycznym stoliku, który może przydać się w wielu codziennych sytuacjach. Jeżeli szukasz egzemplarza cechującego się wysoką jakością wykonania, a także oryginalną stylistyką, wybierz którąś z propozycji dostępnych powyżej. Zamów wymarzony model, a my zajmiemy się resztą - oferujemy szybką dostawę prosto do Ciebie. Co ważniejsze, dostarczamy stoliki młodzieżowe w całości, dzięki czemu nie musisz zajmować się ich składaniem.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć