Filtruj według

Cena
238 652
Producenci
Filtruj

Stoliki młodzieżowe

Stoliki młodzieżowe

Dębowy, prostokątny stolik (40x60 cm) wys. 54 cm Scandi Gray

Wysokość : 54 cm

Szerokość : 60 cm

Głębokość : 40 cm

Cena 297,08 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Scandi Gray. Blat o wymiarach 40x60 cm wykonany jest z drewna dębowego (pokrytego szarym olejem), natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Dębowy, prostokątny stolik (40x60 cm) wys. 54 cm Scandi White

Wysokość : 54 cm

Szerokość : 60 cm

Głębokość : 40 cm

Cena 278,08 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Scandi White. Blat o wymiarach 40x60 cm wykonany jest z drewna dębowego (pokrytego białym olejem), natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Błękitny stolik ze sklejki, o średnicy 60 cm wys. 54 cm Flynn

Wysokość : 54 cm

Średnica : 60 cm

Cena 244,08 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Flynn. Blat o średnicy 60 cm wykonany jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Różowy, prostokątny stolik (40x60 cm) wys. 54 cm Aurora

Wysokość : 54 cm

Szerokość : 60 cm

Głębokość : 40 cm

Cena 238,08 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Aurora. Blat o wymiarach 40x60 cm wykonany jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Błękitny, prostokątny stolik (40x60 cm) wys. 54 cm Flynn

Wysokość : 54 cm

Szerokość : 60 cm

Głębokość : 40 cm

Cena 238,08 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Flynn. Blat o wymiarach 40x60 cm wykonany jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Różowy stolik ze sklejki, o średnicy 60 cm wys. 54 cm Aurora

Wysokość : 54 cm

Średnica : 60 cm

Cena 244,08 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Aurora. Blat o średnicy 60 cm wykonany jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Pokój młodzieżowy to nie tylko łóżko, szafa i biurko do odrabiania pracy domowej. Żeby zapewnić młodemu domownikowi w pełni komfortowe życie i przyjazną atmosferę, należy zadbać o to, by miał możliwość rozwijania swoich pasji oraz zainteresowań, ale także okazję do relaksu po męczącym dniu w szkole. Wygodna kanapa czy fotel w towarzystwie stolika kawowego powinny załatwić sprawę. Nie ważne, czy w grę wchodzi lektura ciekawej książki, oglądanie odcinka ulubionego serialu czy chwila gry na konsoli, stolik do młodzieżowego pokoju sprawdzi się doskonale w charakterze uzupełnienia podstawowego wyposażenia. Sprawdź ofertę sklepu mebloteka24 i wybierz propozycję dla siebie.

Oryginalne stoliki młodzieżowe

Stoliki znajdujące się powyżej charakteryzują się przede wszystkim lekką konstrukcją, która umożliwia bezproblemowe przestawianie. To bardzo ważne zwłaszcza w przypadku pokoju młodzieżowego, ponieważ pełni on tak naprawdę szereg różnych funkcji — sypialni, salonu, a czasem nawet pokoju jadalnianego. Wymaga to dużej mobilności, którą dostarczyć mogą niewielkie i lekkie meble. Nie można oczywiście zapomnieć o stronie praktycznej, dlatego wszystkie stoliki do młodzieżowego pokoju z naszej oferty są wytrzymałe i zaprojektowane w sposób ułatwiający użytkowanie. Mogą być wykorzystywane w charakterze stolika kawowego, ale równie dobrze nadają się do odgrywania roli szafki nocnej do trzymania telefonu, szklanki z wodą, okularów oraz wszystkich innych rzeczy, które potrzebne są o poranku.

Wybierając meble do pokoju nastolatka, nie można zapomnieć o stronie wizualnej. W końcu miłośnicy każdego stylu lubią, kiedy ich wnętrza są estetyczne, a wszystkie elementy tworzą harmonijną przestrzeń. Z tego powodu w naszym asortymencie znajdują się zarówno małe stoliki młodzieżowe z okrągłym blatem w pastelowych barwach, jak i większe modele w kolorowych oraz naturalnych, drewnianych wybarwieniach. W przypadku wszystkich wersji masz możliwość wyboru koloru nóżek - od białych, poprzez jasnobrązowe, po ciemniejsze, dębowe klimaty. Wszystko po to, by ostateczny produkt spełnił stawiane wymagania.

Stoliki kawowe młodzieżowe w ofercie sklepu mebloteka24

Urządzając pokój dla swojej pociechy, nie zapomnij o praktycznym stoliku, który może przydać się w wielu codziennych sytuacjach. Jeżeli szukasz egzemplarza cechującego się wysoką jakością wykonania, a także oryginalną stylistyką, wybierz którąś z propozycji dostępnych powyżej. Zamów wymarzony model, a my zajmiemy się resztą - oferujemy szybką dostawę prosto do Ciebie. Co ważniejsze, dostarczamy stoliki młodzieżowe w całości, dzięki czemu nie musisz zajmować się ich składaniem.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć