Filtruj według

Cena
162 163
Wysokość (mm)
540 540
Szerokość (mm)
960 960
Głębokość (mm)
40 40
Styl
więcej... mniej
Możliwe kolory prezentowanych mebli (w przybliżeniu)
więcej... mniej
Filtruj

Lustra do garderoby

Lustra do garderoby
Produkt niedostępny Lustro VERTO V14 Lustro VERTO V14
  • Obecnie brak na stanie

Lustro VERTO V14

Wysokość : 54 cm

Szerokość : 96 cm

Głębokość : 4 cm

Cena 162,23 zł

Lustro będące jednym z elementów systemu mebli VERTO.

Garderoba to niewątpliwie królestwo każdej miłośniczki i miłośnika dobrego stylu oraz zakupów odzieżowych. Pozwala na wygodne przechowywanie wszystkich ubrań, włącznie z okryciami wierzchnimi, eleganckim strojem (wymagającym specjalnych warunków), jak i pozostałymi elementami ubioru, wykorzystywanymi na co dzień i od święta. Co jednak jest kluczem do perfekcji w tworzeniu kreacji na każdą okazję? Dopasowanie poszczególnych części oraz zadbanie o szczegóły. Do tego potrzebne jest lustro, które pozwoli ocenić jakość swojej stylizacji oraz szybko porównać różne pomysły. W powyższej ofercie znajdziesz lustra do garderoby, które znacznie ułatwią cały proces i sprawdzą się w każdej sytuacji.

Garderoba - miejsce o różnych obliczach

Mówiąc o garderobie, nie zawsze mamy na myśli osobne pomieszczenie do przechowywania ubrań, butów i pozostałych akcesoriów. Taką rolę może odgrywać przestronna szafa lub zestaw mebli znajdujących się w przedpokoju czy sypialni. Garderoba to głównie określenie pewnej funkcji, która może być realizowana w różny sposób. Są oczywiście rzeczy wspólne — w garderobie muszą znaleźć się szafki oraz przestrzeń dla wieszaków i wspomniane lustro. Bez niego trudno wyobrazić sobie komfortowe funkcjonowanie na co dzień.

W przypadku szaf oraz garderobianek najczęściej znajduje się ono na skrzydle lub drzwiach. Kiedy jednak garderoba urządzona jest osobno, niezbędnym elementem okazuje się osobne lustro zamontowane na ścianie lub w innym dobrze eksponowanym miejscu. Najważniejsze jest to, by spełniało w stu procentach swoją funkcję. Do tego potrzebne jest dobre ulokowanie, tak aby móc uzyskać pożądany poziom oświetlenia i wystarczającą przestrzeń do przebierania i tworzenia swoich stylizacji.

Jakie cechy są najważniejsze w wyborze lustra do garderoby?

Wybierając lustro do garderoby, musisz przede wszystkim zwrócić uwagę na jego wielkość oraz design. Jeżeli chodzi o pierwszy punkt, to oczywiście im większe lustro, tym wygodniej z niego korzystać, jednak warto pamiętać o ograniczeniach danego pomieszczenia oraz możliwościach jego zamontowania. Weź pod uwagę również swoje wymagania. Niektórym w pełni wystarczy Ci niewielkie zwierciadło do kontroli swojego wyglądu, inni mają zupełnie odmienne wymagania. W odniesieniu do stylistyki lustra możesz wybrać różne kształty i wybarwienia ram, które zmieniają zupełnie charakter całej kompozycji. Dzięki temu łatwiej dopasować lustro do własnych potrzeb.

Jeżeli szukasz praktycznych dodatków do garderoby, wybierz lustra z oferty platformy mebloteka24. Jesteśmy pewni, że sprawdzą się one w codziennym użytkowaniu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć