Filtruj według

Cena
410 3300
Wysokość (mm)
670 750
Szerokość (mm)
600 1800
Głębokość (mm)
600 900
Kształt blatu
więcej... mniej
Dostępne kolory blatów
więcej... mniej
Stół rozkładany
więcej... mniej
Styl
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Rodzaj drewna
więcej... mniej

Stoły do salonu

Stoły do salonu

Dębowy stół o średnicy 88 cm wys. 67-75 cm Modern Oak

Cena 790,00 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Modern Oak. Blat o średnicy 88 cm wykonany jest z drewna dębowego olejowanego, natomiast nóżki (wysokość od 67 do 75 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Dębowy stół o średnicy 70 cm wys. 67-75 cm Modern Oak

Cena 620,00 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Modern Oak. Blat o średnicy 70 cm wykonany jest z drewna dębowego olejowanego, natomiast nóżki (wysokość od 67 do 75 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Biały stół ze sklejki o średnicy 70 cm wys. 67-75 cm Crystal White

Cena 499,00 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Crystal White. Blat o średnicy 70 cm wykonany jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość od 67 do 75 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Dębowy, kwadratowy stół (60x60 cm) wys. 67 cm Modern Oak

Cena 410,00 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Modern Oak. Blat o wymiarach 60x60 cm wykonany jest z drewna dębowego (olejowanego), natomiast nóżki (wysokość 67 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Dębowy, kwadratowy stół (70x70 cm) wys. 67-75 cm Modern Oak

Cena 620,00 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Modern Oak. Blat o wymiarach 70x70 cm wykonany jest z drewna dębowego (olejowanego), natomiast nóżki (wysokość od 67 do 75 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Dębowy, prostokątny stół (60x100 cm) wys. 67-75 cm Modern Oak

Cena 750,00 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Modern Oak. Blat o wymiarach 60x100 cm wykonany jest z drewna dębowego (olejowanego), natomiast nóżki (wysokość od 67 do 75 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Biały, prostokątny stół (60x100 cm) wys. 67-75 cm Crystal White

Cena 720,00 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Crystal White. Blat o wymiarach 60x100 cm wykonany jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość od 67 do 75 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Grafitowy, prostokątny stół (60x100 cm) wys. 67 cm Dark Moon

Cena 720,00 zł

Prezentowany produkt należy do kolekcji Dark Moon. Blat o wymiarach 60x100 cm wykonany jest ze sklejki brzozowej klasy A, natomiast nóżki (wysokość 67 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Wyposażenie salonu to nie tylko kanapa, stolik kawowy i zestaw szafek do przechowywania prywatnych przedmiotów. Takie pomieszczenia bardzo często pełnią funkcję pokoju dziennego, w którym niezbędny okazuje się porządny stół. Można przy nim wygodnie wypić kawę, herbatę lub zjeść szybki posiłek lub po prostu spędzić czas czytając gazetę lub korzystając z laptopa. W ofercie sklepu mebloteka24 znajdziesz stoły do salonu, które doskonale sprawdzą się na co dzień. Wystarczy, że dobierzesz pasujące do nich krzesła z naszego asortymentu.

Wyjątkowe i oryginalne stoły do salonu 

Stół to jeden z podstawowych mebli w każdym domu. To przy nim najczęściej zbiera się rodzina podczas wspólnych spotkań przy obiedzie oraz innych posiłkach. Pozwala on również ugościć przyjaciół, znajomych czy pozostałych bliskich w jak najlepszy sposób. Jeżeli tylko pozwala na to miejsce, warto zdecydować się na wybór dużego stołu do salonu, który niewątpliwie sprawdzi się w wielu życiowych sytuacjach. Oprócz wymiaru praktycznego jest to doskonały element stylistyczny, który urozmaici wnętrze.

Stół do małego salonu

W przypadku mniejszych mieszkań posiadanie dużych mebli, zajmujących sporo miejsca, może być bardzo problematyczne. W takim przypadku najlepiej wybrać rozkładane stoły do salonu, które zwiększają swoją powierzchnię zależnie od Twoich potrzeb. Takie rozwiązania świetnie sprawdzają się podczas wizyty gości, w przypadku, gdy na co dzień nie możesz pozwolić sobie na komfortowe wygospodarowanie tak dużej przestrzeni. Wielofunkcyjne meble pozostają więc nadal niezwykle popularne.

Sklep mebloteka24 to miejsce, w którym znajdziesz wytrzymałe meble wykonane z materiałów najlepszej jakości. Dzięki temu możesz mieć pewność, że posłużą Ci przez długie lata. Jeżeli zmienisz koncepcję, z chęcią staniemy naprzeciw Twoim kreatywnym wymaganiom. Posiadamy zarówno nowoczesne stoły do salonu, jak i klasyczne modele, odwołujące się do sprawdzonych, tradycyjnych wzorców. Wybierz meble w stylu, który będzie korespondował z aranżacją Twojego mieszkania i ciesz się ich niezwykłymi zaletami.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć