Filtruj według

Cena
72 902
Wysokość (mm)
120 650
Szerokość (mm)
373 1550
Głębokość (mm)
150 300
Styl
więcej... mniej
Możliwe kolory prezentowanych mebli (w przybliżeniu)
więcej... mniej
Filtruj

Półki do pokoju młodzieżowego

Półki do pokoju młodzieżowego

Biała półka Bergen BE11

Wysokość : 25 cm

Szerokość : 120 cm

Głębokość : 20 cm

Cena 184,43 zł

Półka należąca do kolekcji mebli BERGEN

Półka wisząca Sonia SN-15

Wysokość : 25 cm

Szerokość : 124 cm

Głębokość : 19 cm

Cena 125,91 zł

Półka wisząca będąca jednym z elementów systemu mebli Sonia.

Półki wiszące młodzieżowe to bardzo praktyczne meble, które mogą stanowić świetny dodatek do wyposażenia wnętrza. Największą ich zaletą jest to, że łączą w sobie wysoką funkcjonalność oraz stanowią elementy stylistyczny, który bardzo pozytywnie wpływa na aranżację pomieszczenia. Najlepsze półki młodzieżowe znajdziesz w wyjątkowej ofercie sklepu mebloteka24.pl. Posiadamy bardzo różnorodne modele mebli, które dopasują się do pokoju każdej wielkości. Dlaczego warto wybrać którąś z naszych propozycji?

Półki do pokoju młodzieżowego - zalety naszych mebli

Sklep mebloteka24.pl oferuje półki wiszące, które przede wszystkim zwiększają dostępną przestrzeń. Posiadając zawieszane na ścianie półki do pokoju młodzieżowego, można pozwolić sobie na oszczędność przestrzeni na podłodze (na przykład poprzez ustawienie dodatkowych regałów). To ważne w szczególności w przypadku mniejszych pomieszczeń, jednak sprawdza się tak naprawdę w każdym wnętrzu - przede wszystkim ze względu na estetykę.

Tego typu półki można skompletować z resztą elementów wystroju pomieszczenia lub zawiesić półki w nieco innym stylu tworząc tym samym artystyczny misz-masz. Pokój z większą ilością dostępnej przestrzeni sprawia o wiele lepsze wrażenie i z pewnością łatwiej zachować w nim porządek. Ponadto wydaje się przestronniejszy, a półki zawieszone na ścianie dodatkowo podkreślają taką głębię. Półki do pokoju młodzieżowego pozwalają na umieszczenie pod nimi innych mebli, ale nie tworzy się wtedy poczucie przesytu czy rozgardiaszu. Ponadto takie półki można również powiesić nad biurkiem lub łóżkiem, a więc nie zajmują one dodatkowego miejsca.

Drugą ogromną zaletą jest fakt, że wiszące półki młodzieżowe (oczywiście w zależności od wyboru konkretnego modelu) dają bardzo duże możliwości do przechowywania różnorodnych rzeczy. Często umieszcza się na nich książki, zdjęcia, pamiątki, przedmioty codziennego użytku, czy nawet ozdobne rośliny. Jeżeli taki mebel posiada dodatkowo zamykaną szafkę, można w niej umieścić mniej reprezentacyjne rzeczy, które wymagają przechowywania dla zachowania porządku w domu. Ponadto półki wiszące młodzieżowe nie muszą być montowane tylko w jednym miejscu, ciekawym rozwiązaniem jest rozmieszczenie ich po całej długości pokoju, co daje interesujący efekt wizualny, a poza tym znacznie poszerza przestrzeń użytkową.

Półki do pokoju młodzieżowego w ofercie sklepu mebloteka24

Jeżeli chcesz kompleksowo urządzić pokój nastolatka, koniecznie przejrzyj ofertę dostępną na tej stronie sklepu mebloteka24.pl. Wiszące półki w pokoju młodzieżowym sprawdzają się doskonale, a wszystko przez ich wyjątkowe właściwości praktyczne oraz estetyczne. Meble z naszej oferty prezentują się doskonale, a znaczna część z nich należy do całościowych systemów. To oznacza, że poszczególne elementy pasują do siebie i wspólnie mogą stanowić pełne wyposażenie młodzieżowego pomieszczenia. Aczkolwiek półki te można także zakupić osobno - bez potrzeby inwestowania w cały zestaw mebli do pokoju młodzieżowego.

Meble i półki przez nas oferowane, ilością elementów oraz ogólnym designem są dopasowane do potrzeb i wymagań młodego użytkownika. Odpowiednia ilość szafek i półek zwiększa funkcjonalność pokoju nastolatka i sprawia, że przebywanie w nim jest komfortowe. Wybierz swój model, dopasuj jego wybarwienie do własnych potrzeb i ciesz się ogromną wygodą użytkowania.

Warto podkreślić, iż proponowane przez nas elementy wyposażenia są bezpieczne w użytkowaniu - zwłaszcza przez dzieci i młodzież. Ponadto niektóre półki do pokoju młodzieżowego, które są dostępne w ofercie sklepu mebloteka24.pl, można dostosować pod względem koloru, wybierając wybarwienie z proponowanej gamy barwnej.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć