Filtruj według

Cena
64 5939
Wysokość (mm)
25 2250
Szerokość (mm)
100 2800
Głębokość (mm)
20 1140
Styl
więcej... mniej
Możliwe kolory prezentowanych mebli (w przybliżeniu)
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Filtruj

Systemy mebli do salonu

Systemy mebli do salonu

Regał w stylu klasycznym Mars MR-5

Wysokość : 194 cm

Szerokość : 60 cm

Głębokość : 46 cm

Cena 702,00 zł

Regał zaprojektowany w stylu klasycznym, będąca jednym z elementów systemu mebli Mars.

Brązowa, duża ława Antica A-13

Wysokość : 59 cm

Szerokość : 120 cm

Głębokość : 60 cm

Cena 379,00 zł

Duża ława będąca jednym z elementów systemu mebli Antica, dostępny w trzech odsłonach kolorystycznych.

Wąska szafa w stylu nowoczesnym Vegas V-36

Wysokość : 192 cm

Szerokość : 49 cm

Głębokość : 54 cm

Cena 579,00 zł

Wąska szafa będąca jednym z elementów systemu mebli Vegas, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Półka wisząca ROMERO R10

Wysokość : 55 cm

Szerokość : 120 cm

Głębokość : 25 cm

Cena 194,00 zł

Półka wisząca będąca jednym z elementów zestawu mebli ROMERO.

Szafa w stylu prowansalskim Diana DA-2

Wysokość : 196 cm

Szerokość : 105 cm

Głębokość : 57 cm

Cena 1 027,00 zł

Piękna szafa w stylu prowansalskim, będąca jednym z elementów systemu mebli Diana.

Szafa narożna typu "L" w stylu nowoczesnym Vegas V-39

Wysokość : 192 cm

Szerokość : 109 cm

Głębokość : 96 cm

Cena 1 169,00 zł

Szafa narożna typu "L" będąca jednym z elementów systemu mebli Vegas, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Ława brązowa Antica A-14

Wysokość : 59 cm

Szerokość : 90 cm

Głębokość : 60 cm

Cena 359,00 zł

Mniejsza ława będąca jednym z elementów systemu mebli Antica, dostępny w trzech odsłonach kolorystycznych.

Ława w stylu nowoczesnym Vegas V-18

Wysokość : 61 cm

Szerokość : 90 cm

Głębokość : 60 cm

Cena 299,00 zł

Ława będąca jednym z elementów systemu mebli Vegas, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Salon to bez wątpienia kluczowe miejsce w każdym domu lub mieszkaniu, zwłaszcza w biorąc pod uwagę fakt, że to tam zazwyczaj przebywają zaproszeni goście. W salonie również można oddać się beztroskiej rozrywce czy zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy lub szkole. Oprócz zestawu wypoczynkowego czy urządzeń elektronicznych umilających czas, podstawę stanowią meble służące do przechowywania różnych rzeczy - od regałów na książki, po szafki i szuflady na drobiazgi. W sklepie mebloteka24 znajdziesz wyjątkowe systemy mebli do salonu, które możesz dopasować według swoich potrzeb.

Co wchodzi w skład systemów mebli do salonu?

Nasze zestawy to nic innego, jak różnorodne funkcjonalnie elementy łączące się ze sobą jednolitą stylistyką. Najważniejsze jest jednak to, że masz całkowitą możliwość wyboru konkretnych mebli, które wejdą w skład Twojego zamówienia. Jakie są możliwości? W ramach jednego systemu meblowego możesz wybrać stół, komodę, szafę w różnych rozmiarach (również w wersji narożnej), witrynę, półkę wiszącą, regał, ławę i stolik kawowy, stolik RTV, czy chociażby dopasowane lustro. Wybór jest ogromny i tylko od Ciebie zależy, jaki ostatecznie kształt będzie miał wybrany zestaw.

Duże możliwości wyboru odpowiedniej kompozycji

Systemy mebli do salonu z naszej oferty są zróżnicowane pomiędzy sobą pod kątem stylistycznym. Bez problemu znajdziesz coś dopasowanego do Twojego wnętrza. Nie wierzysz? Mamy w swojej ofercie meble w stylu klasycznym z naturalnym drewnianym wybarwieniem, ozdobne modele w stylu prowansalskim, surowe, industrialne propozycje, proste, białe elementy rodem ze Skandynawii, czy niezwykle interesujące meble z kontrastowymi barwami. To wszystko jedynie grupy, w których skład wchodzi szereg różnych szaf, szafeczek i pozostałych elementów składających się na cały zestaw.

Dużą zaletą opisywanych produktów jest ich swoista modułowość - to Ty wybierasz konkretne egzemplarze wchodzące w skład systemu, dlatego masz pełną kontrolę nad wyposażeniem swojego wnętrza. Nie masz miejsca na dużą, przesuwną szafę? Możesz zastąpić ją mniejszym, jednodrzwiowym modelem w tym samym stylu. Potrzebujesz większego stołu do pokoju dziennego? Wybierz pasującą wizualnie propozycje i dołącz do swojego zestawu. To naprawdę proste!

System mebli z szafą narożną na platformie mebloteka24

Sprawdź koniecznie pełną ofertę, w skład której wchodzą systemy mebli z szafą narożną, jak również pozostałymi rodzajami szafek, półek czy regałów. Masz również możliwość porównania ze sobą poszczególnych propozycji. Wszystko po to, aby ostateczny wybór był najlepszy z możliwych.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć