Filtruj według

Cena
60 5531
Wysokość (mm)
25 2250
Szerokość (mm)
100 2800
Głębokość (mm)
20 1140
Styl
więcej... mniej
Możliwe kolory prezentowanych mebli (w przybliżeniu)
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Filtruj

Systemy mebli do salonu

Systemy mebli do salonu

Lustro NATURAL N-10

Wysokość : 80 cm

Szerokość : 120 cm

Głębokość : 4 cm

Cena 339,00 zł

Lustro będące jednym z elementów kolekcji Natural. 

Komoda z szufladami w stylu nowoczesnym Vegas V-1

Wysokość : 91 cm

Szerokość : 97 cm

Głębokość : 40.5 cm

Cena 559,00 zł

Klasyczna komoda, będąca jednym z elementów systemu mebli Vegas, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Biała witryna w stylu nowoczesnym Paris P-4

Wysokość : 190 cm

Szerokość : 60 cm

Głębokość : 44 cm

Cena 879,00 zł

Wąska witryna będąca jednym z elementów systemu mebli Paris, systemu, który odznacza się niespotykaną stylistyką.

Klasyczna szafa VERONA PS-1

Wysokość : 195 cm

Szerokość : 96 cm

Głębokość : 55 cm

Cena 832,00 zł

Szafa będąca jednym z dziewiętnastu elementów systemu mebli VERONA.

Witryna w stylu klasycznym Antica A-11

Wysokość : 198 cm

Szerokość : 67 cm

Głębokość : 42 cm

Cena 759,00 zł

Witryna, będąca jednym z elementów systemu mebli Antica, dostępna w trzech odsłonach kolorystycznych.

Witryna narożna w stylu nowoczesnym Vegas V-14

Wysokość : 192 cm

Szerokość : 60 cm

Głębokość : 60 cm

Cena 699,00 zł

Witryna narożna będąca jednym z elementów systemu mebli Vegas, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Regał zamknięty w stylu nowoczesnym Vegas V-35

Wysokość : 192 cm

Szerokość : 70 cm

Głębokość : 40.5 cm

Cena 559,00 zł

Regał zamknięty będący jednym z elementów systemu mebli Vegas, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Komoda w stylu nowoczesnym EVADO E6

Wysokość : 83.8 cm

Szerokość : 119.3 cm

Głębokość : 38.2 cm

Cena 483,07 zł

Komoda w stylu nowoczesnym będąca jednym z elementów systemu mebli EVADO.

Komoda-barek w stylu klasycznym Dallas D-7

Wysokość : 111 cm

Szerokość : 157 cm

Głębokość : 43.5 cm

Cena 999,00 zł

Piękna, duża komoda będąca jednym z elementów systemu mebli Dallas, tworzonego w kilku ciekawych zestawieniach kolorystycznych.

Witryna w stylu nowoczesnym EVADO E3

Wysokość : 196.4 cm

Szerokość : 40.9 cm

Głębokość : 38.2 cm

Cena 362,56 zł

Witryna w stylu nowoczesnym będąca jednym z elementów systemu mebli EVADO.

Salon to bez wątpienia kluczowe miejsce w każdym domu lub mieszkaniu, zwłaszcza w biorąc pod uwagę fakt, że to tam zazwyczaj przebywają zaproszeni goście. W salonie również można oddać się beztroskiej rozrywce czy zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy lub szkole. Oprócz zestawu wypoczynkowego czy urządzeń elektronicznych umilających czas, podstawę stanowią meble służące do przechowywania różnych rzeczy - od regałów na książki, po szafki i szuflady na drobiazgi. W sklepie mebloteka24 znajdziesz wyjątkowe systemy mebli do salonu, które możesz dopasować według swoich potrzeb.

Co wchodzi w skład systemów mebli do salonu?

Nasze zestawy to nic innego, jak różnorodne funkcjonalnie elementy łączące się ze sobą jednolitą stylistyką. Najważniejsze jest jednak to, że masz całkowitą możliwość wyboru konkretnych mebli, które wejdą w skład Twojego zamówienia. Jakie są możliwości? W ramach jednego systemu meblowego możesz wybrać stół, komodę, szafę w różnych rozmiarach (również w wersji narożnej), witrynę, półkę wiszącą, regał, ławę i stolik kawowy, stolik RTV, czy chociażby dopasowane lustro. Wybór jest ogromny i tylko od Ciebie zależy, jaki ostatecznie kształt będzie miał wybrany zestaw.

Duże możliwości wyboru odpowiedniej kompozycji

Systemy mebli do salonu z naszej oferty są zróżnicowane pomiędzy sobą pod kątem stylistycznym. Bez problemu znajdziesz coś dopasowanego do Twojego wnętrza. Nie wierzysz? Mamy w swojej ofercie meble w stylu klasycznym z naturalnym drewnianym wybarwieniem, ozdobne modele w stylu prowansalskim, surowe, industrialne propozycje, proste, białe elementy rodem ze Skandynawii, czy niezwykle interesujące meble z kontrastowymi barwami. To wszystko jedynie grupy, w których skład wchodzi szereg różnych szaf, szafeczek i pozostałych elementów składających się na cały zestaw.

Dużą zaletą opisywanych produktów jest ich swoista modułowość - to Ty wybierasz konkretne egzemplarze wchodzące w skład systemu, dlatego masz pełną kontrolę nad wyposażeniem swojego wnętrza. Nie masz miejsca na dużą, przesuwną szafę? Możesz zastąpić ją mniejszym, jednodrzwiowym modelem w tym samym stylu. Potrzebujesz większego stołu do pokoju dziennego? Wybierz pasującą wizualnie propozycje i dołącz do swojego zestawu. To naprawdę proste!

System mebli z szafą narożną na platformie mebloteka24

Sprawdź koniecznie pełną ofertę, w skład której wchodzą systemy mebli z szafą narożną, jak również pozostałymi rodzajami szafek, półek czy regałów. Masz również możliwość porównania ze sobą poszczególnych propozycji. Wszystko po to, aby ostateczny wybór był najlepszy z możliwych.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć