Filtruj według

Cena
2920 6743
Wysokość (mm)
750 1110
Szerokość (mm)
2200 4070
Głębokość (mm)
1370 2500
Kolor mebli tapicerowanych (w uproszczeniu)
więcej... mniej
Funkcja spania
więcej... mniej
Typ narożnika
więcej... mniej
Filtruj

Narożniki do biura i gabinetu

Narożniki do biura i gabinetu

Beżowy narożnik Axe

Wysokość : 75 cm

Szerokość : 325 cm

Głębokość : 220 cm

Cena 3 526,54 zł

Duży narożnik idealny do wypoczynku.

Narożnik do biura i gabinetu komponuje się z dużymi i przestronnymi pomieszczeniami, które są na pograniczu strefy formalnej i neutralnej. Świetnie sprawdzają się podczas spotkań biznesowych z kontrahentami, które nie wymagają wykorzystania sali konferencyjnej. Taki sposób prowadzenia rozmów jest swobodniejszy i nie powoduje dystansu. Duży narożnik biurowy jest bardzo wygodny, a w połączeniu ze stylową ławą lub stolikiem kawowym tworzy bardzo przyjemną przestrzeń do rozmów na tematy wszelakie, na czele z ustaleniami biznesowymi. Sklep mebloteka24.pl oferuje narożniki, do których dedykowane są fotele i pufy, dzięki czemu pozwala to na komponowanie całościowych zestawów.

Narożnik do biura i gabinetu - dlaczego warto?

Narożnik do biura i gabinetu może funkcjonować w przestrzeni domowej lub firmowej. Pomieszczenie z sofą rozkładaną sprzyja konwersacjom i rozmowom biznesowym szczegółów. Zmniejsza dystans pomiędzy pracownikami czy kontrahentami, tworząc swobodne pole do dyskusji. Sale konferencyjne mogą powodować uczucie dyskomfortu i ograniczeń, natomiast gabinety i biura, w których jest sofa lub narożnik, udostępniają przestrzeń to bardziej otwartych rozmów, które nie są podzielone wysokim stołem.

W nowoczesnych biurach czy gabinetach takie rozwiązanie jest chętniej stosowane od tradycyjnych sal konferencyjnych. Ponadto gabinety z narożnikami lepiej sprawdzają się nie tylko podczas spotkań z kontrahentami czy partnerami biznesowymi, ale także klientami lub potencjalnymi pracownikami, którzy w takim luźniejszym otoczeniu czują się swobodniej, dzięki czemu mogą lepiej zaprezentować swoją osobę lub przedstawić problem. Sklep mebloteka24.pl w swoim asortymencie ma meble, które sprawdzą się w przestrzeniach biurowych. Narożnik biurowy - duży czy mały - jest sposobem na miłe przeprowadzenie ważnych rozmów.

Narożnik do biura - duże możliwości wyboru

Jeżeli lubisz klasyczne, stonowane meble, wybierz narożniki biurowe w jednolitych barwach (do wyboru) o standardowej formie, z wygodnymi poduchami. Miłośnikom nietypowych rozwiązań polecamy wyjątkowe, zaokrąglone narożniki, które zwracają na siebie uwagę i wyróżniają się z otoczenia. Kolejną kwestią jest rozmiar mebli. Narożniki z definicji zajmują dość sporo miejsca, jednak poszczególne modele są dość zróżnicowane. Posiadamy modele wielkością zbliżone do standardowej sofy oraz dużo większe wersje, przeznaczone do gabinetów z dużą ilością wolnej przestrzeni.

Niezależnie od tego, jaki rodzaj narożnika biurowego chodzi Ci po głowie, w sklepie internetowym mebloteka24.pl znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami, którzy tworzą meble najwyższej jakości. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zachowają swoje właściwości i sprawdzą się przez długi czas regularnego użytkowania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć