Filtruj według

Cena
281 4042
Producenci
Filtruj

Szafy

Szafy

Szafa w stylu skandynawskim Sonia SN-1

Wysokość : 190 cm

Szerokość : 94 cm

Głębokość : 54 cm

Cena 907,69 zł

Piękna szafa w stylu skandynawskim, będąca jednym z elementów systemu mebli Sonia.

Szafa do pokoju młodzieżowego to element podstawowego wyposażenia, na równi z biurkiem czy łóżkiem. W niej można komfortowo przechowywać swoje ubrania i pozostałe rzeczy, dzięki czemu łatwo dbać o porządek w pomieszczeniu. Meble z powyższej oferty są bardzo zróżnicowane pod kątem praktycznym i stylistycznym. Jaki wybór oferujemy?

Rodzaje szaf do pokoju młodzieżowego

W naszym asortymencie znajdują się różne rodzaje szaf do pokoju młodzieżowego, charakteryzujących się odmiennymi właściwościami. Posiadamy klasyczne modele, które mogą występować w wersji jedno-, dwu- lub trzydrzwiowej, ale w ofercie znajdują się również praktyczne szafy przesuwne, narożne, czy też bardzo rozbudowane wersje, odgrywające rolę garderoby. W ostatnim przypadku jeden mebel spełnia tak naprawdę szereg różnych funkcji - na zewnątrz znajdują się regały i półki, natomiast wewnątrz przestrzeń na ubrania, buty oraz wszystkie rzeczy, które na co dzień przechowuje się w garderobie. Należy przy tym wziąć pod uwagę, że takie rozwiązanie sprawdzi się w dużych pomieszczeniach, ponieważ zajmuje sporo miejsca.

Jaki wybór będzie najlepszy?

Podstawową kwestią jest oczywiście wielkość pokoju. Co ważne, w małych pomieszczeniach, w których każda wolna przestrzeń jest na wagę złota, najlepiej sprawdzają się szafy przesuwne lub narożne. Dlaczego? Małe, wąskie szafy do pokoju młodzieżowego zwyczajnie mogą nie pomieścić wszystkich niezbędnych rzeczy, dlatego najczęściej stanowią dodatek do innych elementów. Duża szafa, nawet jeżeli zajmuje znaczną część pokoju, to zapewnia miejsce dla wszystkich potrzebnych rzeczy. Dzięki temu na zewnątrz panuje porządek, co ma tym większe znaczenie w przypadku niewielkich przestrzeni.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do wyboru najlepszych szaf do pokoju młodzieżowego. Dostępne w różnych wersjach stylistycznych, z pewnością dopasują się idealnie do designu każdego pomieszczenia. Korzystając z naszej strony internetowej, możesz w łatwy sposób porównać ze sobą poszczególne propozycje, co pozwoli podjąć właściwą decyzję.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć