Czarno-biała meblościanka z lamelami SALSA MDF BL/WH
Nowoczesna meblościanka Salsa z modnymi lamelami na frontach.
Nowoczesna meblościanka wraz z komodą z kolekcji mebli Salsa, które wyróżniają się modnymi lamelami na frontach. Fronty mebli Salsa wykonano z MDFu o grubości 16mm, korpusy z płyty laminowanej o grubości 15 mm a tyły mebli z 2,5 mm płyty HDF. Krawędzie zabezpieczono trwałą i odporną melaminą. Meble spoczywają na plastikowych, okrągłych nóżkach o wysokości 2 cm, szuflady zawieszono na prowadnicach kulkowych a całość dopełniają metalowe uchwyty w kolorze czarnym. Szkło zastosowane w szybach frontowych jest szkłem hartowanym, szlifowanym, malowanym na czarno i ma grubość 4 mm, natomiast półki w witrynach wykonano ze szkła szlifowanego o grubości 5 mm. Istnieje możliwość dokupienia podświetlenia LED szklanych półek witryny. W trakcie składania zamówienia prosimy o zaznaczenie właściwej opcji dot. podświetlenia LED. Pozostałe elementy systemu SALSA znajdą Państwo poniżej, w zakładce "powiązany produkt". Uwaga: meble do samodzielnego montażu.
Specyficzne kody
Brak opinii klientów
Nowoczesna meblościanka Salsa z modnymi lamelami na frontach.
Wysokość : 80 cm
Szerokość : 140.4 cm
Głębokość : 40.2 cm
Nowoczesna komoda Salsa z modnymi lamelami na frontach.
Zestaw mebli do salonu z kolekcji Newada, w skład którego wchodzą: dwie witryny, komoda, stolik RTV, ława i dwie półki.
Zestaw mebli do salonu należących do systemu mebli SVEN, w skład którego wchodzą stolik RTV, ława, witryna, półka wisząca i dwa regały.
Czteroelementowa, biało-brązowa meblościanka, z możliwością zamontowania podświetlenia LED, należąca do grupy SALSA.
Zestaw mebli do salonu w stylu rustykalnym, w skład którego wchodzą kredens, stolik RTV i półka. W opcji dostępny jest również stół.
Czteroelementowa, jasnobrązowa meblościanka, należąca do grupy mebli TANGO.