Lista produktów marki Stolarz-Lempert

Producent mebli Stolarz Lempert


Firma istnieje od 1954 i z roku na rok poszerza swoją działalność. Początkowo jako mały zakład oferował swoim klientom drzwi, okna oraz schody, aż do 1989 roku, kiedy postawiono na seryjną produkcję mebli do kuchni oraz szaf. Na przestrzeni lat ten mały zakład rodzinny znacznie się powiększył i dziś tworzy dla Was niepowtarzalne meble różnego typu i o różnych wykończeniach.

Stolarz Lempert meble kuchenne


Producent oferuje modułowe meble kuchenne, które możesz dopasować do każdej kuchni. Dokładność wykonania oraz wysoka jakość wykorzystywanych materiałów świadczy o tym, że nie bez przyczyny jest to jedna z najpopularniejszych marek w naszym sklepie.

Meblościanki - Stolarz Lempert


Pojęcie meblościanki nie znaczy już tego samego co jeszcze kilka lat temu. Stare, nudne do bólu zabudowy przeszły do lamusa, a w ich miejsce pojawiły się nowoczesne odsłony ścian meblowych w salonie. Stolarz Lempert to marka, która proponuje rozwiązania na miarę klasycznego wnętrza, jak i tego wpisującego się w najnowsze trendy wnętrzarskie.

Szafy od producenta mebli Stolarz Lempert


Stolarz Lempert oferuje swoim klientom funkcjonalne, wygodne a przede wszystkim ładne szafy, które z pewnością pomieszczą Twoją garderobę i sprawią, że w końcu zapanuje w niej idealny porządek. Szafy od Stolarz Lempert są bardzo solidnie wykonane, dzięki czemu charakteryzuje je wysoka trwałość.

Meble łazienkowe


Stolarz Lempert oferuje również meble stworzone z myślą o funkcjonalnych łazienkach. Dzięki zestawom do łazienki możesz zorganizować przestrzeń i miejsce do przechowywania, zachowując estetykę całego pomieszczenia. Meble łazienkowe wykonywane przez producenta Stolarz Lempert posiadają różne wykończenia, dzięki czemu możesz je dopasować do każdej łazienki.

Zestaw mebli kuchennych Modena 3

Cena 4 282,00 zł

Zestaw mebli kuchennych Modena, z charakterystycznym połączeniem kolorystycznym frontów szafek: czarny mat szafek dolnych komponuje się z delikatnym brązem dębu artisan na frontach szafek górnych i korpusach.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć