Materac (sprężyny kieszeniowe, pianka termoelastyczna, kokos)120x200 LLZC
  • Materac (sprężyny kieszeniowe, pianka termoelastyczna, kokos)120x200 LLZC

Materac (sprężyny kieszeniowe, pianka termoelastyczna, kokos)120x200 LLZC

Lazy Coco 120x200

719,61 zł
Brutto

Wysokość : 19 cm

Szerokość : 120 cm

Głębokość : 200 cm

Materac wykonany z wykorzystaniem wkładu ze sprężyn kieszeniowych oraz dwucentymetrowej warstwy pianki termoelastycznej i jednocentymetrowej płyty lateksowanych włókien kokosowych - w komplecie z pokrowcem.

Ilość

termin realizacji zamówienia: 1-2 tygodniePromocja 20zl na kazdy kolejny produkt o wartosci 400zl

Promocja trwa do 06.12.2021

Oblicz ratę!

Materac wykonany z wykorzystaniem wkładu ze sprężyn kieszeniowych oraz dwucentymetrowej warstwy pianki termoelastycznej i jednocentymetrowej płyty lateksowanych włókien kokosowych. Sprężyny, które zamontowano z gęstością 260 sztuk na 1m2, zostały zamknięte (każda z osobna) w kieszonkach z wigofilu. Materac podzielono na siedem stref, w których sprężyny różnią się grubością zastosowanego drutu a tym samym stopniem twardości, dzięki czemu lepiej dopasowują się do kształtu ludzkiego ciała i zapewniają większy komfort użytkowania. Wykorzystanie dwucentymetrowej warstwy pianki termoelastycznej, której charakterystyczną cechą jest zmiana właściwości zależna od temperatury, a także maty z włókien kokosowych sprawia, że materac zyskuje sztywność i daje lepsze podparcie dla kręgosłupa. Dzięki piance materac doskonale dopasowuje się do ciała użytkownika, a raz odkształcony bardzo powoli wraca do poprzedniego stanu. Materac ubrany jest w pikowany pokrowiec typu lato-zima z zamkiem 360° dzięki czemu możliwe jest zdjęcie z materaca połowy pokrowca bez konieczności jego unoszenia. Po „stronie zimowej”, odpowiedzialnej za skuteczne zatrzymywanie ciepła, pokrowiec posiada warstwę owczej wełny o gramaturze 150g/m2. Po „letniej”, zapewniającej komfort termiczny i odpowiednią wentylację, znajduje się warstwa włókniny klimatyzującej poliestrowej o gramaturze 150g/m2. Pokrowiec można prać w temperaturze 40°C.


Wysokość (mm)
190
Szerokość (mm)
1200
Głębokość (mm)
2000
Typ pomieszczenia
sypialnia
Rozmiary materaca/stelaża
120x200
Wypełnienie materaca
pianka termoaktywna
sprężyny kieszeniowe
włókna kokosowe

Specyficzne kody

Brak opinii klientów

Powiązany produkt

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć