Materac (sprężyny kieszeniowe, pianka termoelastyczna, lateks) 180x200 LLZLT
  • Materac (sprężyny kieszeniowe, pianka termoelastyczna, lateks) 180x200 LLZLT

Materac (sprężyny kieszeniowe, pianka termoelastyczna, lateks) 180x200 LLZLT

Lazy Latte 180x200

1 436,25 zł
Ilość

Wysokość : 20 cm

Szerokość : 180 cm

Głębokość : 200 cm

Materac wykonany z wykorzystaniem wkładu ze sprężyn kieszeniowych oraz naturalnego, perforowanego lateksu i pianki termoelastycznej - w komplecie z pokrowcem.

termin realizacji zamówienia: 1-2 tygodniePromocja 20zl na kazdy kolejny produkt o wartosci 400zl

Promocja trwa do 30.09.2023

Oblicz ratę!

Materac wykonany z wykorzystaniem wkładu ze sprężyn kieszeniowych oraz naturalnego, perforowanego lateksu i pianki termoelastycznej. Sprężyny, które zamontowano z gęstością 260 sztuk na 1m2, zostały zamknięte (każda z osobna) w kieszonkach z wigofilu. Materac podzielono na siedem stref, w których sprężyny różnią się grubością zastosowanego drutu a tym samym stopniem twardości, dzięki czemu lepiej dopasowują się do kształtu ludzkiego ciała i zapewniają większy komfort użytkowania. Wykorzystanie dwucentymetrowej warstwy perforowanego, naturalnego lateksu daje poczucie niepowtarzalnego komfortu oraz wyraźnie poprawia oddychalność materaca. Pod warstwą lateksową umieszczona dwucentymetrowa warstwę pianki termoelastycznej, której charakterystyczną cechą jest zmiana właściwości zależna od temperatury, przez co doskonale dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika, a raz odkształcona bardzo powoli wraca do poprzedniego stanu. Materac ubrany jest w pikowany pokrowiec typu lato-zima z zamkiem 360° dzięki czemu możliwe jest zdjęcie z materaca połowy pokrowca bez konieczności jego unoszenia. Po „stronie zimowej”, odpowiedzialnej za skuteczne zatrzymywanie ciepła, pokrowiec posiada warstwę owczej wełny o gramaturze 150g/m2. Po „letniej”, zapewniającej komfort termiczny i odpowiednią wentylację, znajduje się warstwa włókniny klimatyzującej poliestrowej o gramaturze 150g/m2. Pokrowiec można prać w temperaturze 40°C.

Wysokość (mm)
200
Szerokość (mm)
1800
Głębokość (mm)
2000
Typ pomieszczenia
sypialnia
Rozmiary materaca/stelaża
180x200
Wypełnienie materaca
lateks
pianka termoaktywna
sprężyny kieszeniowe

Specyficzne kody

Brak opinii klientów

Powiązany produkt

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć