Łóżko do pokoju młodzieżowego Carini CA11
Wysokość : 69.7 cm
Szerokość : 198 cm
Głębokość : 84 cm
Łóżko do pokoju młodzieżowego, należące do zestawu mebli Carini.
Jednoosobowe łóżko wykonane z litego drewna sosnowego, przystosowane do materaca o rozmiarach 80x200 cm. Łóżko posiada stelaż a jako opcję można dokupić jedną szufladę/pojemnik na pościel o wymiarach sz150/g75/w20 cm. Standardowo łóżko sprzedawane jest bez materaca. By zapoznać się z naszą ofertą materacy - w rozmiarach odpowiednich do prezentowanego modelu łóżka, zapraszamy poniżej do zakładki "POWIĄZANY PRODUKT" lub do sekcji "MATERACE I STELAŻE" w menu głównym. UWAGA: mebel do samodzielnego montażu.
Specyficzne kody
Brak opinii klientów
Wysokość : 69.7 cm
Szerokość : 198 cm
Głębokość : 84 cm
Łóżko do pokoju młodzieżowego, należące do zestawu mebli Carini.
Wysokość : 100 cm
Szerokość : 170 cm
Głębokość : 210 cm
Duże łóżko będące jednym z elementów nowoczesnego systemu Indianapolis. Meble z rodziny Indianapolis, dzięki swej niebagatelnej stylistyce i bogactwie modeli, znajdują zastosowanie w salonach, sypialniach i gabinetach.
Wysokość : 75 cm
Szerokość : 145 cm
Głębokość : 210 cm
Łóżko będąca jednym z elementów systemu mebli Mezo.
Wysokość : 70 cm
Szerokość : 100 cm
Głębokość : 210 cm
Łóżko należące do systemu mebli Orlando.
Wysokość : 86 cm
Szerokość : 96 cm
Głębokość : 204 cm
Łóżko młodzieżowe będące jednym z elementów systemu mebli młodzieżowych Parys, sprzedawane wraz ze stelażem i dużym pojemnikiem chowanym pod łóżkiem.
Wysokość : 71.5 cm
Szerokość : 30 cm
Głębokość : 31 cm
Szafka będąca jednym z elementów zestawu mebli kuchennych ICONIC.