Lista produktów marki Dolmar

Meble Dolmar - Romero Meble Dolmar - Verto Meble Dolmar - Gumi Meble Dolmar - Sven

Dolmar meble


Dolmar to firma, która działa w branży meblarskiej od ponad 30 lat. Ten producent specjalizuje się w produkcji mebli tapicerowanych, pokojowych, a także skrzyniowych. Dolmar meble proponuje swoim klientom przede wszystkim rozwiązania, charakteryzujące się wysoką jakością, estetyką i nowoczesnym wzornictwem. Firma z meblami Dolmar - w pogoni za trendami
Każdego roku firma Dolmar wprowadza nowe wzory i modele mebli tak, aby odpowiadały na zmieniające się trendy i upodobania klientów. Dolmar meble traktuje zadowolenie swoich klientów priorytetowo, dlatego stara się jak najbardziej dostosować do ich potrzeb i wymagań. W ofercie marki znajdziemy gotowe zestawy mebli, pojedyncze elementy mebli salonowych, młodzieżowych i dziecięcych oraz sypialnianych, a także meble tapicerowane.

Dolmar: meble tapicerowane w sklepie internetowym


W ofercie marki Dolmar znajduje się bogata oferta mebli tapicerowanych o różnych formach i wykończeniach. Jeżeli szukasz wypoczynku, który wpisze się w tradycyjne wnętrze, albo chcesz dobrać sofę do ultranowoczesnego salonu - na pewno znajdziesz coś idealnego w produktach firmy Dolmar. Meble tapicerowane charakteryzują się wysoką klasą i gatunkiem wykorzystanych materiałów, co czyni je jeszcze wyjątkowymi i pożądanymi przez naszych klientów.

Starannie wyselekcjonowane wzornictwo - zobacz katalog!


Marka Dolmar znana jest nie tylko z mebli tapicerowanych, ale także mebli salonowych, sypialnianych czy młodzieżowych i dziecięcych. Meble posiadają unikalne wzornictwo, które wpada w oko, a przy okazji modele proponowane przez markę są również bardzo funkcjonalne i praktyczne.

Dolmar meble - opinie o producencie


Meble od producenta Dolmar cechuje bardzo dobra opinia wśród naszych klientów. Z pewnością nie jest to przypadek. Marka bardzo dużą uwagę skupia na jakości wykonania mebli, dzięki czemu produkt finalny, otrzymywany przez klientów sklepu Mebloteka24 jest trwały i dopracowany w każdym, najmniejszym szczególe. Dzięki staranności na tak wysokim poziomie, meble marki Dolmar zyskały przychylność wielu klientów.

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka LORENTO K

Cena 5 137,65 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka skomponowany z elementów systemu LORENTO, w skład którego wchodzą biurko narożne, dwie półki wiszące, komoda, szafa, łóżko, szafka nocna i pięć regałów.

Produkt niedostępny Zestaw mebli do pokoju młodzieżowego ULTIMO I Zestaw mebli do pokoju młodzieżowego ULTIMO I
 • Obecnie brak na stanie

Zestaw mebli do pokoju młodzieżowego ULTIMO I

Cena 4 978,05 zł

Zestaw mebli do pokoju młodzieżowego zbudowany z elementów systemu ULTIMO w skład którego wchodzą szafa, łóżko, wąska szafa, łóżko-biurko z nadstawką, komoda i regał.

Produkt niedostępny Zestaw biało-brązowych mebli do salonu Oslo E Zestaw biało-brązowych mebli do salonu Oslo E
 • Obecnie brak na stanie

Zestaw biało-brązowych mebli do salonu Oslo E

Cena 4 351,20 zł

Zestaw mebli do salonu skomponowany z brył kolekcji Oslo, w skład którego wchodzą: szafa, wąska szafa, ława, półka, witryna, komoda, szeroki regał i stolik RTV.

Produkt niedostępny Zestaw biało-brązowych mebli do salonu Oslo A Zestaw biało-brązowych mebli do salonu Oslo A
 • Obecnie brak na stanie

Zestaw biało-brązowych mebli do salonu Oslo A

Cena 4 351,20 zł

Zestaw mebli do salonu skomponowany z brył kolekcji Oslo, w skład którego wchodzą: szafa, szafa wąska, ława, półka, wysoki regał, komoda, witryna i stolik RTV.

Produkt niedostępny Zestaw biało-brązowych mebli do salonu Oslo D Zestaw biało-brązowych mebli do salonu Oslo D
 • Obecnie brak na stanie

Zestaw biało-brązowych mebli do salonu Oslo D

Cena 4 342,80 zł

Zestaw mebli do salonu skomponowany z brył kolekcji Oslo, w skład którego wchodzą: szafa, wąska szafa, ława, półka, wysoki regał, dwie komody i stolik RTV.

Produkt niedostępny Zestaw brązowych mebli do salonu ROMERO C Zestaw brązowych mebli do salonu ROMERO C
 • Obecnie brak na stanie

Zestaw brązowych mebli do salonu ROMERO C

Cena 4 328,10 zł

Zestaw brązowych mebli w stylu nowoczesnym do salonu, zbudowany z elementów zestawu mebli ROMERO, w skład którego wchodzą komoda, wąska szafa/regał zamknięty, regał narożny, szafa, ława i dwie witryny.

Produkt niedostępny Zestaw mebli do salonu w stylu nowoczesnym VERTO C Zestaw mebli do salonu w stylu nowoczesnym VERTO C
 • Obecnie brak na stanie

Zestaw mebli do salonu w stylu nowoczesnym VERTO C

Cena 4 267,60 zł

Zestaw mebli do salonu zbudowany z elementów systemu VERTO, w skład którego wchodzą regał zamknięty/wąska szafa, komoda, ława, stolik RTV, szafa, regał, szafka (nadstawka) przeszklona, witryna i półka wisząca.

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka LORENTO J

Cena 4 153,80 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka skomponowany z elementów systemu LORENTO, w skład którego wchodzą biurko narożne, dwie półki wiszące, komoda, szafa, łóżko, szafka nocna i trzy regały.

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka LORENTO M

Cena 4 141,20 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka skomponowany z elementów systemu LORENTO, w skład którego wchodzą biurko, półka wisząca, komoda, szafa narożna, szafka nocna, szafa wąska, łóżko i trzy regały.

Produkt niedostępny Zestaw mebli do pokoju młodzieżowego ULTIMO B Zestaw mebli do pokoju młodzieżowego ULTIMO B
 • Obecnie brak na stanie

Zestaw mebli do pokoju młodzieżowego ULTIMO B

Cena 3 995,06 zł

Zestaw mebli do pokoju młodzieżowego zbudowany z elementów systemu ULTIMO w skład którego wchodzą łóżko-biurko, komoda, regał rozsuwany, łóżko i regał.

Produkt niedostępny Zestaw biało-brązowych mebli do salonu Oslo C Zestaw biało-brązowych mebli do salonu Oslo C
 • Obecnie brak na stanie

Zestaw biało-brązowych mebli do salonu Oslo C

Cena 3 934,35 zł

Zestaw mebli do salonu skomponowany z brył kolekcji Oslo, w skład którego wchodzą: szafa, wąska szafa, ława, półka, regał, komoda, regał wysoki i stolik RTV.

Zestaw mebli do pokoju młodzieżowego Carini D

Cena 3 770,55 zł

Zestaw mebli do pokoju młodzieżowego oparty na kolekcji Carini, w skład którego wchodzą: szafa narożna, łóżko, komoda, dwa regały zamknięte, półka, regał otwarty i biurko.

Produkt niedostępny Zestaw mebli do salonu KREO A Zestaw mebli do salonu KREO A
 • Obecnie brak na stanie

Zestaw mebli do salonu KREO A

Cena 3 711,71 zł

Zestaw mebli do salonu w stylu nowoczesnym i wielokolorowej odsłonie, skomponowany z elementów systemu mebli KREO, w skład którego wchodzą stolik RTV, trzy regały, witryna, szafka wisząca, dwie komody, trzy półki wiszące (kwadraty) i trzy szafki wiszące (kwadraty).

Produkt niedostępny Zestaw mebli do sypialni w stylu nowoczesnym VERTO F Zestaw mebli do sypialni w stylu nowoczesnym VERTO F
 • Obecnie brak na stanie

Zestaw mebli do sypialni w stylu nowoczesnym VERTO F

Cena 3 706,30 zł

Zestaw mebli do sypialni zbudowany z elementów systemu VERTO, w skład którego wchodzą łóżko, dwie szafki nocne, lustro, toaletka i szafa przesuwna.

Produkt niedostępny Zestaw mebli do salonu w stylu nowoczesnym Palermo A Zestaw mebli do salonu w stylu nowoczesnym Palermo A
 • Obecnie brak na stanie

Zestaw mebli do salonu w stylu nowoczesnym Palermo A

Cena 3 668,70 zł

Zestaw do salonu skomponowany z mebli kolekcji Palermo, w skład którego wchodzą dwie komody, dwie półki, regał, ława, panel ścienny, stolik RTV i witryna.

Produkt niedostępny Zestaw brązowych mebli do salonu ROMERO D Zestaw brązowych mebli do salonu ROMERO D
 • Obecnie brak na stanie

Zestaw brązowych mebli do salonu ROMERO D

Cena 3 567,90 zł

Zestaw brązowych mebli w stylu nowoczesnym do salonu, zbudowany z elementów zestawu mebli ROMERO, w skład którego wchodzą dwie witryny, szafa, dwa stoliki RTV, półka wisząca i regał narożny.

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka LORENTO G

Cena 3 564,75 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka skomponowany z elementów systemu LORENTO, w skład którego wchodzą biurko narożne, szafka nocna, komoda, szafa narożna, łóżko i trzy regały.

Zestaw brązowych mebli do salonu ROMERO A

Cena 3 554,25 zł

Zestaw brązowych mebli w stylu nowoczesnym do salonu, zbudowany z elementów zestawu mebli ROMERO, w skład którego wchodzą witryna, trzy komody, regał, wąska szafa/regał zamknięty, ława, dwie półki wiszące.

Produkt niedostępny Zestaw mebli do gabinetu KREO E Zestaw mebli do gabinetu KREO E
 • Obecnie brak na stanie

Zestaw mebli do gabinetu KREO E

Cena 3 470,53 zł

Zestaw mebli do gabinetu w stylu nowoczesnym i wielokolorowej odsłonie, skomponowany z elementów systemu mebli KREO, w skład którego wchodzą trzy regały półotwarte, szafa, szafa wąska/regał zamknięty, dwie szafki wiszące (kwadraty), półka wisząca (kwadrat), biurko, szafka wisząca i komoda.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć