Lista produktów marki Dolmar

Dolmar meble


Dolmar to firma, która działa w branży meblarskiej od ponad 30 lat. Ten producent specjalizuje się w produkcji mebli tapicerowanych, pokojowych, a także skrzyniowych. Dolmar meble proponuje swoim klientom przede wszystkim rozwiązania, charakteryzujące się wysoką jakością, estetyką i nowoczesnym wzornictwem. Firma z meblami Dolmar - w pogoni za trendami
Każdego roku firma Dolmar wprowadza nowe wzory i modele mebli tak, aby odpowiadały na zmieniające się trendy i upodobania klientów. Dolmar meble traktuje zadowolenie swoich klientów priorytetowo, dlatego stara się jak najbardziej dostosować do ich potrzeb i wymagań. W ofercie marki znajdziemy gotowe zestawy mebli, pojedyncze elementy mebli salonowych, młodzieżowych i dziecięcych oraz sypialnianych, a także meble tapicerowane.

Dolmar: meble tapicerowane w sklepie internetowym


W ofercie marki Dolmar znajduje się bogata oferta mebli tapicerowanych o różnych formach i wykończeniach. Jeżeli szukasz wypoczynku, który wpisze się w tradycyjne wnętrze, albo chcesz dobrać sofę do ultranowoczesnego salonu - na pewno znajdziesz coś idealnego w produktach firmy Dolmar. Meble tapicerowane charakteryzują się wysoką klasą i gatunkiem wykorzystanych materiałów, co czyni je jeszcze wyjątkowymi i pożądanymi przez naszych klientów.

Starannie wyselekcjonowane wzornictwo - zobacz katalog!


Marka Dolmar znana jest nie tylko z mebli tapicerowanych, ale także mebli salonowych, sypialnianych czy młodzieżowych i dziecięcych. Meble posiadają unikalne wzornictwo, które wpada w oko, a przy okazji modele proponowane przez markę są również bardzo funkcjonalne i praktyczne.

Dolmar meble - opinie o producencie


Meble od producenta Dolmar cechuje bardzo dobra opinia wśród naszych klientów. Z pewnością nie jest to przypadek. Marka bardzo dużą uwagę skupia na jakości wykonania mebli, dzięki czemu produkt finalny, otrzymywany przez klientów sklepu Mebloteka24 jest trwały i dopracowany w każdym, najmniejszym szczególe. Dzięki staranności na tak wysokim poziomie, meble marki Dolmar zyskały przychylność wielu klientów.

Zestaw mebli do pokoju młodzieżowego ULTIMO I

Cena 4 379,00 zł

Zestaw mebli do pokoju młodzieżowego zbudowany z elementów systemu ULTIMO w skład którego wchodzą szafa, łóżko, wąska szafa, łóżko-biurko z nadstawką, komoda i regał.

Zestaw mebli do salonu w stylu nowoczesnym VERTO C

Cena 3 946,00 zł

Zestaw mebli do salonu zbudowany z elementów systemu VERTO, w skład którego wchodzą regał zamknięty/wąska szafa, komoda, ława, stolik RTV, szafa, regał, szafka (nadstawka) przeszklona, witryna i półka wisząca.

Produkt niedostępny Zestaw mebli do salonu KREO A Zestaw mebli do salonu KREO A

Zestaw mebli do salonu KREO A

Cena 3 432,00 zł

Zestaw mebli do salonu w stylu nowoczesnym i wielokolorowej odsłonie, skomponowany z elementów systemu mebli KREO, w skład którego wchodzą stolik RTV, trzy regały, witryna, szafka wisząca, dwie komody, trzy półki wiszące (kwadraty) i trzy szafki wiszące (kwadraty).

Produkt niedostępny Zestaw mebli do gabinetu KREO E Zestaw mebli do gabinetu KREO E

Zestaw mebli do gabinetu KREO E

Cena 3 209,00 zł

Zestaw mebli do gabinetu w stylu nowoczesnym i wielokolorowej odsłonie, skomponowany z elementów systemu mebli KREO, w skład którego wchodzą trzy regały półotwarte, szafa, szafa wąska/regał zamknięty, dwie szafki wiszące (kwadraty), półka wisząca (kwadrat), biurko, szafka wisząca i komoda.

Zestaw brązowych mebli do salonu ROMERO C

Cena 3 167,00 zł

Zestaw brązowych mebli w stylu nowoczesnym do salonu, zbudowany z elementów zestawu mebli ROMERO, w skład którego wchodzą komoda, wąska szafa/regał zamknięty, regał narożny, szafa, ława i dwie witryny.

Produkt niedostępny Zestaw mebli do gabinetu KREO B Zestaw mebli do gabinetu KREO B

Zestaw mebli do gabinetu KREO B

Cena 3 121,00 zł

Zestaw mebli do gabinetu w stylu nowoczesnym i wielokolorowej odsłonie, skomponowany z elementów systemu mebli KREO, w skład którego wchodzą trzy regały półotwarte, szafa, cztery szafki wiszące (kwadraty), półka wisząca (kwadrat), biurko, ława i komoda.

Produkt niedostępny Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka YUKO D Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka YUKO D

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka YUKO D

Cena 3 100,00 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka zbudowany z elementów systemu YUKO, w skład którego wchodzą trzy regały, szafa narożna, szafka wisząca, biurko i łóżko.

Zestaw mebli do salonu w stylu nowoczesnym VERTO B

Cena 2 979,00 zł

Zestaw mebli do salonu zbudowany z elementów systemu VERTO, w skład którego wchodzą regał zamknięty/wąska szafa, komoda, ława, stolik RTV, szafa, regał, szafka (nadstawka) przeszklona i półka wisząca.

Produkt niedostępny Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka YUKO H Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka YUKO H

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka YUKO H

Cena 2 903,00 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka zbudowany z elementów systemu YUKO, w skład którego wchodzą trzy regały, półka wisząca, biurko, szafa narożna i łóżko.

Produkt niedostępny Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka YUKO B Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka YUKO B

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka YUKO B

Cena 2 869,00 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka zbudowany z elementów systemu YUKO, w skład którego wchodzą dwa regały, szafa, szafka wisząca, biurko, łóżko i komoda.

Produkt niedostępny Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka YUKO G Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka YUKO G

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka YUKO G

Cena 2 869,00 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka zbudowany z elementów systemu YUKO, w skład którego wchodzą dwa regały, szafka wisząca, biurko, szafa, łóżko i komoda.

Produkt niedostępny Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka YUKO F Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka YUKO F

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka YUKO F

Cena 2 780,00 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka zbudowany z elementów systemu YUKO, w skład którego wchodzą dwa regały, półka wisząca, biurko, szafa, łóżko i komoda.

Produkt niedostępny Zestaw mebli do salonu KREO C Zestaw mebli do salonu KREO C

Zestaw mebli do salonu KREO C

Cena 2 656,00 zł

Zestaw mebli do salonu w stylu nowoczesnym i wielokolorowej odsłonie, skomponowany z elementów systemu mebli KREO, w skład którego wchodzą stolik RTV, dwa regały, szafa, komoda, ława i trzy szafki wiszące (kwadraty).

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka LORENTO G

Cena 2 640,00 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka skomponowany z elementów systemu LORENTO, w skład którego wchodzą biurko narożne, szafka nocna, komoda, szafa narożna, łóżko i trzy regały.

Zestaw brązowych mebli do salonu ROMERO D

Cena 2 617,00 zł

Zestaw brązowych mebli w stylu nowoczesnym do salonu, zbudowany z elementów zestawu mebli ROMERO, w skład którego wchodzą dwie witryny, szafa, dwa stoliki RTV, półka wisząca i regał narożny.

Zestaw brązowych mebli do salonu ROMERO A

Cena 2 602,00 zł

Zestaw brązowych mebli w stylu nowoczesnym do salonu, zbudowany z elementów zestawu mebli ROMERO, w skład którego wchodzą witryna, trzy komody, regał, wąska szafa/regał zamknięty, ława, dwie półki wiszące.

Zestaw mebli w stylu nowoczesnym do salonu EVADO B

Cena 2 581,00 zł

Zestaw mebli w stylu nowoczesnym do salonu, skomponowany z elementów systemu EVADO, w skład którego wchodzą szafa, ława, wąska szafa, regał otwarty, szafka wisząca, dwie komody i stolik RTV.

Zestaw mebli do pokoju dziecięcego MIMO B

Cena 2 536,00 zł

Zestaw mebli do pokoju dziecięcego, składający się z elementów systemu mebli dziecięcych MIMO: szafy, trzech komód, łóżeczka oraz przewijaka wraz z wypełnieniem.

Zestaw mebli do pokoju młodzieżowego ULTIMO C

Cena 2 534,00 zł

Zestaw mebli do pokoju młodzieżowego zbudowany z elementów systemu ULTIMO w skład którego wchodzą szafa, łóżko, regał z regulacją szerokości, regał półotwarty, biurko i półka wisząca.

Produkt niedostępny Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka YUKO C Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka YUKO C

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka YUKO C

Cena 2 505,00 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka zbudowany z elementów systemu YUKO, w skład którego wchodzą dwa regały, szafa narożna, półka wisząca, biurko, stolik RTV i komoda.

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka GUMI F

Cena 2 502,00 zł

Zestaw mebli do pokoju starszego dziecka zbudowany z elementów systemu GUMI, w skład którego wchodzą szafa, komoda, łóżko, półka wisząca, biurko narożne, szafka nocna i dwa regały.

Zestaw mebli w stylu nowoczesnym do salonu EVADO A

Cena 2 450,00 zł

Zestaw mebli w stylu nowoczesnym do salonu, skomponowany z elementów systemu EVADO, w skład którego wchodzą szafa, ława, wąska szafa, regał otwarty, półka wisząca, dwie komody i stolik RTV.

Zestaw brązowych mebli do gabinetu ROMERO E

Cena 2 413,00 zł

Zestaw brązowych mebli w stylu nowoczesnym do gabinetu, zbudowany z elementów zestawu mebli ROMERO, w skład którego wchodzą wąska szafa/regał zamknięty, biurko, regał, dwie komody, szafka wisząca i regał zamknięty.

Zestaw mebli w stylu nowoczesnym do salonu EVADO F

Cena 2 370,00 zł

Zestaw mebli w stylu nowoczesnym do salonu, skomponowany z elementów systemu EVADO, w skład którego wchodzą regał otwarty, ława, regał zamknięty, dwie komody, cztery półki wiszące, szafka wisząca i stolik RTV.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć