Lista produktów marki Jarstol

Biurko w stylu klasycznym JRDB

Cena 467,41 zł

Eleganckie biurko, będące jednym z elementów systemu mebli JRD, tworzonego w kilku ciekawych zestawieniach kolorystycznych.

Biurko w stylu nowoczesnym JRIB

Cena 420,99 zł

Biurko będące jednym z elementów nowoczesnego systemu JRI. Meble z rodziny JRI, dzięki swej niebagatelnej stylistyce i bogactwie modeli, znajdują zastosowanie w salonach, sypialniach i gabinetach.

Biurko w stylu nowoczesnym JRVB1

Cena 596,40 zł

Biurko będące jednym z elementów systemu mebli JRV, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Biurko w stylu nowoczesnym JRVB2

Cena 446,96 zł

Biurko będące jednym z elementów systemu mebli JRV, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Biurko w stylu nowoczesnym JRVB3

Cena 497,01 zł

Szerokie biurko będące jednym z elementów systemu mebli JRV, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Brązowa ława JRAL1

Cena 347,76 zł

Duża ława będąca jednym z elementów systemu mebli JRA, dostępny w pięciu odsłonach kolorystycznych.

Brązowa ława JRTL1

Cena 340,19 zł

Duża ława będąca jednym z elementów systemu mebli JRT, doskonale pasującego do salonu czy sypialni.

Brązowa ława JRTL2

Cena 329,28 zł

Ława będąca jednym z elementów systemu mebli JRT, doskonale pasującego do salonu czy sypialni.

Duża, czterodrzwiowa szafa w stylu nowoczesnym JRISz4

Cena 1 298,42 zł

Bardzo duża szafa będąca jednym z elementów nowoczesnego systemu JRI. Meble z rodziny JRI, dzięki swej niebagatelnej stylistyce i bogactwie modeli, znajdują zastosowanie w salonach, sypialniach i gabinetach.

Duży regał w stylu klasycznym JRDR

Cena 795,39 zł

Bardzo interesujący stylistycznie regał, będący jednym z elementów systemu mebli JRD, tworzonego w kilku ciekawych zestawieniach kolorystycznych.

Duży regał w stylu nowoczesnym JRVR1

Cena 449,18 zł

Regał będący jednym z elementów systemu mebli JRV, który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć