Lista produktów marki Jarstol

Jarstol - Fabryka Mebli


Fabryka Jarstol zajmuje się produkcją mebli na wysokim poziomie wykonania. Naszym klientom oferujemy nowoczesne rozwiązania, jak i te bardziej tradycyjne. Jednym z popularnych produktów tej marki jest system mebli Tadeusz, który zyskał uznanie ze względu na ponadczasowy design. Wiele osób decyduje się również na meble Jarstol Indianapolis, które są nowoczesne i tworzą klimatyczne wnętrza.

Systemowe rozwiązania Jarstol dla każdego


Meble systemowe to coś więcej. Z myślą o naszych klientach tworzymy rozwiązania, które budują wspólną całość oraz dostosowują się do potrzeb każdego klienta. Meble należą do tej samej kolekcji, ale występują w różnych odsłonach i o różnych gabarytach, dzięki czemu możesz stworzyć odpowiedni zestaw dla siebie.

Meble Jarstol


Meble producenta Jarstol wyróżnia niesamowita funkcjonalność, oryginalność oraz jakość wykonania. Jest to szeroki wybór mebli w różnorodnych stylach, które odnajdą się w każdym wnętrzu. Marka tworzy meble sypialniane, salonowe, a także biurowe np. krzesła i szafy, które są praktyczne, dzięki czemu zyskują popularność wielu klientów sklepu Mebloteka24.

Cennik - meble Jarstol


Systemy mebli Jarstol to oprócz wysokiej jakości także bardzo atrakcyjne ceny. Trudno szukać tak dobrze wykonanych mebli w podobnych cenach na rynku. Jeżeli i Ty rozglądasz się za korzystną cenowo ofertą - doskonale trafiłeś!

Zestaw mebli do sypialni NATURAL 3

Cena 4 319,06 zł

Zestaw mebli do sypialni z kolekcji NATURAL, w skład którego wchodzą czterodrzwiowa szafa, komoda, dwie szafki nocne i łóżko. 

Zestaw mebli do salonu NATURAL 1

Cena 3 682,51 zł

Zestaw mebli do salonu z kolekcji NATURAL, w skład którego wchodzą komoda, dwie witryny, stolik RTV, półka i ława. 

Zestaw mebli do salonu NATURAL 2

Cena 3 230,87 zł

Zestaw mebli do salonu z kolekcji NATURAL, w skład którego wchodzą szafa, komoda narożna, stolik RTV, komoda i ława. 

Produkt niedostępny Szafa przesuwna z systemem sevroll w stylu nowoczesnym Vegas V-40 Szafa przesuwna z systemem sevroll w stylu nowoczesnym Vegas V-40

Szafa przesuwna z systemem sevroll w stylu nowoczesnym Vegas V-40

Wysokość : 222 cm

Szerokość : 180 cm

Głębokość : 60 cm

Cena 1 953,93 zł

Szafa przesuwna będąca jednym z elementów systemu mebli Vegas który dzięki ponad czterdziestu elementom można doskonale dopasować do salonu, biura czy sypialni.

Szafa (183 cm) w stylu klasycznym Antica A-183

Wysokość : 220 cm

Szerokość : 183 cm

Głębokość : 68 cm

Cena 1 889,10 zł

Rozsuwana szafa z lutrem będąca jednym z elementów systemu mebli Antica, dostępna w trzech odsłonach kolorystycznych.

Produkt niedostępny Witryna/barek obrotowy w stylu klasycznym Dallas D-18 Witryna/barek obrotowy w stylu klasycznym Dallas D-18

Witryna/barek obrotowy w stylu klasycznym Dallas D-18

Wysokość : 192 cm

Szerokość : 72 cm

Głębokość : 43.5 cm

Cena 1 724,55 zł

Obrotowy barek-witryna, będący jednym z elementów systemu mebli Dallas, tworzonego w kilku ciekawych zestawieniach kolorystycznych.

Duża, czterodrzwiowa szafa w stylu nowoczesnym Indianapolis I-18

Wysokość : 214 cm

Szerokość : 178 cm

Głębokość : 58 cm

Cena 1 467,53 zł

Bardzo duża szafa będąca jednym z elementów nowoczesnego systemu Indianapolis. Meble z rodziny Indianapolis, dzięki swej niebagatelnej stylistyce i bogactwie modeli, znajdują zastosowanie w salonach, sypialniach i gabinetach.

Szafa (146 cm) w stylu klasycznym Antica A-146

Wysokość : 220 cm

Szerokość : 146 cm

Głębokość : 68 cm

Cena 1 457,10 zł

Rozsuwana szafa z lutrem będąca jednym z elementów systemu mebli Antica, dostępna w trzech odsłonach kolorystycznych.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć