Lista produktów marki Jarstol

Jarstol - Fabryka Mebli


Fabryka Jarstol zajmuje się produkcją mebli na wysokim poziomie wykonania. Naszym klientom oferujemy nowoczesne rozwiązania, jak i te bardziej tradycyjne. Jednym z popularnych produktów tej marki jest system mebli Tadeusz, który zyskał uznanie ze względu na ponadczasowy design. Wiele osób decyduje się również na meble Jarstol Indianapolis, które są nowoczesne i tworzą klimatyczne wnętrza.

Systemowe rozwiązania Jarstol dla każdego


Meble systemowe to coś więcej. Z myślą o naszych klientach tworzymy rozwiązania, które budują wspólną całość oraz dostosowują się do potrzeb każdego klienta. Meble należą do tej samej kolekcji, ale występują w różnych odsłonach i o różnych gabarytach, dzięki czemu możesz stworzyć odpowiedni zestaw dla siebie.

Meble Jarstol


Meble producenta Jarstol wyróżnia niesamowita funkcjonalność, oryginalność oraz jakość wykonania. Jest to szeroki wybór mebli w różnorodnych stylach, które odnajdą się w każdym wnętrzu. Marka tworzy meble sypialniane, salonowe, a także biurowe np. krzesła i szafy, które są praktyczne, dzięki czemu zyskują popularność wielu klientów sklepu Mebloteka24.

Cennik - meble Jarstol


Systemy mebli Jarstol to oprócz wysokiej jakości także bardzo atrakcyjne ceny. Trudno szukać tak dobrze wykonanych mebli w podobnych cenach na rynku. Jeżeli i Ty rozglądasz się za korzystną cenowo ofertą - doskonale trafiłeś!

Zestaw mebli do sypialni NATURAL 3 Zestaw mebli do sypialni NATURAL 3
  • Nowy

Zestaw mebli do sypialni NATURAL 3

Cena 3 966,00 zł

Zestaw mebli do sypialni z kolekcji NATURAL, w skład którego wchodzą czterodrzwiowa szafa, komoda, dwie szafki nocne i łóżko. 

Zestaw mebli do salonu NATURAL 1 Zestaw mebli do salonu NATURAL 1
  • Nowy

Zestaw mebli do salonu NATURAL 1

Cena 3 395,00 zł

Zestaw mebli do salonu z kolekcji NATURAL, w skład którego wchodzą komoda, dwie witryny, stolik RTV, półka i ława. 

Zestaw mebli do salonu NATURAL 2 Zestaw mebli do salonu NATURAL 2
  • Nowy

Zestaw mebli do salonu NATURAL 2

Cena 2 983,00 zł

Zestaw mebli do salonu z kolekcji NATURAL, w skład którego wchodzą szafa, komoda narożna, stolik RTV, komoda i ława. 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć