Lista produktów marki Stollech

Fabryka Mebli Stollech


Jest to firma specjalizująca się w produkcji płyt laminowanych. Tworzy ona meble praktyczne, ale i takie o design’erskim stylu. Do tego celu wykorzystywane są świetnie wyposażone parki maszynowe oraz najnowocześniejsze technologie, które gwarantują wysoką jakość oraz trwałość mebli.

Katalog mebli firmy Stollech - biurka, garderoby, komody, regały


Producent ma bogatą ofertę, obejmującą łóżka, komody, regały, szafy, a także zestawy pokojowe, młodzieżowe i wiele innych. Meble zróżnicowane są według stylów i wersji kolorystycznych. Różnorodność oraz szeroki wybór zapewnia, że każdy klient znajdzie rozwiązanie idealne dla siebie.

Sypialnie Stollech


Meble Stollech to komfortowe wyposażenie każdej sypialni. W ofercie znajdują się gotowe zestawy sypialniane, a także pojedyncze elementy wyposażenia. Dzięki temu możesz wybrać opcję najbardziej odpowiednią dla siebie i swoich potrzeb.

Stollech szafy


Producent Stollech proponuje klientom szeroki wybór szaf przesuwnych i tradycyjnie otwieranych. Zależnie od potrzeby dostępne są one w różnorodnym wzornictwie. Producent posiada bardzo szeroką paletę barw, którą może zastosować przy wykonywaniu garderoby dla swoich klientów. Dodatkowo produkty charakteryzuje solidne wykonanie i wykorzystanie dobrych jakościowo systemów przesuwnych, które zagwarantują trwałość szafy.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć