Witryna łącząca styl nowoczesny i klasyczny Amber AR-2

Witryna AR-2 Amber

803,00 zł
Brutto

Wysokość : 198 cm

Szerokość : 68 cm

Głębokość : 39 cm

Witryna będąca jednym z elementów systemu mebli Amber, zaprojektowanych z myślą o urządzeniu salonu.

Podświetlenie LED
Jednolite wybarwienie
Ilość

termin realizacji zamówienia: 1-2 tygodniePromocja 20zl na kazdy kolejny produkt o wartosci 400zl

Promocja trwa do 31.01.2022

Oblicz ratę!

Proponowana witryna jest jednym z elementów systemu mebli Amber. System ten, zaprojektowany w stylu nowoczesnym, jest proponowany w jednolitych wybarwieniach kolorystycznych: dąb dziki, dąb stirling i sosna śnieżna. Do produkcji mebli wykorzystano płytę wiórową laminowaną o grubości 16mm. Szuflady w systemie mebli Amber zostały zawieszone na prowadnicach rolkowych, a zastosowane uchwyty wykonano z metalu. Dzięki kilkunastu modelom mebli, system Amber pozwala na ustalenie dowolnych kompozycji oraz kompleksowe umeblowanie salonu. Prezentowany mebel zawiera dolną szufladę oraz cztery półki za przeszklonymi drzwiami. Istnieje możliwość zamontowania (za dopłatą) podświetlenia LED wnętrza witryny. Przy zakupie bardzo prosimy zaznaczyć wybraną przez Państwa opcję (dot. kolorystyki oraz podświetlenia LED). W załączonym materiale przedstawiamy przykładowe kompozycje mebli systemu Amber oraz szczegóły dotyczące wykończenia poszczególnych elementów mebli systemu Amber. Pozostałe meble z grupy mebli Amber znajdą Państwo poniżej w zakładce "POWIĄZANY PRODUKT". Uwaga: mebel do samodzielnego montażu.


Rodzaj
twarde/płyta laminowana
Styl
nowoczesny
Wysokość (mm)
1980
Szerokość (mm)
680
Głębokość (mm)
390
Typ pomieszczenia
gabinet/biuro
salon
Jednolite wybarwienie mebli twardych
dąb dziki
dąb stirling
sosna śnieżna
Możliwe kolory prezentowanych mebli (w przybliżeniu)
biały
brązowy

Specyficzne kody

witryna Amber AR-2

| 2020-02-21

zakupiłam witrynę w kolorze dąb stirling -bardzo ładna, wspaniała matowa faktura,nie widać odcisków dłoni, wygląda i jest solidnym meblem.

Witryna łącząca styl nowoczesny i klasyczny Amber AR-2

Powiązany produkt

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć