Dębowy, szary taboret z okrągłym siedziskiem o średnicy 30 cm i wys. 34-41 cm Megara
  • Dębowy, szary taboret z okrągłym siedziskiem o średnicy 30 cm i wys. 34-41 cm Megara
  • Dębowy, szary taboret z okrągłym siedziskiem o średnicy 30 cm i wys. 34-41 cm Megara

Dębowy, szary taboret z okrągłym siedziskiem o średnicy 30 cm i wys. 34-41 cm Megara

Taboret Megara o ᴓ300

228,08 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 228,08 zł
Kolor nóżek
Wysokość
Ilość

Wysokość : 34 cm

Średnica : 30 cm

Prezentowany produkt należy do kolekcji Megara. Siedzisko o średnicy 30 cm wykonane jest z drewna dębowego (pokrytego szarym olejem), natomiast nóżki (wysokość od 34 do 41 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, szaro lub grafitowo).

termin realizacji zamówienia: 1-2 tygodnieOblicz ratę!

Kolekcje proponowane przez firmę Moonwood zachwycają z wielu powodów: najwyższej jakości materiały, estetyka wykonania i praktyczne zastosowanie – to cechy, które bez wątpienia wyróżniają tę markę na rynku krajowym i międzynarodowym. Meble Moonwood wykonane są w całości z litego drewna, a w procesie produkcyjnym zastosowano w pełni bezpieczne lakiery i farby. Dodatkowym atutem jest bogactwo opcji – kolorystyki, kształtu, wysokości nóżek czy wielkości blatów – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!
Prezentowany produkt należy do kolekcji Megara. Siedzisko o średnicy 30 cm wykonane jest z drewna dębowego (pokrytego szarym olejem), natomiast nóżki (wysokość od 34 do 41 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (lakierowanego lub olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, szaro lub grafitowo).

Pozostałe produkty należące do kolekcji Megara znajdziecie Państwo poniżej w zakładce "POWIĄZANY PRODUKT". W trakcie składania zamówienia prosimy o zaznaczenie wybranej przez Państwa wysokości oraz koloru nóżek. UWAGA: mebel do samodzielnego montażu.

Rodzaj
twarde/drewno
Styl
retro
Wysokość (mm)
340
410
Średnica (mm)
300
Typ pomieszczenia
pokój dziecięcy
pokój młodzieżowy
Dostępne kolory blatów
szary
Rodzaj drewna
dąb
Kształt blatu
okrągły

Specyficzne kody

Brak opinii klientów

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć