Panel dekoracyjny SP234
  • Panel dekoracyjny SP234

Panel dekoracyjny SP234

Panel dekoracyjny SP 234

614,49 zł
Ilość

Wysokość : 61 cm

Szerokość : 280 cm

Panel dekoracyjny doskonale nadający się do wypełnienia przestrzeni między szafkami kuchennymi. Co ciekawe: znajduje zastosowanie również w innych pomieszczeniach - od salonów, poprzez jadalnie, bary czy gabinety.

termin realizacji zamówienia: 1-3 tyg.Promocja 20zl na kazdy kolejny produkt o wartosci 400zl

Promocja trwa do 30.09.2023

Oblicz ratę!

Panel wykonany z płyty MDF, składa się z 13 kolejno nakładanych na siebie warstw, w tym warstwy druku cyfrowego z wybranym rysunkiem. Warstwa ostatnia to warstwa lakieru akrylowego zapewniająca fakturę szkła. Dzięki specjalnej technice produkcji panele są bardzo łatwe w utrzymaniu (wystarczy sama woda) oraz odporne na wysoką temperaturę (aż do 160 stopni Celsjusza; tym niemniej zaleca się utrzymywanie produktu w odległości min. 10 cm od otwartego ognia ). Montaż Paneli jest bardzo prosty - można je przytwierdzić do ściany wkrętami lub klejem montażowym. Do każdego panelu dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu oraz użytkowania. Panel sprzedawany jest w jednym wymiarze: 280x61 cm oraz grubości 6 mm.

Wysokość (mm)
610
Szerokość (mm)
2800
Grubość (mm)
6
Typ pomieszczenia
kuchnia

Specyficzne kody

Brak opinii klientów

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć