Panel dekoracyjny cegła szara (CPL mat)
  • Panel dekoracyjny cegła szara (CPL mat)
  • Panel dekoracyjny cegła szara (CPL mat)

Panel dekoracyjny cegła szara (CPL mat)

Panel dekoracyjny CPL cegła szara

449,00 zł
Brutto

Wysokość : 61 cm

Szerokość : 280 cm

Panel dekoracyjny doskonale nadający się do wypełnienia przestrzeni między szafkami kuchennymi. Co ciekawe: znajduje zastosowanie również w innych pomieszczeniach - od salonów, poprzez jadalnie, bary czy gabinety.

Ilość

termin realizacji zamówienia: 1-3 tyg.Promocja 20zl na kazdy kolejny produkt o wartosci 400zl

Promocja trwa do 15.05.2021

Oblicz ratę!

Panele dekoracyjne oferowane w naszym sklepie produkowane są przez firmę Walls - lidera w dziedzinie paneli dekoracyjnych wytwarzanych z płyty MDF. Panel składa się z trzech warstw: spodniej, którą stanowi papier przeciwprężny, środkowej - będącej bazą panelu - z MDFu, oraz warstwy zewnętrznej, będącej wysokociśnieniowym laminatem CPL. Laminat CPL to cztery celulozowe warstwy sprasowane na gorąco, nasączone specjalnymi klejami polimerowymi klasy D3 i pokryte finalnie warstwą odpornego na ścieranie lakieru overlay. Dzięki przemyślanemu procesowi produkcyjnemu panel zyskuje odporność na wilgoć, ścieranie, działanie środków chemicznych oraz promieni słonecznych. Zaleca się utrzymywanie produktu w odległości min. 10 cm od otwartego ognia. Montaż paneli jest bardzo prosty - można je przytwierdzić do ściany wkrętami lub klejem montażowym. Do każdego panelu dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu oraz użytkowania. Panel sprzedawany jest w jednym wymiarze: 280x61 cm oraz grubości 7 mm.


Wysokość (mm)
610
Szerokość (mm)
2800
Grubość (mm)
7
Typ pomieszczenia
kuchnia

Specyficzne kody

Brak opinii klientów

Powiązany produkt

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć