Dębowy stolik o średnicy 88 cm wys. 34-54 cm Modern Oak
  • Dębowy stolik o średnicy 88 cm wys. 34-54 cm Modern Oak

Dębowy stolik o średnicy 88 cm wys. 34-54 cm Modern Oak

Stolik Modern Oak o ᴓ880

1 066,89 zł
Kolor nóżek
Wysokość
Ilość

Wysokość : 34 cm

Średnica : 88 cm

Prezentowany produkt należy do kolekcji Modern Oak. Blat o średnicy 88 cm wykonany jest z drewna dębowego olejowanego, natomiast nóżki (wysokość od 34 do 54 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

termin realizacji zamówienia: 1-2 tygodniePromocja 20zl na kazdy kolejny produkt o wartosci 400zl

Promocja trwa do 15.04.2024

Oblicz ratę!

Kolekcje proponowane przez firmę Moonwood zachwycają z wielu powodów: najwyższej jakości materiały, estetyka wykonania i praktyczne zastosowanie – to cechy, które bez wątpienia wyróżniają tę markę na rynku krajowym i międzynarodowym. Meble Moonwood wykonane są w całości z litego drewna, a w procesie produkcyjnym zastosowano w pełni bezpieczne lakiery i farby. Dodatkowym atutem jest bogactwo opcji – kolorystyki, kształtu, wysokości nóżek czy wielkości blatów – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!
Prezentowany produkt należy do kolekcji Modern Oak. Blat o średnicy 88 cm wykonany jest z drewna dębowego olejowanego, natomiast nóżki (wysokość od 34 do 75 cm) - do wyboru: z drewna dębowego (olejowanego) albo bukowego (olejowanego albo malowanego na biało, grafitowo lub szaro).

Pozostałe produkty należące do kolekcji Modern Oak znajdziecie Państwo poniżej w zakładce "POWIĄZANY PRODUKT". W trakcie składania zamówienia prosimy o zaznaczenie wybranej przez Państwa wysokości oraz koloru nóżek. UWAGA: mebel do samodzielnego montażu.

Rodzaj
twarde/drewno
Styl
retro
Wysokość (mm)
340
410
470
540
Średnica (mm)
880
Typ pomieszczenia
gabinet/biuro
salon
Dostępne kolory blatów
brązowy
Rodzaj drewna
dąb
Kształt blatu
okrągły

Specyficzne kody

ładny stolik

| 2020-11-22

bardzo ładny stolik, wystarczyło przykręcić nóżki, od zamówienia do dostawy 4 dni, polecam

Dębowy stolik o średnicy 88 cm wys. 34-54 cm Modern Oak

Powiązany produkt

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć